Miłość dodaje skrzydeł! To, co zrobiła panna młoda dla swojego męża, zaskoczyło wszystkich obecnych...

Lekarze powiedzieli jej, że nigdy nie będzie chodzić. Podczas ceremonii dokonał się cud.
Miłość dodaje skrzydeł! To, co zrobiła panna młoda dla swojego męża, zaskoczyło wszystkich obecnych...
https://www.instagram.com/jaquienicole/
19.08.2016

Mówi się, że miłość może dokonać niemożliwego, ale tak naprawdę niewiele osób w to wierzy. Uczucie to nie magiczny specyfik, który odmienia życie. Niedawno wiele osób mogło przekonać się, że jednak jest w tym stwierdzeniu ziarno prawdy – wszyscy, którzy wzięli udział w ślubie Amerykanki Jaquie Goncher.

Osiem lat temu życie normalnej, siedemnastoletniej dziewczyny wywróciło się do góry nogami. Skok do basenu sprawił, że złamała kręgosłup. Od tej pory była sparaliżowana, a lekarze nie dawali jej szans na to, że kiedyś będzie chodzić . Przed wypadkiem Jaquie była zapaloną sportsmenką i udzielała się w wielu dyscyplinach. Tragedia nie złamała jej. Dziewczyna zaczęła intensywnie ćwiczyć.

Niedługo potem założyła konto w aplikacji randkowej, gdzie poznała swojego przyszłego męża. Młoda kobieta powzięła zamiar, że na własnym ślubie stanie na nogach. Udało jej się to w stopniu, o jakim nawet nie marzyła. Zarówno ona, jak i goście byli w szoku...

Zobacz także: Wyglądają jak przeciętna para, ale nie wszyscy im kibicują. To naprawdę nietypowy związek...

Jaquie Goncher

https://www.instagram.com/jaquienicole/

Tragedia nastolatki

Dla Jaquie Goncher, dziewczyny mieszkającej w stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych, rok 2008 był naprawdę pechowy. Podczas wizyty u koleżanki postanowiła skoczyć na główkę do basenu. Jedyne wspomnienie, jakie przechowała Goncher odnośnie tamtego momentu, to dryfowanie na wodzie i myśli o nieuchronnej śmierci. Ta jednak nie nadeszła, dziewczyna została sparaliżowana.

Przeciętna osoba, która doświadczyła tego, co Jaquie, załamałaby się i przynajmniej na jakiś czas straciła ochotę do życia. Lekarz, który mówi, że nie ma szans na poprawę, tak naprawdę wydaje wyrok. Instensywna praca, wiara oraz miłość sprawiły, że w życiu dziewczyny dokonał się cud. Nie było jednak łatwo.

Jaquie Goncher

https://www.instagram.com/jaquienicole/

Pierwszy sukces

Ratunkiem okazał się sport. Miłość do ćwiczeń nie przeminęła i Jaquie powróciła do treningów. Dziewczyna walczyła z pomocą rehabilitantów. Wspomina, że początki były tak koszmarne, iż dokonywała ogromnego wysiłku, aby nie zemdleć na bieżni. Najgorsza była jednak świadomość własnych ograniczeń i wspomnienia o tym, jaka kiedyś była sprawna.

Jej trud nie poszedł jednak na marne. Zaczęło powracać czucie w nogach i Goncher mogła wykonywać niewielkie ruchy palcami. Minęło kilka lat i była w stanie przez chwilę stanąć na nogach. To był ogromny sukces.

Zobacz także: Otyła dziewczyna nie powinna zakładać bikini? Spójrz na nią to… zmienisz zdanie!

Jaquie Goncher

https://www.instagram.com/jaquienicole/

Marzenie

Wraz z poprawą stanu zdrowia nadeszła też miłość. Andy i Jaquie poznali się przez randkową aplikację. Mężczyzna był świadomy, że dziewczyna nie może poruszać się o własnych siłach, ale nie skreślił jej przez to. Znajomość rozwijała się i wkrótce para zaręczyła się. To było jak katalizator. Jaquie miała jeszcze większą motywację do ćwiczeń.

Jaki był jej zamiar? Pójść do ołtarza o własnych siłach, wytrzymać najdłużej, jak się da i zatańczyć bez wsparcia partnera...

Jaquie Goncher

https://www.instagram.com/jaquienicole/

Miłość uskrzydla

Podczas marszu do ołtarza zaskoczeni goście ujrzeli, jak panna młoda wstaje z wózka i podchodzi do narzeczonego. Jaquie dała radę. Dzielnie stała u boku ukochanego przez całą ceremonię. Spełniło się także jej marzenie o tańcu. Historia dziewczyny szybko przedostała się do mediów i obiegła cały świat. Jaquie stała się inspiracją dla innych, że w żadnym momencie życia nie wolno się poddawać. Oczywiście to miłość dodała jej największych skrzydeł. Gratulujemy!

Zobacz także: Które gwiazdorskie pary ukrywają swoje dzieci przed błyskiem fleszy?

 

Źródło: www.kobieta.wp.pl

 

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.4 / 5
Kaja (Ocena: 2) 19.08.2016 08:26
jak to...więc ze złamanym kręgosłupem dzięki rehabilitacji tylko można chodzić? byłam pewna że nie ma na to żadnych szans...
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie