Jakich sukni ślubnych nie lubią mężczyźni? CZARNA LISTA

Przepytałyśmy facetów, w jakich kreacjach nie chcieliby zobaczyć swojej narzeczonej przed ołtarzem.
Jakich sukni ślubnych nie lubią mężczyźni? CZARNA LISTA
25.07.2015

Jeżeli nie jesteś jeszcze mężatką, z pewnością i tak masz jakieś wyobrażenie o tym, jak chciałabyś wyglądać w dniu własnego ślubu. Wiesz dobrze, czy marzy ci się delikatna suknia z koronki, czy raczej obfita kreacja z tiulu. Zastanawiałaś się jednak, czy twoje pragnienia pokrywają się z tym, co podoba się mężczyznom? Być może kompletnie nie trafiasz w ich gust!

Oto lista sukni ślubnych, które niekoniecznie będą im się podobać.

suknia ślubna

Długie rękawy

Mężczyźni nie chcą, by ich przyszła żona wyglądała jak mniszka. Nie spodoba im się zatem, gdy zabudujesz się w suknię ślubną od stóp do głów. Długie rękawy ich nie zachwycą. Zdecydowanie bardziej wolą gorset!

suknia ślubna

Kolorowa suknia ślubna

Niektóre kobiety marzą o tym, by iść do ołtarza w kreacji z bladoróżowymi lub pastelowo błękitnymi elementami. Prawda jest jednak taka, że facetom kompletnie się to nie podoba. Oni są w tym względzie tradycjonalistami. Pragną widzieć ukochaną w bieli, a jedyne odstępstwo kolorystyczne, na jakie są w stanie przystać, to barwa ecru.

suknia ślubna

Bardzo długi tren

Dla kobiet długi tren jest synonimem klasy i elegancji. Mężczyznom kojarzy on się jednak z niepotrzebną przeszkodą. Boją się, że niechcący będą go deptać lub się w niego zaplączą. Chyba mają odrobinę racji…

suknia ślubna

Krótka suknia ślubna

Z jednej strony faceci nie chcą, by panna młoda wyglądała jak mniszka, ale z drugiej nie podoba im się także, gdy kobieta odsłania zbyt wiele. Wolą zatem suknie ślubne o tradycyjnej długości do kostek niż krótką białą mini.

suknia ślubna

Suknia z kolorową szarfą

Kolorowe akcenty również nie przypadną panom do gustu. Zrezygnuj zatem z bordowych szarf lub czarnej kokardy. To na pewno nie spodoba się twojemu narzeczonemu. On chce cię widzieć w eleganckiej bieli, bez zbędnych udziwnień.

suknia ślubna

Suknia z dużą ilością aplikacji

Kochasz świecidełka i w dniu ślubu chciałabyś się w nie przystroić od stóp do głów? W takim razie mamy złą wiadomość. Mężczyźni nie znoszą błyszczących sukni, które niemal w całości są pokryte aplikacjami. Dużo bardziej podobają im się kreacje, które nie kłują w oczy.

suknia ślubna

Suknia zbyt obfita

Ty chciałabyś poczuć się w dniu własnego ślubu jak księżniczka, ale mężczyzna patrzy na to zupełnie inaczej. On zwraca uwagę przede wszystkim na to, czy twoja kreacja jest praktyczna, tzn. czy będziesz w niej mogła swobodnie tańczyć i przytulać się do swojego męża. A wiadomo, że w sukni z obfitą spódnicą będzie to kompletnie niemożliwe.

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 4 / 5
Anka Wstańka (Ocena: 1) 29.07.2015 15:46
Debilny artykuł! Mam jasnoróżową suknię ślubną do cywilnego i nikomu nic do tego! Mój narzeczony co prawda jeszcze jej nie widział, ale wie że jest jasnoróżowa i mówi, że będę uroczo wyglądała. Co do trenu to owszem miałby stracha, że się urwie, bo ktoś nadepnie. Kolorowe szarfy widzę już od lat w salonach sukien ślubnych. Nie wiem co za zacofanych pacanów pytałyście, ale wiem jedno: w takim dniu mogłabym mieć cokolwiek na sobie, a i tak będzie mój kochany zachwycony xD
odpowiedz
Ja (Ocena: 5) 25.07.2015 19:49
Dlaczego ciągle co się facetom nie podoba??? Kiedy będzie co się kobietom nie podoba w męskich garniturach? Dlaczego tak bardzo chcemy się im podobać?? To tylko wpędza w kompleksy! Kobiety pierś do przodu i niech oni się martwią! Facet może wyglądać jak 2 centy ale kobieta jak 1mln dolarów.... Paranoja.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2015 15:42
Demetrios 2015- Damiana. Mam nadzieję, że będzie mi dane pójść do ślubu w podobnej sukni. Dla mnie piękna!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2015 13:11
ta na 7mej stronie bardzo ladna
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2015 12:08
zawsze myślałam, że to ja mam się dobrze czuć w swojej sukni ślubnej i to mnie się ma podobać, a nie mojemu mężowi..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie