Druhny i panna młoda pokazują... pośladki! Czy ta tradycja przyjmie się w Polsce?

Polskie śluby są zazwyczaj sztywne i nerwowe. W USA potrafią zaszaleć.
Druhny i panna młoda pokazują... pośladki! Czy ta tradycja przyjmie się w Polsce?
06.07.2014

Instytucja druhny nie ma w Polsce zbyt długiej tradycji, choć coraz częściej panny młode decydują się na takie wsparcie. To zazwyczaj niezamężne członkinie rodziny lub najbliższe przyjaciółki. Na uroczystości zaślubin występują w podobnych kreacjach, ale ich rola nie ogranicza się wyłącznie do ładnego wyglądania. Wspomagają nowożeńców na etapie przygotowań, a także w najważniejszym dniu ich życia.

Wymaga się od nich wsparcia i powagi, by ślub i wesele przebiegły sprawnie i godnie. Czasami jednak dochodzi do sytuacji zupełnie niespodziewanych, czego najlepszym dowodem są te zdjęcia. W Stanach Zjednoczonych, gdzie druhny są wręcz wymagane przez tradycję, zapanowała moda na niecodzienne zdjęcia pamiątkowe z tej okazji...

Panny młode wraz z druhnami starają się rozładować napięcie w nietypowy sposób, pozując do fotografii z podwiniętymi sukniami, spod których widoczna jest ich bielizna. Albo jej brak. Myślicie, że coś takiego przeszłoby w Polsce?

druhny
druhny
druhny
druhny
druhny
druhny

Komentarze (13)

Ocena: 4.69 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.07.2014 23:03
zajebiste :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2014 19:27
żenada!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.07.2014 22:24
ciekawy pomysł, pierwsze zdjęcie i to z druhnami w granacie mi sie bardzo podobają. Ale ostatnie to istna przesada... Kto na to wpadl?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.07.2014 22:14
Polskie śluby sztywne i nerwowe? Bez przesady. No ale wszystko co polskie wg Was musi być do kitu.
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 06.07.2014 20:56
To nie jest tradycja, to jest żałosna moda. Cóż zabawnego jest w pokazywaniu tyłka na własnym weselu? A.. Tak na marginesie, jeżeli redakcja uważa, że polskie śluby są sztywne to najwyraźniej dawno na polskim ślubie nie była. A nie wydaje mi się aby pokazywanie pośladków przez pannę młodą mogło rozładować sztywną atmosferę. :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo