Przedmałżeński obłęd: W tym kraju kobiety wybierają suknie ślubne, nie mając jeszcze partnera!

Podobno kobiety od dziecka marzą o bajkowym ślubie. Niektóre zaczynają go planować bardzo wcześnie.
Przedmałżeński obłęd: W tym kraju kobiety wybierają suknie ślubne, nie mając jeszcze partnera!
16.07.2013

Planowanie wesela zajmuje dużo czasu. Ale czy warto zabierać się za to jeszcze przed znalezieniem kandydata na męża? Dla wielu Brytyjek ten `drobny szczegół` w niczym nie przeszkadza. Do tego stopnia, że decydują się na wybór sukni ślubnej, nie będąc nawet z nikim w związku.

Do planowania wesela przyznaje się aż 60% singielek. Ich wysiłek nie kończy się tylko na wyborze stroju – kobiety planują też fryzurę, makijaż, miejsce przyjęcia weselnego i wiele innych szczegółów, za które pary zabierają się stricte podczas przygotowań do ślubu ustalonego na konkretny termin. Nie są przy tym gołosłowne, gdyż starają się na to wydarzenie odłożyć odpowiednią sumę.

 

A co dzieje się wtedy, gdy partner już się znajdzie? 41% kobiet bez wahania przyznaje, że nie wstydziłoby się opowiedzieć ukochanemu o swoich ślubnych planach. Nie zaskakuje też fakt, że 36% z nich tymi planami skutecznie odstraszyło swoich mężczyzn.

Ten dziwny trend w Wielkiej Brytanii robi się coraz bardziej popularny. Myślicie, że polskie kobiety też kiedyś czeka taki ślubny obłęd?

 

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2013 18:09
Ładna ta druga bielizno-sukienieczka, jak była by odrobine dłuższa chętnie ubrała bym ją na swój ślub.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2013 13:48
masakra ztymi dziewczyami m, ja sobie siedze na WILDSHOW.TV i żony nie szukam ;d chyba lepiej dla mnie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2013 12:43
ja nie czytam artykułów tylko same komentarze:D bo nie bede czytać 5 stron :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2013 11:22
To trochę... chore, ale nikogo tym nie krzywdzą. Sama lubię sobie czasem pooglądać suknie ślubne, bo niektóre są śliczne, ale do planowania wesela nigdy się nie przymierzałam i jak na razie nie przymierzam, bo podstawą do robienia takich planów jest posiadanie chociażby narzeczonego....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2013 11:09
jakoś nie dziwi mnie to specjalnie, każda kobieta ma tam jakieś marzenia, niektóre planują pewne rzeczy wcześniej, niektóre później... sama kiedyś oglądałam suknie ślubne, szukałam ładnych modeli w internecie; osobiście znam koleżanki, które mają niektóre rzeczy już wybrane, a ale nikt jakoś nie robi z tego afery.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo