Jak się mu… oświadczyć?

7 zabawnych sposobów na to, by powiedział Ci TAK!
Jak się mu… oświadczyć?
10.06.2014

Jesteś zakochana w swoim chłopaku, spotykacie się już od kilku lat i doskonale wiesz, że to Ten Jedyny, z którym chcesz spędzić resztę życia. Problem jednak w tym, że… on wciąż zwleka z zaręczynami. Raz na jakiś czas rozmawiacie co prawda o tym, że chcecie być ze sobą już zawsze, a nawet mieć dzieci. Mimo to na twoim serdecznym palcu wciąż brakuje upragnionego pierścionka.

Moja droga, najwyższa pora, by wziąć sprawy w swoje ręce! Jeśli nie jesteś zbyt przywiązana do tradycji, oświadcz się swojemu facetowi sama. Możesz zrobić to na 7 zabawnych lub romantycznych sposobów, które rozładują niezręczną atmosferę i sprawią, że on powie ci TAK!

candice bride

Wspomnienie pierwszej randki

Twój ukochany jest facetem, to fakt, ale nie oznacza to, że nie lubi romantyzmu. Zaproponuj mu zatem, byście odtworzyli ponownie waszą pierwszą randkę. Idźcie w to samo miejsce, opowiadajcie sobie, jakie uczucia wam wtedy towarzyszyły, a potem… powiedz partnerowi, że chcesz spędzić z nim resztę życia. Spytaj, czy się z tobą ożeni i czekaj na twierdzącą odpowiedź!

candice bride

Poszukiwanie skarbu

Pod nieobecność chłopaka oklej mieszkanie karteczkami, które będą naprowadzać go na „skarb”. W przedpokoju naklej np. wskazówkę: „Idź do łazienki”. Na lustrze napisz: „Nagroda jest blisko. Szukaj w kuchni”. Na blacie zostaw mu wiadomość: „Cierpliwość popłaca. Skarb znajduje się w sypialni”. Wreszcie na łóżku zostaw mu karteczkę z napisem: „Zostaniesz moim mężem?”. Chłopak będzie tak podekscytowany poszukiwaniami skarbu i tak zaskoczony twoją pomysłowością, że na pewno ci nie odmówi!

candice bride

Spróbujcie razem czegoś nowego

Czy jest coś, o czym twój chłopak zawsze marzył, ale nigdy nie starczało mu na to czasu lub odwagi? Być może chciał polecieć balonem lub posurfować wśród fal? Najwyższa pora spełnić jego marzenie, ale… zróbcie to wspólnie. Tuż po zadaj mu kluczowe pytanie o wasz ślub. Adrenalina sprawi, że chłopak od razu przystanie na twoją propozycję!

candice bride

Ugotuj dla niego coś pysznego

Mężczyźni to łasuchy! Uwielbiają być kulinarnie rozpieszczani przez swoje kobiety, dlatego miej to na uwadze. Przygotuj ukochanemu pyszny posiłek, składający się z jego ulubionych dań, zapal nastrojowe świece, a następnie wyjaw facetowi, że bardzo chciałabyś być już jego żoną. Zapytaj, czy chciałby wziąć z tobą ślub i… czekaj na odpowiedź.

candice bride

Jego hobby

Pomyśl o tym, jakie hobby ma twój facet, a następnie zaaranżuj oświadczyny tak, by ściśle wiązały się z jego zainteresowaniami. Przykładowo: twój ukochany regularnie biega. Zorganizuj mu więc wspólny wyścig w gronie znajomych (uprzedź ich tylko wcześniej, że mają pozwolić twojemu chłopakowi wygrać), a sama stań na mecie. Kiedy facet dobiegnie już do celu, powiedz mu, że dla zwycięzcy jest szczególna nagroda i… oświadcz się mu. Będzie zaskoczony i przede wszystkim szczęśliwy.

candice bride

Nakręć filmik

Do tego typu oświadczyn będziesz potrzebowała pomocy swoich znajomych. Oni na pewno pomogą ci wymyślić coś kreatywnego. Możesz również poprosić ich, by wystąpili w twoim filmiku i powiedzieli na temat twojego chłopaka coś zabawnego. Na końcu wypowiedz się o nim ty, po czym dodaj magiczne słowa: „Czy zostaniesz moim mężem?”.

Filmik nagraj na płytę lub pendrive i włącz go, gdy będziecie w domu tylko we dwoje. Taki gest powinien zrobić na twoim facecie bardzo pozytywne wrażenie.

candice bride

Napisz do niego miłosny list

Czasem najprostsze metody są najbardziej skuteczne. Napisanie listu do chłopaka, w którym opowiesz mu o swoich uczuciach i poprosisz o to, by wziął z tobą ślub, będzie również doskonałym rozwiązaniem dla dziewczyn, które są nieśmiałe i wstydzą się konfrontacji twarzą w twarz.

Zanotuj więc na kartce kilka słów, które płyną prosto z twojego serca. List włóż do koperty i podaruj ją ukochanemu. Kolejny ruch będzie należał już do niego…

Komentarze (68)

Ocena: 4.37 / 5
Bastards (Ocena: 5) 16.06.2014 02:56
Albo mi coś dosypują jak nie widzę, albo ten artykuł jest taki pojebany.
odpowiedz
Ewelina (Ocena: 1) 12.06.2014 10:56
Chyba Was poyebało. Upadek obyczajów, zero szacunku do samej siebie, żadnej tradycji, godności. Nakłanianie kobiet do podobnego kroku to jedna wielka żenada.
odpowiedz
Podpis (Ocena: 1) 12.06.2014 00:49
Chcę zaręczyn i żartowałam nawet, że Mu się oświadczę. Na co On: jak chcesz mi obciąć tym jajka, to proszę bardzo. I szczerze na taka odpowiedź liczyłam. Miłość jest ważna. nie pierścionki i inne głupoty.
odpowiedz
Martyna (Ocena: 2) 11.06.2014 13:14
Ja z moim chłopakiem jesteśmy przeciwni małżeństwu ale nie widzę w tym niczego złego jeśli to dziewczyna się oświadczy. :) Oczywiście nie w tak żenujący sposób jaki został opisany w artykule. I polecam troche dystansu do siebie i świata. Może patrze też na to bo nie leżę i nie czekam jak większość kobiet na ślub i dzieci jak księżniczka ale jeśli mówicie o poniżeniu, to czy nie bardziej poniżające jest jeśli Wy same ciągle mówicie facetowi, że musi w końcu zrobić ten krok, na czym to stoi, stawiacie ultimatum itd.. Jeśli jesteście szalone i wyluzowane, a facet w porządku to wystarczy pojechać w ulubione miejsce i normalnie powiedzieć o swoich uczuciach, nie proponować "czy zostaniesz moim mężem" (bo siara :p). Pierścionek nie zmienia naszej wartości (jedynie samoocenę niektórych), więc nieważne kto, w jaki sposób to zrobi i co od siebie da - tylko miłość się liczy!!
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 1) 11.06.2014 12:46
Laska, która tak zrobi wyjdzie na koszmarną desperatkę... co za poniżenie...jak to brzmi: zostaniesz moim mężem, brak słów.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo