6 sygnałów, że spotykasz się obecnie z facetem, którego powinnaś poślubić!

Czy Twój aktualny partner to wreszcie Ten Jedyny? Przekonaj się!
6 sygnałów, że spotykasz się obecnie z facetem, którego powinnaś poślubić!
13.03.2015

Jeżeli kiedykolwiek byłaś szaleńczo zakochana, z pewnością zastanawiałaś się, czy facet, do którego żywisz tyle ciepłych uczuć, to odpowiedni kandydat na stałego partnera. Takiego, z którym będziesz do końca życia; na dobre i na złe.

Zazwyczaj jednak namiętność to nie wszystko. Ten Jedyny musi wywoływać nie tylko motyle w brzuchu, ale stanowić dla Ciebie prawdziwe oparcie.

Jak przekonać się, czy Twój obecny facet powinien zostać Twoim mężem? Naukowcy wyodrębnili 6 sygnałów, świadczących o tym, że to mężczyzna dla Ciebie!

wedding

Możesz na nim polegać w trudnych sytuacjach

Zastanów się, jak zachowuje się twój mężczyzna, kiedy przeżywasz cięższe chwile. Jest dla ciebie oparciem, doradza ci i cię pociesza, czy głównie przejmuje się samym sobą? Jeżeli możesz na niego liczyć w najtrudniejszych momentach, zdecydowanie powinnaś wyjść za niego za mąż. Będziesz miała gwarancję, że małżeńskie problemy nie będą mu obojętne.

wedding

Uwielbiasz jego dziwactwa

Totalnie akceptujesz wady swojego ukochanego? Nie przeszkadzają ci jego drobne niedoskonałości, a nawet „dziwactwa”? To znak, że nadajecie na tych samych falach i nie rozejdziecie się z powodu kłótni o błahostki. Miłość do drugiej osoby nie zawsze idzie w parze z całkowitą akceptacją jej charakteru. Jeżeli was ten problem nie dotyczy, powinniście poważnie pomyśleć o małżeństwie!

wedding

Nie odeszłabyś od niego w wyniku przykrej tragedii

Los często lubi z nas zakpić. Czasami wydaje nam się, że jesteśmy szczęśliwi i nic tego nie zepsuje, a potem spotyka nas jakaś tragedia. Warto, abyś odpowiedziała sobie teraz szczerze: czy byłabyś w stanie być ze swoim obecnym facetem na dobre i na złe? Wtedy, kiedy poważnie by zachorował lub miał wypadek? Odpowiedź twierdząca to najlepszy dowód na to, że ten mężczyzna jest dla ciebie Tym Jedynym.

wedding

Wiele Was łączy, ale macie także własne pasje

W agencjach matrymonialnych największy nacisk przy dobieraniu partnerów kładzie się na to, by mieli podobne pasje i zainteresowania. Tymczasem udany związek to nie tylko to, co nas łączy, ale również to, co… dzieli. Warto mieć własne hobby, choć i tu jest drobny haczyk. Otóż partner musi je całkowicie akceptować. Jeżeli więc nie przeszkadza ci, że twój ukochany całe dnie spędza w warsztacie, amatorsko dłubiąc przy motorze, powinnaś zostać jego żoną!

wedding

Znacie się na wylot

Twój facet jest pierwszą osobą, do której dzwonisz, gdy przydarzy ci się coś miłego lub przykrego? Nigdy nie masz przed nim tajemnic i z radością opowiadacie sobie o swoich planach na przyszłość? Znacie nawzajem swoje marzenia i pragnienia? Nie ma lepszego dowodu na to, że powinniście wziąć ślub!

wedding

Macie do siebie szacunek

Wzajemny szacunek to podstawa udanego związku. Przypomnij sobie, jak twój partner zachowuje się podczas kłótni. Jest opanowany i dopuszcza cię do głosu, czy raczej obraża się, krzyczy i ma gniew w oczach? Jego reakcje w ekstremalnych sytuacjach są niezwykle ważne. Jeżeli on cię szanuje nawet w kryzysowych dla waszego związku chwilach, jest odpowiednim kandydatem na twojego męża.

Komentarze (13)

Ocena: 3.46 / 5
Martaa (Ocena: 5) 14.03.2015 11:42
To ten jedyny!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.03.2015 21:14
styloveczki.pl - baw się modą!
odpowiedz
zawiedziona (Ocena: 1) 13.03.2015 09:35
i szlag trafił pięcioletni związek.. dzięki, pap.ilocie!
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 1) 13.03.2015 06:45
Było było było było było było było
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 13.03.2015 04:38
to prawda z tym zachowaniem w trakcie klotni,nie wiem jak mozna chciec wyjsc za choleryka? koszmar
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo