Weganka, łowczyni posagów, dziecioodporna... Jakich kobiet mężczyźni NIGDY nie proszą o rękę?

Takie kobiety zazwyczaj zostają starymi pannami!
Weganka, łowczyni posagów, dziecioodporna... Jakich kobiet mężczyźni NIGDY nie proszą o rękę?
Fot. Thinkstock
04.08.2016

Miłość jest ważna, ale nie przesądza o tym, że mężczyzna poprosi kobietę o rękę. Niektórzy faceci co prawda zakochują się do szaleństwa, ale przeważnie ich uczucie traci na sile po kilku latach. Wtedy zaczynają zwracać uwagę na inne cechy partnerki. Liczy się dla nich zwłaszcza sposób bycia oraz umiejętności praktyczne.

Nie wszystkie kobiety mają taką samą szansę na zamążpójście. To stwierdzenie nie ma nic wspólnego z niedostatkiem urody, brakiem wykształcenia, pochodzeniem i ulubionymi rozrywkami. Faceci są uważnymi obserwatorami, nic nie umknie ich uwadze. Dlatego niektóre kobiety nie mają wielkich szans na to, żeby zostać żonami.

Jakie typy dziewczyn budzą wyjątkową awersję wśród facetów? Przekonaj się, czy jesteś jedną z takich kobiet.

Zobacz także: 6 rzeczy, przez które nawet idealna kobieta nigdy nie znajdzie faceta

Weganka

Fot. Thinkstock

Weganka

Wegetarianki, a zwłaszcza weganki nie znajdują się na liście pożądanych kandydatek na żonę. Faceci są negatywnie nastawieni do wszelkich diet. Nie potrafią zrozumieć, że mięso wywołuje u niektórych odróch wymiotny, a u innych niechęć do spożywania takich produktów wynika z przekonań. Widząc, że dziewczyna zamawia na obiad zieloną sałatkę, a do tego szklankę wody, często odczuwają niechęć. W wyobraźni już widzą `ubogi`obiad, który będą jeść z tą panną w przyszłości. O schabowym i rosole można będzie tylko pomarzyć.

łowczyni pieniędzy

Fot. Thinkstock

Łowczyni pieniędzy

Ten typ dziewczyny dość łatwo rozpoznać. Lubi dostawać prezenty, jada tylko w drogich restauracjach i robi zakupy w luksusowych butikach. Przywiązuję uwagę do wyglądu innych oraz głośno go komentuje. Często posuwa się do wyśmiewania i wypowiadania złośliwych uwag. Siebie uważa za bóstwo i ma przekonanie, że zasługuje na wszystko, co najlepsze. Taka kobieta ma bardzo wysokie oczekiwania co do partnera. Jest bardziej skora do czułości, kiedy dostanie jakiś podarunek. Jeżeli nie zdobywa tego, czego pragnie, chodzi zafochowana. Faceci potrafią rozpoznać ten typ, chociaż bywa, że na początku są zaślepieni uczuciem. Zdemaskowana łowczyni posagów nie ma szans, żaden facet nie lubi być wystrychnięty na dudka.

Zobacz także: Czy on ma kogoś na boku? 8 sygnałów, że sypia nie tylko z Tobą

brudaska

Fot. Thinkstock

Brudaska

Brudaska ma wieczny bałagan w mieszkaniu, chociaż na początku umiejętnie to ukrywa. Z czasem, kiedy relacja staje się bardziej zażyła, a ona czuje większą swobodę, prawda powoli wychodzi na jaw. Brudne naczynia w pokoju, bielizna porozrzucana po podłodze, pajęczyna w kątach i inne atrakcje tego typu potrafią zafundować niektóre dziewczyny. Na ulicy pachnąca, modnie ubrana i elokwentna, ale w zaciszu domowym ukrywa brud. Faceci nie zauważają wielu rzeczy, ale w tym przypadku lepiej na to nie liczyć. Na małżeństwo także. Faceci są mistrzami w robieniu bałaganu, ale żaden nie chce wracać po pracy do zaniedbanego mieszkania.

panna z dzieckiem

Fot. Thinkstock

Panna z dzieckiem

Pannie z dzieckiem od razu przypinana jest łatka osoby, która pobłądziła w życiu, której coś nie wyszło. Chociaż społeczenstwo jest coraz bardziej tolerancyjne i nikt nie patrzy krzywo na samotne matki, które nigdy nie były zamężne, mają one problemy ze znalezieniem poważnego mężczyzny. Chodzi o faceta zainteresowanego czymś więcej niż przelotną znajomością. Niewielu jest jednak takich, którzy mają ochotę wychowywać cudze dzieci.

flirciara

Fot. Thinkstock

Niepoprawna flirciara

Przyprawienie rogów to najgorsza ujma dla faceta. Tak było od zawsze i w tej kwestii nic się nie zmieniło. Z niepoprawną flirciarą ryzyko zdrady jest bardzo duże. Do każdego uśmiecha się zalotnie, uwielbia słuchać komplementów, jej żarty często są dwuznaczne, a impreza towarzyska bez jakiegoś podboju to dla niej stracony czas. Wszystkie swoje wybryki potrafi doskonale wytłumaczyć, ale niepewność zawsze zostaje. Małżeństwo z taką kobietą jest zbyt ryzykowne.

słaba kochanka

Fot. Thinkstock

Zimna kłoda

Faceci lubią w łóżku aktywne i namiętne kobiety. Seks to ważna sfera w życiu każdej pary. Jeżeli coś nie gra, a mężczyzna i kobieta nie potrafią dopasować się temperamentami oraz nie spełniają swoich wzajemnych oczekiwań, jest niewielka szansa na to, że ich związek przetrwa. Facet być może nie powie tego otwarcie, ale nie oświadczy się kobiecie, kiedy ta będzie czuła awersję do seksu i leżała w łóżku niczym kłoda.

nie chcę dzieci

Fot. Thinkstock

Dziecioodporna

Faceci przeważnie chcą mieć dzieci, dlatego oczekują, że ich partnerka również będzie tego pragnąć. Kobiety, które nie planują potomstwa, często są postrzegane jako nieczułe i wyrachowane. Bardziej cenią inne wartości, takie jak zaspokajanie własnych potrzeb: robienie kariery, podróżowanie czy rozwijanie zainteresowań. Przypisuje im się wygodnictwo i egoizm.

Zobacz także: 6 doświadczeń, które pomogły wyjść parom z kryzysu!

Komentarze (24)

Ocena: 4.04 / 5
miki80 (Ocena: 5) 24.05.2018 13:07
Mam kilka koleżanek, kuzynek które były samotnymi mamami i ułożyły sobie życie. Jedna z nich miała trójkę:
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 13.03.2017 20:29
Chyba najbardziej zirytowal mnie ostatni typ. Dlaczego w tym zacofanym kraju uwaza sie, ze kobieta, ktora nie chce miec dzieci jest samolubna i wygodnicka? Bo chce realizowac swoje pasje i wlasciwie zrobic cos pozytecznego w zyciu? To my mamy tylko przy garach i pieluchach stac, zeby byc uznane za dobre kobiety?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.08.2016 14:50
Aż 3 z tych rzeczy idealnie pokrywają sie ze mną, chyba czas rozejrzeć sie za dobrą hodowla kotów
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.08.2016 12:34
W zyciu nie slyszalam o wegance (czy weganinie) ktora je sama salate... Weganie raczej sobie nie zaluja jedzenia
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 04.08.2016 14:39
jestem bałaganiarą, planuje spróbować wegańskiej diety, na razie nie myślę o dzieciach, o czym mówię mojemu partnerowi i nie ukrywam, że nie pogardziłabym bardziej wystawnym życiem. i co? mój partner nigdy ode mnie nie ucieknie. a gdyby był sam, kobieta z dzieckiem nie byłaby dla niego przeszkodą. wniosek? ten ranking może jest słuszny, ale tylko jeśli chodzi o niedojrzałych lub zidiociałych mężczyzn :)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo