Wianek z kwiatów zamiast welonu. Tak czy nie?

Panna młoda w stylu hippie? Czemu nie!
Wianek z kwiatów zamiast welonu. Tak czy nie?
@chloe
18.07.2016

Lato to bez wątpienia sezon ślubów. Narzeczeni właśnie w takich miesiącach, jak czerwiec, lipiec i sierpień najchętniej decydują się na powiedzenie sakramentalnego „tak”. Dlaczego właśnie wtedy? Wesele można przecież urządzić na świeżym powietrzu, a panna młoda nie musi zarzucać na ramiona bolerka chroniącego przed zimnem. Poza tym latem można poszaleć ze ślubnym nakryciem głowy i na przykład zamiast tradycyjnego welonu założyć wianek z kwiatów w rozmiarze XXL.


My tym trendem jesteśmy absolutnie oczarowane. Zobaczcie kilka najpiękniejszych inspiracji z Pinteresta, które nas zachwyciły!


Polecamy także: WYZNANIA: Zobaczyłem moją narzeczoną przed ołtarzem i zamarłem. Jej suknia ślubna była paskudna...wianek zamiast welonu

@tyfrench.life

wianek zamiast welonu

@Nouba

wianek zamiast welonu

@wedding chicks

wianek zamiast welonu

@bookendsanddaisies.tumblr.com

wianek zamiast welonu

@Brisbane Wedding Weekly

wianek zamiast welonu

@Hello May

wianek zamiast welonu

@MODwedding

wianek zamiast welonu

@wedding.com

wianek zamiast welonu

@Hello May

Komentarze (17)

Ocena: 4.76 / 5
Anna (Ocena: 5) 18.07.2016 12:15
Dziewczyny co myslice o wianku dla panny mlodej po 30? Myslalam o weselu w ogrodzie i wianku ale oststnio kolezanka wysmiala ten pomysl. Stwierdzila ze bede wygladac groteskowo w tym wieku i w wianku. Co wy o tym myslice? Faktycznie wianek raczej nie dla mlodszych dziewczyn?
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 18.07.2016 09:56
Stanowcze nie! Wianek symbolizuje czystosc
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 18.07.2016 09:53
Dziewczyny, nie w temacie, ale może mi coś poradzicie. Jestem strasznie zazdrosna o chłopaka. Jesteśmy razem prawie rok, a ja świruję, jak polubi jakiejś zdjęcie, skomentuje albo coś w tym stylu. Wiem, że bierze się to z mojego braku pewności siebie, z tego, że kiedyś facet mnie zostawił, ale już nie daję rady. A może nie przesadzam? Wy jesteście zazdrosne o jakiś głupi komentarz do zdjęcia, o koleżanki swojego faceta? Mamy po 21 lat, więc nie jest to gimbaza. Boję się, że przez moją zazdrość rozwalę ten związek. Wiem, że na dobrą sprawę facet jeśli chce, to i tak zostawi, a taką czepialską laskę jak ja, tym bardziej. Poradźcie coś!
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 16.07.2016 14:04
To fantastyczny pomysł, jestem na tak!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo