Faceci wyznają: Jak powinna wyglądać idealna panna młoda?

Nasi rozmówcy dokładnie wiedzą, jak powinnaś się prezentować na ślubnym kobiercu.
Faceci wyznają: Jak powinna wyglądać idealna panna młoda?
fot. iStock
06.03.2017

Każda z nas inaczej wyobraża sobie, jak powinna wyglądać idealna panna młoda. Niektóre dziewczyny mają bardziej tradycyjną wizję, a inne bardziej nowoczesną. W podjęciu decyzji pomagają im zdjęcia zamieszczone w Internecie, katalogi ślubne oraz opinie znajomych. Panny młode zapominają jednak o jednym bardzo istotnym głosie – głosie swojego narzeczonego. Panowie także snują wyobrażenia na temat tego, jak ich wybranka będzie wyglądała w dniu ślubu. Mają także konkretne preferencje co do stylu. Chociaż pan młody nie powinien zobaczyć panny młodej przed wielkim dniem, warto go zapytać, jak chciałby, aby wyglądała.

Postanowiłyśmy zapytać o to kilku naszych znajomych, którzy niedługo biorą ślub. Przekonajcie się, jak ich zdaniem wygląda idealna panna młoda.

Znajomy nr 1

Czy dziewczyna pytała Cię o zdanie na ten temat?

- Nie.

Jak powinna według Ciebie prezentować się idealna panna młoda?

- Jestem nowoczesnym facetem, idę z duchem czasu, ale akurat w tym przypadku wolałbym klasykę. Taką skromną i dziewczęcą. Podobają mi się koronkowe sukienki, ale nie seksowne, raczej zwiewne. Tak bym to określił. Suknia koniecznie musi być długa do ziemi. Nie toleruję też gołych ramion. Akurat my będziemy brać ślub w kościele, więc moja narzeczona na pewno o to zadba. Co do reszty... Nie podobają mi się upięte włosy, ale to też zależy od dziewczyny. Aga ma długie i gęste. Dyskretnie sugerowałem jej, że najbardziej podoba mi się w rozpuszczonych. Marzę również o tym, aby zamiast welonu założyła wianek. Oprócz tego bez ozdóbek i błyskotek. Wolę prostotę. I to tyle.

Znajomy nr 2

Czy dziewczyna pytała Cię o zdanie na ten temat?

- Tak.

Jak powinna według Ciebie prezentować się idealna panna młoda?

Rozmawiałem z Kingą, moją narzeczoną, na ten temat. Sama go zaczęła. Oczywiście dałem jej kilka wskazówek. Zaznaczyłem, że najbardziej podobają mi się białe suknie - „księżniczki”, jak to ona doprecyzowała. Duża ilość ozdób odpada. Uważam też, że przeżytkiem jest welon. Zamiast niego wolałbym jeden duży kwiat. Jeżeli chodzi o fryzurę, poprosiłem, aby nie był to kok upięty nad karkiem. Taka fryzura w ogóle jej nie pasuje, no i co druga panna młoda tak się czesze. Zasugerowałam rozpuszczone włosy z warkoczem po boku albo coś w tym stylu. Resztę pozostawiłem do jej dyspozycji. Mimo wszystko chciałbym być zaskoczony tego dnia...

Zobacz także:10 najpiękniejszych panien młodych na świecie. Żadna inna nie może się z nimi równać!

panna młoda

fot. iStock

Znajomy nr 3

Czy dziewczyna pytała Cię o zdanie na ten temat?

- Nie.

Jak powinna według Ciebie prezentować się idealna panna młoda?

- Bardzo bym chciał, żeby moja narzeczona wyglądała jak prawdziwa księżniczka.Podoba mi się taki styl, a poza tym uważam, że to dzień panny młodej (i mój oczywiście też), ale ona powinna się wyróżniać. Przytoczę jeszcze jeden argument. Mam dużą rodzinę i w ostatnim czasie uczestniczyłem w wielu weselach. Na każdym widziałem dziewczyny ubrane w białe sukienki. Co prawda proste, ale jednak... Uważam, że to nie wypada, ale wiadomo, że moje zdanie niczego nie zmieni. Dlatego panna młoda powinna się podwójnie wyróżniać. Mam nadzieję, że moja księżniczka założy suknię z trenem, a oprócz tego będzie miała taką małą koronę. To się nazywa diadem? Dobrze myślę? Cóż, jeśli nie, to przynajmniej długi welon. Mam dobre przeczucia, bo moja narzeczona lubi błyszczeć w towarzystwie. Ale oczywiście będzie podobać mi się w każdej sukni. Nie zniosę tylko jednego – kolorowych dodatków...

panna młoda

fot. iStock

Znajomy nr 4

Czy dziewczyna pytała Cię o zdanie na ten temat?

- Nie.

Jak powinna według Ciebie prezentować się idealna panna młoda?

- Powiem tak: Nie podobają mi się bardzo nowoczesne sukienki. Tak ogólnie zauważyłem, że modne są teraz różne wycięcia po bokach. Nie chciałbym, aby moja narzeczona poszła do ślubu w takiej sukni. Uwielbiam prostotę i elegancję. Sukienki, które mają bardzo rozszerzony dół, nie odpowiadają mojemu gustowi. Klasyczna, gustowna, dopasowana, ale jednocześnie niebanalna. Nie potrafię sobie jej dokładnie wyobrazić, jednak w takiej najchętniej zobaczyłbym Kamilę. Ważny jest też dla mnie kolor. Nie écru, ale koniecznie biały. Chciałbym, żeby założyła welon, ale średniej długości. Kamili najlepiej jest w wysoko upiętym koku. Do tego eleganckie kolczyki. I będzie perfect. Myślę, że mogę pod tym względem zaufać swojej narzeczonej. Jest skromną osobą i nieekstrawagancką.

Zobacz także: Nieletnia panna młoda: Ma 12 lat i wyszła za mężczyznę starszego od jej ojca!

panna młoda

fot. iStock

Znajomy nr 5

Czy dziewczyna pytała Cię o zdanie na ten temat?

- Nie.

Jak powinna według Ciebie prezentować się idealna panna młoda?

- Moja narzeczona musi wyglądać szałowo i niebanalnie! Jak dla mnie wszystkie panny młode wyglądają podobnie. Zakładają strojne suknie bez rękawów, mają upięte włosy i welon. Nie mam nic przeciwko, żeby moja narzeczona założyła kolorową suknię, np. różową albo błękitną. Powinna być długa do ziemi i typowo balowa. Złota też może być. Justyna marzy mi się w rozpuszczonych, zakręconych włosach, z wpiętymi kwiatami. Ze swoją ciemną karnacją i czarnymi włosami i tak będzie wyglądać jak księżniczka. Po cichu mam jednak nadzieję, że zaskoczy mnie i nie będzie prezentowała się jak każda inna. Nie chcę nikogo urazić, ale tak właśnie jest.

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 3.67 / 5
darisa091 (Ocena: 5) 30.04.2018 14:55
bardzo pięknie wygłąda pani młoda
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.03.2017 13:26
to reklama tabletek ewidentnie:P
odpowiedz
monia (Ocena: 5) 06.03.2017 13:07
zamiast łykac tabletki babo trzeba było tyle nie zrec... a tabletki iqcai mogłas wyrzzucic do smietnika a nie kiecke
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.03.2017 11:16
dziwie im sie, ze w ogole chca miec zony :/ baby sa coraz gorsze
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie