10 przypomnień, które musisz ustawić w telefonie przed ślubem

Dzięki temu nie stracisz głowy przed własnym weselem!
10 przypomnień, które musisz ustawić w telefonie przed ślubem
Fot. Thinkstock
13.03.2016

Każdy, kto w swoim życiu musiał poczynić przygotowania do ślubu, doskonale wie, z czym się to wiąże. Stres, problemy logistyczne, wtrącanie się członków rodziny, wybór oprawy muzycznej, strojów, itd. To sprawia, że zarówno pan młody, jak i panna młoda dosłownie uginają się pod ciężarem odpowiedzialności i toną w morzu histerycznych łez.

Na szczęście jest prosty sposób, aby koszmar stał się odrobinę bardziej znośny. Rozwiązaniem jest Twój własny telefon, a dokładniej jedna z jego funkcji – przypomnienia.

TEST: Kiedy ślub? Tego dnia powiesz „TAK”!

Skoro telefon przypomina Ci o wizytach lekarskich, spotkaniach biznesowych i meetingach z przyjaciółmi, dlaczego nie zaangażować go w poważniejszą akcję?

Oto przypomnienia, które pomogą Ci w najtrudniejszych dniach!

Przypomnienie: `Podejmę decyzję o menu w zdecydowany sposób` - na 2-3 dni przed terminem ostatecznego zatwierdzenia

Menu jest ważne, ale to nie znaczy, że warto popadać z jego powodu w paranoję.  Wystarczy, że ustawisz sobie przypomnienie na czas, kiedy prawdopodobnie najbardziej zaczniesz panikować i podejmiesz decyzję w ostatecznym terminie. Zawsze znajdzie się gość, któremu wybrane przez Ciebie jedzenie nie będzie pasować. Właśnie dlatego nie warto aż tak bardzo przejmować się weselnym menu.

ślub

Fot. Thinkstock

Przypomnienie: `Już niedługo przeżyję przygodę życia` - na 2 dni przed ślubem

Po tych wszystkich przygotowaniach, stresie i rozgardiaszu czeka cię wspaniały miesiąc miodowy. Wypoczynek i relaks sprawią, że zapomnisz o wszystkich negatywnych aspektach wiążących się z ceremonią. Pamiętaj o tym przed ślubem. To pomoże Ci znieść niektóre rzeczy.

ślub

Fot. Thinkstock

Przypomnienie:`Tworząc listę gości, będę kierować się rozsądkiem` - na 2 dni przed czasem, kiedy ostatecznie musisz podjąć decyzję

Nikt tego nie lubi, zwłaszcza, gdy trzeba zaprosić krewnych, których widziało się raz w życiu. Nie myśl o tym za długo, bo zwariujesz. Podejmij decyzję, którą uważasz za słuszną i trzymaj się jej.

Przypomnienie:`Czas na przerwę!` - na 3 dni przed ślubem

Nie zapominaj o oddechu i krótkiej przerwie od tego rozgardiaszu! Należy Ci się chwila relaksu, by nie zwariować do reszty.

ślub

Fot. Thinkstock

Przypomnienie:`Nie będę przejmować się szczegółami dotyczącymi ślubu i wesela` - na 1,5 tygodnia przed ważnym dniem

Nikt nie ogłasza tablic zwycięstw i porażek w dniu ślubu. On już jest wygrany z samego faktu, że od tej pory będziecie jednością. Zapisz to koniecznie w telefonie! Na pewno nadejdzie chwila, kiedy wszystko będzie wydawało się walić, może uświadomisz sobie również jakieś niedopatrzenie. Pamiętaj, to nie jest najważniejsze.

5 zwrotów, które świadczą o tym, że on jest słaby w łóżku!

ślub

Fot. Thinkstock

Przypomnienie: `Wizyta u fryzjera - fryzura próbna` - na 2 tygodnie przed ślubem

To niesamowite, jak wiele panien młodych rezygnuje z fryzury próbnej, bo zawczasu nie wybrały odpowiedniego terminu. Ustaw sobie przypomnienie, by zapisać się na tę ważną wizytę!

Przypomnienie:`Nię będę sprawdzać pogody, to nie ona jest najważniejsza` - na tydzień przed ślubem

Niestety nie masz na to wpływu, a kierowanie się przesądami jest zwyczajnie głupie. Nie ma sensu przejmować się, jeżeli nie możesz nad czymś zapanować. Wyluzuj. Pogoda niczego nie przesądza.

ślub

Fot. Thinkstock

Przypomnienie:` Internet to źródło najlepszych inspiracji` - na 2 miesiące przed ślubem

Zastanów się, co zrobiłaby w tej sytuacji Księżna Kate. To królowa dobrego smaku i elegancji. Wczuj się przez chwilę w jej rolę, a jeśli masz czas, poszukaj w sieci informacji na temat szczegółów z dnia jej ślubu.

ślub

Fot. Thinkstock

Przypomnienie:`Rozmowa z ukochanym na temat ostatecznego dopięcia spraw` - na 6-7 dni przed ślubem

Zazwyczaj kryzys przychodzi na kilka dni przed ważnym dniem, dlatego pamiętaj o tym, że masz partnera. Ten ciężar powinien być rozłożony na dwoje. Zastanów się, jakimi kwestiami ślubnymi powinien zająć się Twój narzeczony i ustaw sobie w telefonie przypomnienie, by mu to zlecić.

Przypomnienie: `Prośba do znajomych o pomoc` - na miesiąc przed ślubem

Zastanów się już dziś, kogo możesz wydelegować i oznacz to w telefonie.

Czy on chce się oświadczyć? 9 sygnałów

 

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
Anonim (Ocena: 1) 13.03.2016 10:20
miesiac miodowy...kto w tych czasach ma cos takiego? bede miala urlop na tydzien przed i tydzien po. i nie ma szans zebysmy gdzies pojechali w tym jednym tygodniu. slub bierzemy pod koniec roku wiec moze w przyszlym roku uda nam sie gdzies pojechac ale bez fajerwerkow bo kupujemy mieszkanie i jest milion innych wydatkow. zycie nie jest tak kolorowe jakby moglo sie wydawac
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.03.2016 09:24
Tymczasem przypomnienia z telefonu pana młodego: dzisiaj ślub. xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie