Typy kobiet, które mają największe szanse na małżeństwo

Jesteś wśród nich?
Typy kobiet, które mają największe szanse na małżeństwo
30.04.2015

Obecnie jedno na trzy małżeństwa kończy się rozwodem. Nie zmienia to jednak faktu, że wiele kobiet wciąż marzy o ślubie i weselu do białego rana. I choć wiek zamążpójścia znacznie poszybował w górę (kiedyś kobiety wychodziły za mąż średnio w wieku 20 lat, dzisiaj – 30), to pragnienia o tym, by przy ołtarzu czekał na nas ukochany mężczyzna, nie zmieniły się.

Ty również chciałabyś zostać kiedyś żoną? Sprawdź, jakie masz na to szanse. Oto typy kobiet, które mężczyźni najczęściej proszą o rękę!

panna młoda

Anty-karierowiczka

Robienie kariery i bycie kobietą sukcesu jest obecnie bardzo modne. Mężczyźni nadal dążą jednak do tradycyjnego modelu rodziny, w którym to facet jest odpowiedzialny za utrzymanie żony i dzieci, a jego kobieta zajmuje się podtrzymywaniem ogniska domowego. Jeśli więc twój ukochany wyczuje, że bardziej zależy ci na awansie niż na rodzeniu dzieci, nie będzie chciał się z tobą ożenić.

panna młoda

Dziewica

Pogłoski o tym, że faceci uwielbiają dziewice, wcale nie są przekłamane. Mężczyźni mają ogromny szacunek do kobiet, które potrafią zachować czystość dla tego jedynego. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy bycie „otwartą” na nowe doświadczenia i związki, jest tak bardzo popularne.

- Kiedy zacząłem spotykać się z Martą, miała 22 lata. Byłem w ogromnym szoku, że w tym wieku nadal jest dziewicą. Bardzo mi tym zaimponowała. Spotykaliśmy się półtora roku, zanim poszliśmy pierwszy raz do łóżka. To było fantastyczne, magiczne, niezapomniane przeżycie. Od tamtego czasu minęło 6 miesięcy, a w jej urodziny planuję poprosić ją o rękę. Nie wyobrażam sobie lepszej żony! – zdradza nam Kacper.

panna młoda

Pasjonatka gotowania

Jak rozkochać w sobie mężczyznę? Najprościej dotrzeć do jego serca… przez żołądek oczywiście. Im bardziej lubisz gotować i im lepiej ci to wychodzi, tym masz większe szanse na to, że twój chłopak będzie chciał się z tobą ożenić. Niesprawiedliwe? Interesowne? Oburzające? Niestety tak. Ale prawdziwe.

panna młoda

Najlepsza przyjaciółka

Jeżeli twój ukochany uwielbia z tobą rozmawiać, dzwoni do ciebie, żeby opowiedzieć ci o błahostkach, śmiejecie się razem do rozpuku, a kiedy trzeba – jesteście poważni i doradzacie sobie nawzajem, możesz być spokojna. Mężczyźni marzą o tym, by ich żona była równocześnie ich najlepszą przyjaciółką. Nie ma nic przyjemniejszego niż starzeć się u boku osoby, która doskonale cię rozumie.

panna młoda

Wierna Penelopa

Żaden facet nie będzie chciał ożenić się z flirciarą, która uwodzi nie tylko obcych mężczyzn, ale również jego najlepszych kumpli. Wierność to najważniejsza cecha przyszłej żony. Jeżeli ukochany uzna, że nie może ci ufać, nie poprosi cię o rękę.

panna młoda

Inteligentna ślicznotka

Mężczyźni najpierw zwracają uwagę na wygląd kobiety. Oceniają jej twarz, figurę, włosy, piersi. Żaden z nich nie ożeni się jednak z dziewczyną tylko dlatego, że jest piękna. Wygląd przecież przemija. Dlatego równie istotna jak aparycja, jest dla nich inteligencja przyszłej żony. Nikt nie chce stać przy ołtarzu ze słodką idiotką.

Polecane wideo

Komentarze (22)

Ocena: 4.64 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2015 11:43
Chciałam zachować dziewictwo dla tego jedynego. Wydawało mi się, że takiego poznałam. Były deklaracje, plany... Kochałam go. Jak jeszcze nikogo wcześniej. On mnie też. A potem wszystko się rozleciało. Bo on jednak się wystraszył tych planów i deklaracji. Nie mam już dziewictwa dla tego jedynego, ale też wiem, ze to nie ważne. Mam siebie dla tego jedynego, a to więcej niż kawałek skóry między nogami.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2015 02:58
Ja nigdy nie chcialam slubu. Wzielam slub majac 30 lat z milosci do ukochanego Bo on tego pragnal. Niestety moj maz po slubie stwierdzil, ze skoro juz jestesmy razem to po co ma sie starac. W zeszlym tyg sie rozwiodlam. Tylko potwierdzilam swoje poglady na slub. Nigdy wiecej!
zobacz odpowiedzi (1)
CJ (Ocena: 5) 30.04.2015 17:45
U mnie się wszystko zgadza, a mój facet już mi się przedwcześnie oświadczył :D Jak się poznaliśmy, to powiedział, że zajebiście, że umiem i chcę gotować. Później się okazało, że jego ex, była leniwą suką, która miała dwie lewe ręce, i nic nie robiła w domu, ani nie gotowała ani nie sprzątała, tylko by siedziała i pachniała. Przez to się rozstali. DZIEWCZYNY, TU NIE CHODZI O TO ŻEBY BYĆ KURĄ DOMOWĄ, ALE KOBIETĄ, KTÓRA POTRAFI ZADBAĆ O DOM. NIE CHODZI JEDYNIE O SPRZĄTANIE, GOTOWANIE, PRANIE. CHODZI O UTRZYMANIE DOMOWEGO CIEPŁA. :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2015 17:12
Byłam dziewicą, byłam najlepszą przyjaciółką, byłam wierna, a i tak żaden ex nigdy mi się nie oświadczył, więc nie piszcie głupot. Gotować nie umiem to fakt, ale nie widzę siebie w roli kucharki, wolę kupić gotowe jedzenie niż stać przy garach.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2015 14:56
U mnie wszystko się zgadza, A faceta brak ; )
odpowiedz

Polecane dla Ciebie