Wieczór panieński w domu: 7 gier i zabaw, które błyskawicznie rozkręcą imprezę!

Nie musisz imprezować w klubie, żeby była to niezapomniana noc!
Wieczór panieński w domu: 7 gier i zabaw, które błyskawicznie rozkręcą imprezę!
Fot. Thinkstock
17.08.2016

Moda ślubna i weselna zmieniają się na przestrzeni lat, ale jedno pozostaje niezmienne - przyszła panna młoda nie może obyć się bez wieczoru panieńskiego. Zabawa w damskim gronie to idealny sposób na rozładowanie emocji, a także trening przed całonocnym szaleństwem już po ceremonii zaślubin. To również ostatni moment, by poczuć się w pełni wolną, zanim na palcu znajdzie się wymowna obrączka.

Organizacja takiej imprezy nie jest wcale prostą sprawą. Trzeba ustalić termin odpowiadający większości zaproszonych, a także podzielić się kosztami. Jeśli planujemy zabawę w lokalu - te mogą być spore. Ale kto powiedział, że nie można zrobić tego we własnym domu? To wcale nie musi być zły pomysł. Pod warunkiem, że masz pomysł, jak powinno to wyglądać.

Proponujemy kilka sprawdzonych rozwiązań i zabaw na wieczór panieńskich, które rozkręcą imprezę na dobre!

Zobacz również: REPORTAŻ: Świadkowa zepsuła mój wieczór panieński

 

zabawy na wieczór panieński

fot. Thinkstock

Pomysły na wieczór panieński w domu

Najlepiej, gdy zostanie zorganizowany w mieszkaniu świadkowej lub najlepszej przyjaciółki. Czasami panny młode decydują się gościć koleżanki we własnym domu, ale chyba nie o to chodzi. Najważniejsze, by impreza była luźnym spotkaniem towarzyskim bez zbędnego nadęcia. Prostota jest kluczem do sukcesu.

Poproś wszystkie uczestniczki o przygotowanie czegoś do jedzenia. Jednej zleć upieczenie ciasta, innej zrobienie sałatki, kolejnej zakup słonych i słodkich przekąsek. Zadbaj o dekorację. Szaloną atmosferę podkreślą kolorowe baloniki, serpentyny, a także sprośne dodatki - niezwykle popularne są serwetki i gadżety nawiązujące do męskiego ciała.

Nie obędzie się bez alkoholu, który powinien być jednak zróżnicowany. Zamiast czystej wódki warto pomyśleć o kolorowych koktajlach, które sączy się dłużej i nie są aż tak wysokoprocentowe. To jednak dopiero początek. Warto zorganizować czas i sprawić, by wszystkie uczestniczki (a zwłaszcza panna młoda) zapamiętały go na długo.

zabawy na wieczór panieński

fot. Thinkstock

Śmieszne zabawy na wieczór panieński w domu

Test wiedzy o przyszłym mężu

Przeprowadź wcześniej krótki wywiad z narzeczonym. Zadaj mu kilka pytań dotyczących ich wspólnego życia, a w czasie wieczoru panieńskiego poproś o odpowiedź na nie przyszłą mężatkę. Każda pomyłka oznacza kolejny kieliszek mocnego trunku.

Makijażowe szaleństwo

Poproś uczestniczki o przyniesienie ze sobą kosmetyków niezbędnych do wykonania make-up`u. Malujcie się na zmianę, nie oszczędzając na specyfikach. Najlepiej, gdy autorka makijażu ma zasłonięte oczy. Efekty uwiecznijcie na zdjęciach.

Toaletowa suknia ślubna

Brzmi absurdalnie, ale ciekawym pomysłem jest także przygotowanie przez uczestniczki zabawy sukni ślubnej dla panny młodej. Modelka staje na podwyższeniu, a imprezowiczki „szyją” kreację z białego papieru toaletowego i taśmy klejącej.

Zobacz również: REPORTAŻ: Mój wieczór panieński zapamiętam do końca życia!

zabawy na wieczór panieński

fot. Thinkstock

Ani słowa o ślubie

Warto umówić się przed rozpoczęciem zabawy, że w czasie całej nocy obowiązuje zakaz wypowiadania słów odnoszących się do zbliżającej się uroczystości. Ani słowa o ślubie, weselu, panu młodym, nocy poślubnej itp. Jeśli chcemy poruszyć temat, to stosując inną terminologię. Każda pomyłka to alkoholowy „karniak”.

Torebka bez dna

Uczestniczki zabawy przygotowują swoje torebki. Wyznaczona osoba prosi o odnalezienie w nich konkretnych rzeczy - dokumentów, telefonu, kluczy, zdjęcia kogoś z rodziny itp. Której uda się to jako pierwszej - dostaje drobny upominek. Ostatnia oczywiście pije „karniaka”.

Gumowe zwierzaki

Dzieci uwielbiają stworki wykonane z podłużnych balonów. W wersji dla dorosłych wygląda to całkiem podobnie, ale rolę balona przejmują… prezerwatywy. Uczestniczki nadmuchują kondomy i próbują je uformować w odpowiedni sposób. Każda pęknięta „gumka” kończy się kieliszkiem alkoholu.

zabawy na wieczór panieński

fot. Thinkstock

Zadania na wieczór panieński w domu

W czasie wieczoru panieńskiego należy jak najbardziej zaangażować przyszłą mężatkę. W tym celu każda z uczestniczek wymyśla zadanie, która ta musi bezwzględnie wykonać. W przypadku niepowodzenia czeka ją za to ustalona przez imprezowiczki kara.

1. Zapukaj do 15 sąsiadów i poproś ich o napisanie życzeń ślubnych dla ciebie.
2. Wymyśl 31 różnych obiadów, które podasz swojemu mężowi w pierwszym miesiącu wspólnego życia.
3. Pokaż przy pomocy gestów, w czym twój wybranek jest najlepszy.
4. Wyjdź z mieszkania i wróć dopiero wtedy, kiedy zdobędziesz męską bieliznę od napotkanego po drodze faceta.
5. Nadaj ogórkowi kształt i długość przyrodzenia swojego narzeczonego.
6. Nałóż na niego prezerwatywę wyłącznie przy pomocy ust.
7. Z zamkniętymi oczami wybierz numer telefonu i postaraj się jak najdłużej rozmawiać z nieznajomym.
8. Ekstremalne: napisz do narzeczonego SMS-a, że zrywasz zaręczyny/jesteś w ciąży i podziel się ze wszystkimi jego reakcją.
9. Spróbuj zaśpiewać a capella piosenkę, którą wybraliście na pierwszy taniec.
10. Wymień wszystkich swoich byłych i oceń umiejętności łóżkowe każdego z nich.

Udanej zabawy!

Zobacz również: 4 pomysły na niezapomniany wieczór panieński

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
Kot (Ocena: 1) 26.08.2016 09:36
Dobra, jak bardzo zapuszczonym umysłowo trzeba być żeby wymyślić takie zabawy ? I dlaczego cały wieczór panieński ma mieć hasło przewodnie : penis???? Co to ma wspólnego z wieczorem panieńskim ? I w ogóle super pamiątka - z okazji ślubu zachowywałam się jak niedorozwinięta umysłowo erotomanka ... well done.
odpowiedz
johnywalker (Ocena: 5) 17.08.2016 21:25
Ja mogę się dodać jako 8 propozycja. zabawię przyszłą pannę młodą tak, że będzie miło wspominać wieczór panieński do końca życia. łyknę tylko erozon żeby mój wspólnik dolny mnie nie zawiódł i hulamy do rana. polecam się. ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.08.2016 09:17
Zadania na wieczór panieński: - zrób z ogórka penisa swojego faceta - zadzwoń do niego i udawaj że zrywasz - weź bieliznę od jakiegoś faceta z ulicy - nałóż prezerwatywę ustami przy wszystkich SERIO? No faktycznie niezłe śmieszki z was! Jest milion o wiele fajniejszych i "normalniejszych" rzeczy na taki wieczór, gdzie nie trzeba robić z siebie takiej żałosnej id*otki;)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie