Ona twierdzi, że dostała NAJPIĘKNIEJSZY pierścionek zaręczynowy w historii. Nie przesadza?

Takiego „kamienia szlachetnego” jeszcze nie widziałaś.
Ona twierdzi, że dostała NAJPIĘKNIEJSZY pierścionek zaręczynowy w historii. Nie przesadza?
07.11.2015

Całkiem niedawno informowaliśmy o wiekopomnym odkryciu amerykańskich naukowców. Badacze z Emory University określili idealną kwotę, jaką należy wydać na pierścionek zaręczynowy i organizację wesela, aby związek małżeński okazał się trwały. Z ich wyliczeń wynika, że nie warto przesadzać w żadną ze stron. Szastanie pieniędzmi i przesadna oszczędność kończą się zazwyczaj fatalnie. Złoty środek to najlepsze rozwiązanie.

Jeśli chodzi o zaręczynową błyskotkę, wydatek rzędu 8-16 tysięcy złotych drastycznie zwiększa ryzyko rozwodu. Podobnie, kiedy kwota nie przekracza 2 tysięcy. Zapowiedzią szczęśliwego i trwałego związku małżeńskiego okazuje się pierścionek w cenie 2-8 tys. zł.

Nie wszyscy są co do tego przekonani, na co najlepszym dowodem jest historia tej pary. Niejaki Lucas Unger wydał na klejnot naprawdę niewiele. Największym wydatkiem okazała się... wizyta u dentysty.

pierścionek zaręczynowy

Kiedyś o tym rozmawialiśmy i stwierdziliśmy, że brylanty są przereklamowane. Nie potrzebuję błyskotek, aby wiedzieć, jak bardzo mnie kocha. Wystarczy, że specjalnie dla mnie przeprowadził się z Kanady do Stanów Zjednoczonych – mówi Carlee w rozmowie z portalem BuzzFeed.

Stworzenie niezwykłego pierścionka nie byłoby możliwe, gdyby nie ojciec Lucasa. Ten przez lata przechowywał zęba mądrości syna, który został usunięty operacyjnie w przeszłości. Nietypowy „brylant” dotarł do USA pocztą, a resztą zajął się profesjonalny jubiler. Ślub zaplanowany jest na koniec tego roku. Para przysięgnie sobie miłość w Las Vegas. Ceremonii ma przewodniczyć... sobowtór Elvisa Presleya. 

Polskie panny młode rzadko bywają tak spontaniczne.

pierścionek zaręczynowy

Lucas kilka dni temu oświadczył się swojej ukochanej dziewczynie, Carlee Leifekes. Jak sami przyznają, nie są tradycjonalistami, więc kwestia pierścionka i wesela to dla nich drugorzędne sprawy. W przeciwieństwie do wielu koleżanek, dziewczyna nigdy nie marzyła o wielkim brylancie, a miłości partnera nie mierzy w karatach.

Jestem niesamowicie podekscytowana faktem, że zostanę żoną mojego najlepszego przyjaciela. Mężczyzny, który dobrze wie, że jego ząb mądrości znaczy dla mnie więcej, niż brylant. Nie mogę się doczekać, by spędzić z tobą nasze wspólne i dziwne życie. Nigdy nie byliśmy tradycyjną parą, więc dlaczego miałoby się to zmienić? - napisała na Facebooku świeżo zaręczona Amerykanka.

Do zaręczyn doszło zaledwie kilka miesięcy po pierwszym spotkaniu, do którego doszło na festiwalu muzycznym w Kanadzie.

pierścionek zaręczynowy

Niezwykły pierścionek zaręczynowy z zębem mądrości

pierścionek zaręczynowy

Carlee i Lucas

Komentarze (27)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2015 18:15
Ja p*****, wiedziałam, no wiedziałam, że to ząb, już gdy otwierałam artykuł, nie wiem, skąd FUUUUUUUUUUUUUU
odpowiedz
realistrka (Ocena: 5) 08.11.2015 15:51
Jak to się mówi: nie ładne to co ładne ale co się komu podoba. Dla mnie osobiście nie jest to fajne. I nie chodzi tu o to żeby pierścionek był z brylantem za 8 tysięcy, mój może być nawet ze straganu za 20 zł ale pierścionek z zęba jest dla mnie przerażający, kojarzy mi się, niestety, z psychopatami z filmów co sobie szyją ubrania z ludzkich skór albo kolekcjonują fragmenty swoich ofiar.
odpowiedz
anka (Ocena: 5) 08.11.2015 14:20
Dla mnie koleś się postarał i to się liczy, nie zadowalał się typowym pomysłem, ale był kreatywny, co prawda to trochę w stylu wielbicieli hard rocka i halloween ale patrząc na nich naprawdę to do nich pasuje.
zobacz odpowiedzi (1)
marta (Ocena: 5) 08.11.2015 09:04
Ładne opakowanie jedynie. Pierścionek niezbyt a poza tym nie przypomina zęba
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2015 07:00
Ja podejrzewam, że to mogło wcale takie tanie nie być. Tu nie chodzi o pieniądze, sama nie mam bardzo drogiego pierścionka zaręczynowego, ale pierścionek z zęba? Przesada.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo