Nie chciałabyś być świadkową takiej panny młodej. Przeczytaj, czego ŻĄDA od swoich druhen!

„Żadna z was nie może być szczuplejsza ode mnie”. A to dopiero początek absurdów...
Nie chciałabyś być świadkową takiej panny młodej. Przeczytaj, czego ŻĄDA od swoich druhen!
Fot. Thinkstock
30.03.2017

Jaka jest różnica między panną młodą a terrorystą? Z terrorystą można negocjować. Brzmi całkiem zabawnie, ale kobiety przygotowujące się do ślubu bywają naprawdę nieznośne. Można tłumaczyć to stresem, ale to marne pocieszenie dla osób z najbliższego otoczenia. Te narażone są na jej wieczne niezadowolenie i coraz dziwniejsze pomysły. W języku angielskim powstał nawet termin „bridezilla” (od bride - panna młoda i godzilla).

Aby wielki dzień przebiegał dokładnie według ich oczekiwań, są w stanie zrobić dosłownie wszystko. Dowodem na to może być chociażby wiadomość, która dotarła na redakcyjną skrzynkę portalu „Gawker”. Jedna z druhen ujawniła w niej restrykcyjne wytyczne, którym miała się poddać. Najlepiej bez dyskusji i natychmiast. Zostały one przekazane w czasie wspólnego weekendowego wypadu.

Przyszła mężatka zażądała m.in., aby szczuplejsze przyjaciółki… przytyły. Wszystko po to, by wyglądać na szczuplejszą od nich. Ale to niestety nie koniec!

Zobacz również: Świadkowa na ślubie to niewdzięczna rola. 12 historii, które to udowadniają!

 

druhna

fot. Thinkstock

„Myślę, że to dobry dzień, aby rozpocząć przygotowania do wielkiego dnia. Wesele już za 6 miesięcy, dlatego proszę wszystkie druhny o przestrzeganie podstawowych zasad:

1

Za 3 tygodnie rozpoczniemy ważenie. Wszystkie potrzebujemy trochę czasu, aby nasze ciała zapomniały o wszystkich tuczących rzeczach, które mamy na sumieniu.

2

Żadna z was nie może być szczuplejsza ode mnie. To oznacza, że Kelly i Lizzie przejdą na dietę proteinową, aby przybrać na wadze do dnia ślubu. Skontaktuję was z dietetykiem.

3

Macie chodzić spać o ustalonej porze. Absolutnie nie chcę widzieć na swoim weselu worów pod opuchniętymi oczami. Mam nadzieję, że wszystkie to zrozumiecie.

Zobacz również: REPORTAŻ: Moja świadkowa przyćmiła mnie w dniu ślubu

 

druhna

fot. Thinkstock

4

Stroje kąpielowe: Chcę, aby każda z was miała przygotowane bikini, na którym pojawi się napis „druhny”. Najlepiej wykonany ze sztucznych diamentów.

5

Nie używajcie strojów kąpielowych na ramiączkach. Nie mam ochoty patrzeć na opalone paski wystające później spod sukienek.

6

Krem do opalania: Musimy mieć na uwadze, abyście miały ładną opaleniznę. Nie czerwoną, ani nie taką, która przypomina skórę gada.

7

Przemowy: Wszystkie wiemy, co wydarzyło się na weselu Taylor. Tak więc, jeśli planujesz wznieść toast, prześlij swoją propozycję do mnie, ale nie później, niż 4 tygodnie przed weselem.

druhna

fot. Thinkstock

8

Fryzury: Jeśli planujesz skrócić swoje włosy, najpierw prześlij do mnie propozycję swojej nowej fryzury. Zrób to, zanim cokolwiek zrobisz (dotyczy to również koloryzacji).

9

Obecność: Nalegam na to, abyś była obecna na każdym wydarzeniu związanym ze ślubem, ale w uzasadnionych przypadkach mogę przyjąć usprawiedliwienie.

10

Tatuaże: Żadnych trwałych wzorów na ciele aż do dnia ślubu. Te z was, które macie już tatuaże, otrzymacie dokładne instrukcje, w jaki sposób powinnyście je ukryć.

Dziękuję za poświęcony czas i zrozumienie” - czytamy w liście od panny młodej. Przesadziła?

Zobacz również: Makijaż dla druhny

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.03.2017 10:35
W ogóle nie poszłabym na to wesele.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.03.2017 00:38
jesu jaki wstęp... ho ho ho takie zabawne, że sie wujek janusz opluł ze śmiechu... kto pisze te żałosne teksy... żal mi redakcji xd
odpowiedz
Karolina (Ocena: 5) 30.03.2017 22:16
O Boże co za babsko... a wystarczyło przed ślubem schudnąć i nie była by taka marudna. Mogła zainwestować w IQacai i pójść na siłownie, a nie maltretować druhny.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 30.03.2017 13:40
Nie chciałabym być druhną tej panny młodej
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.03.2017 08:03
Niepoważna kobieta. Odmówiłabym takiej przyjemności
odpowiedz

Polecane dla Ciebie