Żony z piekła rodem – takich kobiet przy swym boku nie chciałby mieć żaden facet! (CZARNA LISTA)

Czasem kobiety dopiero po ślubie odsłaniają swoje prawdziwe oblicze. A panowie cierpią.
Żony z piekła rodem – takich kobiet przy swym boku nie chciałby mieć żaden facet! (CZARNA LISTA)
15.06.2013

Podobno to mężczyźni po ślubie zmieniają się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. I to przeważnie na gorsze. Ale, drogie panie, bądźmy szczere – niektóre z nas też dają swoim mężom nieźle popalić.

Jak być żoną idealną? Na to pytanie ciężko znaleźć satysfakcjonującą obie strony odpowiedź. Możemy ci jedynie podpowiedzieć, jaką żoną być nie powinnaś, aby dożyć ze swoim facetem szczęśliwej starości.

Oto przykłady kobiet, które po ślubie stają się dla swoich mężów prawdziwym koszmarem!

ZAZDROŚNICA

Na każdym kroku podejrzewasz swojego męża o romans, nawet jeśli nie dał ci ku temu żadnych powodów? Jeśli tak to możesz być pewna, że facet w pewnym momencie straci do ciebie cierpliwość. Może nawet faktycznie cię zdradzić, skoro ciągle poddajesz mu taką myśl. Co mu szkodzi, skoro ty i tak nie wierzysz w jego wierność? Lepiej zastanów się, czy warto dać ponieść się zazdrości, bo możesz tego potem gorzko pożałować.

LODOWA PANIENKA

Nie ma dla faceta nic gorszego jak świadomość, że namiętność między nim, a jego żoną już się wypaliła i seks przestał dawać mu już przyjemność. W końcu ma z tą kobietą spędzić resztę swojego życia, co może być trochę przytłaczające. Często ten brak chemii powoduje zachowanie kobiety, która seks traktuje jak przykry obowiązek. Taka królowa śniegu w sypialni potrafi zamrozić nawet najgorętsze serce. A przecież każdy potrzebuje ciepła. Właśnie takie sytuacje są najczęstszym powodem kryzysu w związku. Dlatego, jeśli chcesz go uniknąć, okazuj mężowi więcej uczucia.

WREDNA JĘDZA

Faceci bywają denerwujący. No ale kto nie bywa? Dlatego daruj sobie dzikie awantury o nic nie znaczące drobnostki, takie jak nie opuszczona klapa od sedesu, czy porozrzucane po całym pokoju skarpetki. Przekaz i tak do twojego męża nie trafi, za to doskonale zapamięta sam fakt, że wywołałaś awanturę z blahego powodu. Uwierz, gdy facet wraca z pracy, nie ma ochoty wysłuchiwać, jaki jest okropny. Jeśli chcesz, by zmienił denerwujące cię nawyki, to porozmawiaj z nim o tym. Krzyki jeszcze nigdy nie pomogły w takiej sytuacji. No chyba że chcesz stracić miłość męża. Wtedy awantury są jak najbardziej dozwolone.

KARIEROWICZKA

Odkładasz decyzję o dziecku na przysłowiowe `później`, bo ważniejsza jest dla ciebie kariera zawodowa? Świetnie, jednak powinnaś wiedzieć, że facet marzący o stworzeniu prawdziwej rodziny czeka na ten moment z niecierpliwością. Jeśli twój mąż wiedział o tym, jak ważna jest dla ciebie praca jeszcze przed ślubem – w porządku, byłaś fair. Jednak w przypadku, gdy utwierdzałaś go w przekonaniu, że i ty marzysz o dziecku, a teraz zmieniłaś zdanie to wiedz, że tak się po prostu nie robi. Może dla ciebie posiadanie potomka nie jest aż takie ważne, jednak w związku trzeba liczyć się też z pragnieniami drugiej osoby. Żaden facet nie chciałby zostać tak oszukany.

IMPREZOWICZKA

Nie ma dla faceta nic gorszego i bardziej poniżającego od żony-imprezowiczki, która za jego plecami doprawia mu rogi na każdym kroku. Oczywiście to, że wyszłaś za mąż nie znaczy, że masz siedzieć zamknięta w domu i zrezygnować zupełnie z imprez z koleżankami. Warto jednak pamiętać, że już nie jesteś `panną na wydaniu`. Jeśli wciąż masz zamiar wdawać się w przelotne romanse, to czy naprawdę ślub był ci w ogóle potrzebny?

ROZPIESZCZONA KSIĘŻNICZKA

Wydawało ci się, że na twoim ślubie pojawi się wróżka chrzestna, która wręczy ci czek na milion złotych, a twój facet od razu zacznie zarabiać prawdziwe kokosy? Cóż, marzenia to fajna sprawa, jednak po ich zetknięciu z rzeczywistością przeważnie niewiele zostaje. Na początku budowania wspólnego dobrobytu nikt nie ma łatwo. Pamiętaj o tym, kiedy następnym razem będziesz narzekać na niezaradność swojego męża, porównując go do swojego ojca, czy mężów koleżanek. W innym wypadku mąż kiedyś już nie wytrzyma twojego gderania, a wtedy zakończenie waszej bajki przyjdzie szybciej, niż myślisz.

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
załza wrr (Ocena: 5) 17.06.2013 07:20
jak zwykle facet najważniejszy! a ileż razy można powtarzać miłym głosikiem kochanie bardzo mnie denerwuje ta nieopuszczona deska proszę pamiętaj żeby ją opuszczać :/ kiedyś cierpliwość się kończy chyba !!! jasne on wraca zmęczony z pracy a ja w pracy leżę do góry dupą i pierwsze o czym marze to zbieranie jego brudnych skarpet i sprzątanie po nim jasne! dajcie spokój to nie są małe dzieci jak nie dociera po dobroci to jest awantura i koniec przestańcie kreować kobiety na praczki sprzątaczki kucharki i dziwki a facetów jak bogów którym trzeba usługiwać i na paluszkach chodzić żeby czasem czymś nie urazić a może by tak napisać artykuł dla facetów jacy nie powinni być?
odpowiedz
tutti (Ocena: 5) 16.06.2013 17:41
imprezowiczka, księżniczka i zazdrośnica... ehh jestem okropna ;/
odpowiedz
quate (Ocena: 5) 16.06.2013 11:30
Mój narzeczony doskonale wie, że jestem troszeczkę rozpieszczona (choć wiem że on nigdy nie będzie tyle zarabiał co mój tata i mi to zupełnie nie przeszkadza, bo dla niego mogłabym żyć z zasiłków), trochę samolubna, zdecydowanie rządzę w związku i to on najczęściej musi się dostosować, choć gdyby mnie poprosił, to zrobiłabym dla niego wszystko. Do tego seksu nie będziemy uprawiać. Jedynie kiedy będziemy starać się o dzieci, których bardzo pragniemy. To wszystko przez to co spotkało mnie w przeszłości i po prostu się nie przełamie. Wiem, że jestem nawet ładna, bardzo inteligentna i bardzo dużo mężczyzn się mną interesuje, ale tylko jego jedynego do siebie dopuściłam. Ci wszyscy gdyby mnie poznali, to by ode mnie uciekli. Zresztą myślałam że będę skazana na samotność do końca życia, bo nie spodziewałam się, że jakikolwiek facet byłby w stanie dla mnie poświęcić bardzo dużo rzeczy. No ale on jednak poświęcił wszyściutko i pokochał mnie taką jaką jestem, ze wszystkimi moimi wadami i zaletami. Choć on też ma sporo wad. Nie jest święty. Ale chcę powiedzieć, że kobieta nie musi być "idealna". Facet który naprawdę kocha, zniesie wszystko.
odpowiedz
J (Ocena: 5) 16.06.2013 11:18
To jakis zart z ta lodowa panienka ja sie pytam? A jak kobieta ma traktowac sex jak maz jej nie zaspakaja?! jak super przyjemnosc?!
odpowiedz
keira (Ocena: 5) 15.06.2013 20:34
kobiety, bądźmy solidarne!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo