Czy on chce się oświadczyć? 9 sygnałów

Po czym poznać, że on planuje oświadczyny? Na te sygnały powinnaś zwrócić uwagę!
Czy on chce się oświadczyć? 9 sygnałów
Fot. Thinkstock
26.01.2016

Wasz związek trwa już od kilku dobrych lat, a Ty zastanawiasz się, kiedy wreszcie on przed Tobą uklęknie i będziesz mogła wypowiedzieć magiczne `tak`? Mężczyźni w przeciwieństwie do nas są dość przewidywalni i łatwo jest rozpoznać, że coś chodzi im po głowie. Oczywiście nietypowe zachowanie faceta wcale nie musi oznaczać, ze ma zamiar Ci się oświadczyć, może chodzić o coś zupełnie innego. Poza tym, kiedy bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy sobie w stanie to wmówić. 

Są jednak sygnały, których lepiej nie lekceważyć - powinny dać Ci do myślenia!

Oszczędzanie

Jeżeli Twój wybranek nigdy nie był typem oszczędnego faceta, a nagle ograniczył wydatki na swoje przyjemności, może to być oznaka czegoś poważnego. Być może odkłada pieniądze, żeby kupić Ci piękny pierścionek. Zastanów się, czy nie wspominał wcześniej o wycieczce, na którą chciałby z Tobą jechać albo innych finansowych projektach. Nie potrafisz sobie przypomnieć podobnej rozmowy? W takim razie masz dość solidne podstawy, aby myśleć, że niedługo Ci się oświadczy.

Na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy? To nie takie oczywiste...

zaręczyny

Fot. Thinkstock

Tajemniczość i dziwne zachowanie

Oświadczyny to bardzo poważny krok, który u mężczyzny wiąże się z silnym stresem. Nawet w przypadku, gdy jesteście ze sobą bardzo długo, on nie jest pewien Twojej odpowiedzi. Faceci także mają kompleksy i porównują się do innych. Być może zastanawia się, czy jest Ciebie godzien i będzie mógł zaoferować Ci życie na wysokim poziomie. Jeżeli zauważyłaś, że jest nieswój, przygląda Ci się ukradkiem i wydaje się zestresowany, prawdopodobnie coś mu chodzi po głowie…

zaręczyny

Fot. Thinkstock

Wypytywanie Cię o Twój gust

Facet nigdy nie wykazywał zainteresowania Twoim gustem, a nagle zaczyna delikatnie i niby mimochodem wypytywać o to, jaką biżuterię lubisz? To znak, że planuje Ci coś kupić. Bądź jednak pewna, że jeżeli planuje oświadczyny, nie spyta wprost o pierścionek. Zastanów się jeszcze, czy nie zbliża się Wasza rocznica, Twoje urodziny, imieniny, itp. Odpowiedź jest przecząca? Chyba możesz już zacząć skakać ze szczęścia.

6 typów mężczyzn, z którymi nie powinnaś brać ślubu!

zaręczyny

Fot. Thinkstock

Snucie długoterminowych planów

W Waszych rozmowach nagle pojawiły się takie tematy jak przeprowadzka, remonty, a Twój wybranek zaczął planować różne rzeczy na kilka lat do przodu? Możesz być pewna, że myśli o Tobie poważnie i oświadczyny są kwestią czasu.

zaręczyny

Fot. Thinkstock

Zaproszenie na wycieczkę / kolację

Twój luby planuje romantyczny weekend we dwoje lub zaprosił Cię na kolację do restauracji? Kiedy nie ma ku temu specjalnej okazji, a on nie jest typem, który zachowuje się w podobny sposób, zacznij przygotowywać się na oświadczyny.

zaręczyny

Fot. Thinkstock

Przedstawienie Cię całej rodzinie

Zaprezentowanie dziewczyny rodzinie to nieodzowny znak, że jesteś dla niego kimś ważnym i ma wobec Ciebie poważne zamiary. Kiedy nagle zaczął naciskać w tej kwestii i daje Ci do zrozumienia, jak bardzo jest to dla niego istotne, prawdopodobnie planuje w niedługim czasie oświadczyny.

zaręczyny

Fot. Thinkstock

Tajemnicze zachowanie Twojej rodziny

Niektórzy mężczyźni są dżentelmenami starej daty i stawiają sobie za honor spytanie rodziny dziewczyny o zgodę na ślub, zanim uklękną przed nią na jedno kolano. Oczywiście proszą też jej członków o utrzymanie rozmowy w tajemnicy. Jeżeli zauważysz tajemnicze uśmiechy i dziwne zachowanie krewnych, prawdopodobnie coś jest na rzeczy.

zaręczyny

Fot. Thinkstock

Nagłe zainteresowanie tematami rodzinnymi, a zwłaszcza dziećmi

Mężczyźni boją się odpowiedzialności i stałych związków. Kiedy Twój facet zaczyna przejawiać zainteresowanie tematami rodzinnymi, zachwyca się dziećmi znajomych, pyta o to, ile pociech chciałabyś mieć i głośno zauważa, że bycie rodzicem musi być wspaniałe, wszystko wskazuje na to, że planuje powiększenie rodziny. Skoro myśli o tak poważnym kroku, oświadczyny to kwestia czasu.

zaręczyny

Fot. Thinkstock

Dbanie o wygląd fizyczny

Po kilku latach bycia w związku zdarza się, że faceci, zresztą podobnie jak kobiety, przestają tak bardzo o siebie dbać. Czy do niedawna on lekceważył i zbywał Twoje delikatne uwagi, a nagle zmienił się nie do poznania? Do tego pyta Cię o zdanie w wielu kwestiach dotyczących wyglądu fizycznego? Być może planuje oświadczyny i zaczął się obawiać, że zostanie odrzucony, jeżeli się nie poprawi.

Suknia ślubna od Very Wang za 1500 zł? Wiemy, gdzie są takie okazje!

Komentarze (19)

Ocena: 4.26 / 5
gwg (Ocena: 5) 27.01.2016 16:03
Eh dziewczyny... mnie się mój chłopak oświadczył chociaż nie chciałam.... Mam dopiero 21 lat, on jest niewiele starszy. Mówiłam mu, że nie mam na to ochoty, że to za wcześnie a on i tak zrobił p swojemu. Patrzę a ten pierścionek z niechęcią...Szkoda, że nie wziął pod uwagę też mojego gustu. Pierścionek może nie jest brzydki ale kompletnie nie tak to miało wyglądać...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 26.01.2016 22:46
U mnie większość pasuje, zwłaszcza ostatnio. Ale mamy po 19 lat i wiem, że mój chłopak najwcześniej oświadczy mi się za 3 lata...
odpowiedz
ktoś (Ocena: 3) 26.01.2016 21:45
Cóż ja swojemu chłopakowi tez się nie przyglądam. Jeśli będzie chciał się oświadczyć to super jak nie teraz tez super. Z resztą ja też wolę żeby to była dla mnie niespodzianka niż oczywista oczywistość. :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2016 21:34
Znałam taką jedną, która tak marzyła o zaręczynach, że we wszystkim doszukiwała się sygnału, że to już. Bo zaprosił do jej ulubionej knajpy, bo to, bo tamto. Laska sfiksowała kompletnie na tym punkcie i tylko o tym myślała. Zastanawiała się nawet nad złapaniem go na dziecko, byle się zaręczyć. Gdy mi się zwierzała, miałam ochotę uciekać. W końcu nie wytrzymała, uznała, że on jej się nie oświadczy, zaczęła się na niego drzeć, że tak bardzo chce zaręczyn a on jej nie chce. Wpadła w histerię, wrzeszczała że to koniec i tak dalej. Okazało się, że gość miał już dla niej pierścionek, ale chciał jej zrobić niespodziankę. Ostatecznie rozstali się. Nie rozumiem po co spinać poślady, jeśli się na ten temat rozmawia i oboje tego chcą to wiadomo, że to kiedyś nastąpi..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2016 20:57
mówi mi to....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo