Jak skorzystać z toalety w wielkiej sukni ślubnej? To już nie problem!

Na ten wynalazek czekały miliony panien młodych.
Jak skorzystać z toalety w wielkiej sukni ślubnej? To już nie problem!
fot. zrzut ekranu YouTube / Bridal Buddy
27.03.2016

Chociaż w modzie jest minimalizm, w czasie własnego ślubu nie chcemy wyglądać skromnie. Ogromną popularnością nadal cieszą się wielkie i ciężkie kreacje. Wyglądają zjawiskowo, ale każda doświadczona panna młoda wie, że nie są zbyt praktyczne. Pomijając ograniczoną swobodę ruchów - uniemożliwiają nawet skorzystanie z toalety! Czasami wstrzymujemy się przez całą weselną noc, a kiedy wreszcie musimy to zrobić - trzeba rozebrać się niemal do naga.

Wiele wskazuje jednak na to, że ludzkość poradziła sobie również z tym problemem. W Stanach Zjednoczonych do sprzedaży trafił Bridal Buddy, czyli najlepszy przyjaciel panny młodej. To specjalnie zaprojektowana halka, którą zakłada się pod suknię ślubną. Dzięki niej najważniejszy dzień w życiu nie będzie już tak stresujący, bo korzystanie z WC przestanie być problemem.

Jak to działa?

Zobacz również: Suknie ślubne z Internetu. Miało być pięknie, a wyszło... (Musicie to zobaczyć!)

 

bridal buddy

fot. zrzut ekranu YouTube / Bridal Buddy

Bridal Buddy ma formę białej halki, która zmieści się praktycznie pod każdą suknią ślubną. Zwiewna spódniczka wyposażona jest w ściągacze oraz rękawy. Kiedy panna młoda chce skorzystać z toalety - wystarczy unieść suknię, otoczyć ją znajdującą się pod spodem halką, podnieść do góry, zaciągnąć sznurek i włożyć dłonie w wygodne otwory.

Brzmi bardzo skomplikowanie, ale to kwestia zaledwie kilku sekund. W ten sposób na naszym ciele tworzy się materiałowa bombka. Kreacja jest bezpiecznie uniesiona, a użytkowniczka wynalazku może spokojnie usiąść na muszli klozetowej.

Myślicie, że się przyjmie? Dla wielu z nas to pomysł na miarę nagrody Nobla!

Zobacz również: Panno Młoda, uważaj na te wpadki!

bridal buddy

fot. zrzut ekranu YouTube / Bridal Buddy

Bridal Buddy - korzystanie z toalety w czasie ślubu przestało być problemem! Zobacz film...

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie