SUKNIE ŚLUBNE polskich gwiazd (Potraktuj je jak inspirację lub… przestrogę!)

Kto zaliczył modową gafę na własnym ślubie?
SUKNIE ŚLUBNE polskich gwiazd (Potraktuj je jak inspirację lub… przestrogę!)
15.06.2015

Gwiazdy mają bardzo różne podejście do kwestii ślubu i nagłaśniania samej ceremonii. Jedni traktują ten dzień jako najbardziej osobistą sprawę i mówią sobie sakramentalne „tak” w prywatnych rezydencjach, w tajemnicy przed mediami. Inni chętnie wpuszczają reporterów do kościoła.

Celebrytki, należące do tej drugiej grupy, czują ogromną presję, by w dniu własnego ślubu wyglądać olśniewająco – wiedzą przecież, że fotografie ich kreacji będą następnego dnia szeroko komentowane w prasie i Sieci. Niestety, nie każda z nich dokonała właściwej decyzji przy wyborze sukni ślubnej.

Przyjrzyjmy się bliżej kreacjom kilku polskich gwiazd. Możesz potraktować je jako inspirację lub… przestrogę!

suknie ślubne gwiazd

Anna Lewandowska

Zapewne większość Polek tak właśnie wyobraża sobie swoją suknię marzeń. Zwiewna, kobieca, ale na pewno nie nudna! Anna wygląda w niej olśniewająco.

suknie ślubne gwiazd

Aleksandra Kwaśniewska

Jedyne, czego nie brakuje tej sukni, to błyskotek. Mieniący się pasek, kryształki przy dekolcie i ramionach, a do tego połyskujące kolczyki. Co za dużo to niezdrowo!

suknie ślubne gwiazd

Ewa Chodakowska

Trenerka wszystkich Polek najpierw gościnnie wystąpiła na pokazie nowej kolekcji marki La Mania, a następnie wyszła za mąż w sukni, którą prezentowała na wybiegu. Kreacja, choć piękna, naszym zdaniem nie pasuje do dość wyrazistej urody gwiazdy. Dajemy jednak ogromnego plusa za wspaniały welon i zjawiskowe szpilki!

suknie ślubne gwiazd

Paulina Sykut

Prezenterka jest piękną, filigranową kobietą. Niestety nogi nie są jej największym atutem. Naszym zdaniem gwiazda o wiele korzystniej prezentowałaby się w tradycyjnej sukni do ziemi. W całej stylizacji brakuje nam również welonu lub chociaż drobnego stroika wpiętego we włosy, który podkreślałby, że Paulina jest panną młodą.

Która gwiazda miała Waszym zdaniem najpiękniejszą suknię ślubną?

suknie ślubne gwiazd

Joanna Liszowska

Aktorka jest blond pięknością o bujnych kształtach, zatem wybór skąpego gorsetu, który niezbyt dobrze podtrzymywał biust gwiazdy, nie był trafną decyzją. Piersi żyły własnym życiem, rozpraszając zapewne nie tylko pana młodego. Z kolei bogato zdobiony dół sukni dodatkowo powiększył Joannę o kilka rozmiarów.

suknie ślubne gwiazd

Izabela Janachowska

Wielu stylistów krytykowało tę kreację za zbytnią cukierkowość, ale naszym zdaniem suknia ślubna idealnie współgra z delikatną urodą tancerki. Połyskujący gorset z delikatnie zsuniętymi ramiączkami tworzy spójną całość z tiulową spódnicą.

suknie ślubne gwiazd

Anja Rubik

Jedna z najlepszych modelek świata nawet na własnym ślubie udowodniła, że jest niezrównaną ikoną stylu. Dziewczęco sukienka o nierównej długości została mistrzowsko skomponowana z pięknymi szpilkami i bardzo długim welonem. Anja prezentuje się cudownie.

Polecane wideo

Komentarze (30)
Ocena: 4.87 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.06.2015 18:52
Sykut wygladała pieknie, kiecka Chodakowskiej tez niczego sobie z to Rubik i Lewandowska chyba musiały6 wam zapłacić, wygladały okropnie nie rozumiem zachwytu
odpowiedz
Natalia (Ocena: 5) 19.06.2015 16:01
Nogi Sykut nie są jej największym atutem ? A nogi Rubik są? Ludzie od kiedy chude, proste jak kabanosy nogi są atutem. A zgrabne kobiece, lekko umięśnione i przede wszystkim bardzo proporcjonalne nogi są złe ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2015 23:18
Najbardziej podoba mi się Janachowska a później Anja. Lewandowska też w miarę ok. Sykut zdecydowanie za krótka . Liszowska to jakis dramat. Kwaśniewskiej sukienka też mi sie nie podoba
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2015 18:42
Rubik ma paskudną suknię o.O Jak komuś to może się podobać? :O
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 16.06.2015 15:49
Rubik pięknie, reszta trochę poszalała z tym księżniczkowaniem...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie