Sygnały, że on chce się oświadczyć!

Jeśli ukochany zachowuje się w ten sposób, możesz odliczać dni do wielkiego dnia.
Sygnały, że on chce się oświadczyć!
26.03.2014

Jesteście ze sobą od dłuższego czasu. Czujesz, że znasz go z każdej możliwej strony. On poznał się także na Tobie. Akceptujecie swoje słabości, zachwycacie się swoimi mocnymi stronami. Podświadomie czujesz, że to ten jedyny i gdyby tylko poprosił, zostałabyś jego żoną nawet jutro. Dążenie do stabilizacji życiowej, także w sferze uczuć, nie jest niczym niezwykłym. Problem może pojawić się wtedy, kiedy oczekiwania jednej strony nie pokrywają się z planami drugiej. Ty wyciągasz dłoń, gotowa na przyjęcie pierścionka zaręczynowego, a on... nawet o tym nie myśli? Cierpliwości!

Nasza romantyczna natura zderza się w tym momencie z jego racjonalnym podejściem. To może chwilę potrwać, ale jeśli partner bierze pod uwagę ślub, prędzej czy później sama się zorientujesz. Choć mężczyźni rzadko bywają przewidywalni i skrywają swoje uczucia, do oświadczyn zawsze się przygotowują. To nie jest z ich strony spontaniczny krok pod wpływem emocji, ale przemyślana decyzja.

Co ich zdradza? Jak czytamy w serwisie femalefirst.co.uk, nawet skrytego faceta łatwo w tym momencie przejrzeć. Oto poszczególne kroki, które osobno nie muszą być bardzo istotne, ale razem dają nam do zrozumienia jedno – oświadczyny już blisko!

pop art kobieta i mężczyzna

Interesuje się Twoją biżuterią

Jeśli przyłapiesz go na tym, że przegląda Twoje świecidełka lub nagle zniknął Ci jeden z pierścionków, możesz być niemal pewna, że jest na etapie poszukiwań idealnego pierścionka zaręczynowego. Istnieje także spore prawdopodobieństwo, że będzie w odpowiednim stylu i rozmiarze.

pop art kobieta i mężczyzna

Zmienia się jego mowa ciała

Coraz chętniej dotyka Twoich dłoni, przygląda się palcom, wykonuje dziwne gesty – prawdopodobnie w ten sposób trenuje do wielkiego dnia. Na dodatek jest coraz bardziej zdenerwowany, nie panuje nad swoimi odruchami, nie potrafi się skupić – to nastąpi szybciej, niż myślisz!

pop art kobieta i mężczyzna

Robi dla Ciebie miejsce w swoim życiu

Ukochany zaczyna spędzać spędzać z Tobą coraz więcej czasu. Zaczyna się także liczyć z Twoim zdaniem, nawet jeśli sama nie garniesz się do tego, by je ujawnić. Sam pyta o Twoją opinię na temat samochodu, który powinien kupić, mieszkania, do którego chce się przenieść, a nawet poważnych wyborów związanych z jego karierą zawodową. Bez wątpienia wiąże z Tobą przyszłość.

Zmienia się jego język

Do tej pory był zapatrzony głównie w siebie. Na każdym kroku podkreślał, że to „ja” mam problem, muszę zdecydować, coś osiągnąłem. W poważnym związku zastępuje je znacznie piękniejsze słowo - „my”. Samochód i mieszkanie nie jest jego, ale wasze. To nie „ja” muszę podjąć decyzję, ale „my”.

pop art kobieta i mężczyzna

Jest lepszą wersją samego siebie

Kiedyś mogło mu się wydawać, że kochasz go dokładnie takiego, jakim jest. Niezaradnego, nieokrzesanego, bez względu na to, jak wygląda. Przed podjęciem najważniejszej decyzji w życiu zaczyna się wyraźnie zmieniać. Podejmuje wyzwania, których nigdy byś się po nim nie spodziewała, a także zmienia swój wizerunek. Tak, abyś nie mogła mu niczego zarzucić, gdy padnie na kolana i poprosi Cię o rękę.

Chce wiedzieć, czego oczekujesz

Nagle zaczął się interesować tym, jaką lubisz kuchnię? Pyta o Twoją ulubioną restaurację? Chętnie wysłuchuje historii na temat zaręczyn i ślubów Twoich przyjaciółek? To dobrze, najwyraźniej ma poważne zamiary i chce sprawić, by był to jeden z najpiękniejszych dni w Twoim życiu. Jeśli na dodatek stał się bardzo oszczędny – tym bardziej. W końcu pierścionek kosztuje...

pop art kobieta i mężczyzna

Śluby już go nie nudzą

Do tej pory towarzyszył Ci na uroczystościach tego typu z przymusu. Denerwował się tym, że musi się ładnie ubrać i udawać zainteresowanie parą młodą, której nawet dobrze nie znał. Jeśli nagle przestaje protestować, a na miejscu dokładnie przygląda się dekoracjom, menu, wypytuje o ceny takiego przedsięwzięcia – coś jest na rzeczy.

Wszyscy jego znajomi mają to już za sobą

To szczególny moment w życiu każdego mężczyzny. Najbliżsi przyjaciele już się oświadczyli, mają zarezerwowany termin ślubu, albo są już po nim, a on wciąż pozostaje w „wolnym związku”. Właśnie wtedy najpoważniej myśli o tym, by „nie być gorszym” od innych, a prawdopodobieństwo oświadczyn drastycznie wzrasta.

pop art kobieta i mężczyzna

Spędza czas z Twoimi rodzicami

Nie muszą się szczególnie lubić, wystarczy, że się tolerują. Jeśli on nagle przestaje protestować, kiedy zabierasz go na rodzinny obiad lub sam nalega na tego typu spotkania – to już ewidentny dowód na to, że myśli o Tobie bardzo poważnie. W ten sposób umacnia fundamenty, na których powstanie Wasza własna rodzina. Z przyszłymi teściami trzeba umieć się dogadać.

 

pop art kobieta i mężczyzna

Mówi o przyszłości

Do tej pory jego horyzont sięgał najwyżej do kolejnych wakacji, które chciał z Tobą spędzić. Teraz coraz częściej wymykają mu się z ust takie sformułowania jak „nasz dom”, „nasze dzieci”, „wspólna starość” itp. To ewidentny dowód na to, że nie bierze pod uwagę żadnego innego scenariusza i wkrótce zrobi to, co powinien.

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2015 00:50
U mnie rozstanie nastąpiło po 1,5 roku. Wtedy dopiero uświadomiłam sobie jak ważną on był dla mnie osobą. Nic nie jadłam, nie spałam, w myślach ciągle on. I koniec koców znowu jest ze mną. W moim przypadku zadziałał urok miłosny ze strony urok-milosny.pl , czekałam 8 tygodni, ale to już nieważne, wazne że znowu jest ze mną.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2014 18:10
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2014 12:34
Polecam najlepszy sklep erotyczny w sieci - intymniej.pl. Gwarancja zadowolenia!
odpowiedz
baba (Ocena: 5) 26.03.2014 22:34
pierdoły!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2014 20:47
Dzięki Bogu jestem już narzeczoną! I to jakiego faceta... mrrr
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo