20 oznak, że chcesz ślubu TERAZ!

Nie ma sensu dłużej się tego wypierać.
20 oznak, że chcesz ślubu TERAZ!
17.12.2014

Ludzie pobierają się z różnego powodu. Jedni decydują się na ślub pod wpływem wielkiego uczucia. Inni w małżeństwie wypatrują szansy na poprawę sytuacji życiowej. Są też tacy, którzy decydują się na ślub pod presją partnera lub rodziny. Powody, dla których chcemy założyć rodzinę z drugą osobą, nie powinny być jednak egoistyczne albo wypływać z chęci zrobienia komuś na złość (a i tak się zdarza). Nie należy też decydować się na ślub za namową bliskich, jeśli sama nie jesteś do tego przekonana.

W Twoim przypadku może być jednak zupełnie inaczej. Możliwe, że bardzo pragniesz zostać żoną swojego obecnego partnera, choć sama wstydzisz się do tego przed sobą przyznać.

W dalszej części artykułu wypisałyśmy 20 oznak, że chciałabyś natychmiast wyjść za mąż. Ile z nich dotyczy Ciebie?

ślub

1. Kochasz swojego mężczyznę i coraz częściej śni ci się, że on się oświadcza. Każde jego zaproszenie do restauracji interpretujesz jako potencjalną okazję do zaręczyn.

2. Dawniej z nudów oglądałaś ulubione seriale. Teraz częściej zaglądasz na strony sklepów z biżuterią. Zakładka z pierścionkami zaręczynowymi jest oczywiście twoją ulubioną.

3. Koleżanki opowiadają ci o swoich szalonych randkach i przygodach na jedną noc, ale ty wcale im nie zazdrościsz. Czujesz, że nie masz już potrzeby, by imprezować. Dobrze ci z tym, że jesteś w stałym związku.

4. Doskonale wiesz, czego oczekujesz od swojego mężczyzny. Musi być zaradny, opiekuńczy i wierny. Jego wygląd przestał być dla ciebie priorytetem.

ślub

13. Nie masz problemu, by rozmawiać ze swoim facetem o pieniądzach. Znacie swoje zarobki, a rachunki zawsze płacicie na pół.

14. Często powtarzasz swojemu ukochanemu, że chcesz spędzić z nim resztę życia.

15. Twój facet jest pierwszą osobą, do której dzwonisz, gdy stanie się coś zabawnego lub złego.

16. Nie tęsknisz za żadnym swoim eks. Twój obecny związek uważasz za najlepszy z dotychczasowych.

ślub

5. Nie czujesz, że twój facet cię ogranicza. Jesteście razem, ale każde z was ma również własną przestrzeń i czas dla siebie.

6. Budzisz się, myśląc o swoim ukochanym i zasypiasz, fantazjując na jego temat. Myśl o zdradzie jest ci obca.

7. Z zazdrością obserwujesz, jak zaręczają się twoje koleżanki.

8. Zdarza ci się przeglądać historię w laptopie faceta tylko po to, by sprawdzić, czy przypadkiem nie szukał dla ciebie ostatnio pierścionka zaręczynowego.

ślub

9. Wiesz już, jak wygląda twoja wymarzona suknia ślubna. Jej zdjęcie od dawna masz zapisane na pulpicie.

10. Od czasu do czasu przemyka ci przez myśl: „A może powinnam zajść już w ciążę? Wtedy na pewno by mi się oświadczył…”.

11. Jadąc autobusem lub tramwajem mimochodem zerkasz na dłonie obcych dziewczyn. Sprawdzasz w ten sposób, czy są już zaręczone.

12. Kiedy myślisz o swojej przyszłości, zawsze pojawia się w niej również twój obecny partner.

ślub

17. Nie boisz się panicznie chwil, kiedy twojego faceta nie ma przy tobie. Wiesz, że możesz mu ufać bezgranicznie, a on na męskim wieczorze nie zrobi nic głupiego.

18. Zdarza ci się szukać w Sieci piosenek, które idealnie sprawdziłyby się podczas pierwszego tańca na twoim weselu.

19. Zastanawiasz się, czy twoje imię pasowałoby do jego nazwiska.

20. Czasem wyobrażasz sobie, jak będą wyglądały wasze dzieci.

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
Milka (Ocena: 5) 14.01.2015 12:24
15/20
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2014 23:27
"myśli o zdradzie są ci obce"... ech, dziewczyny, doradźcie. jestem z moim chłopakiem 4 lata, nigdy do żadnej zdrady nie doszło i nie dojdzie (przynajmniej z mojej strony). Jest tylko jedno ale... od jakiegoś czasu podoba mi się pewien facet, takie typowo "nastoletnie" zauroczenie bym powiedziała. Mówimy sobie cześć w pracy i na tym się kończy. Czuję się nie fair wobec mojego chłopaka... bo wciąż myślę o tym "nowym", wiecie jak to jest gdy ktoś wpadnie w oko. Zdarzają się nawet fantazje... Ciągle sobie powtarzam, że to tylko głupie zauroczenie i to minie... Jak same widzicie, wszystko siedzi w mojej głowie, bo fizycznie nic nie ma i na pewno do tego nie dopuszczę. Chcę być z moim chłopakiem, ale czuję się rozdarta i źle mi z tym co się dzieje w mojej głowie... co ja mam robić :( czy to fair, że nachodzą mnie takie myśli? przeczekać?
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2014 18:31
Ja z moim ukochanym jestem od trzech lat, w tym od dwóch lat mieszkamy razem. Wcześniej to on mówił o ślubie a ja studziłam jego zapał. Czekam aż się oświadczy, bo przecież ślub nie musi być już teraz. Ostatnio mi powiedział, że mógłby się oświadczyć nawet już, ale mam duże wymagania i pierścionek za 200-300 zł mnie nie zadowoli. Oczywiście mnie nie rozumiał...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2014 10:21
słyszeliście o akcji OLX ? za każdego "nakarmionego" kota lub psa witryna przekaże 20 kg schronisku dla zwierząt. Akcja trwa tylko do jutra wiec prosze o pomoc :) wystarczy wpisac w google nakarm psa z olx :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2014 07:57
17/20 :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo