Kolorowe suknie ślubne - nowy HOT TREND weselny! (Różowe, niebieskie & czerwone robią furorę)

Coraz więcej panien młodych rezygnuje z klasycznej bieli i decyduje się na suknię w innym kolorze.
Kolorowe suknie ślubne - nowy HOT TREND weselny! (Różowe, niebieskie & czerwone robią furorę)
10.05.2013

Ciężko wyobrazić sobie pannę młodą w jakimkolwiek innym stroju niż biała suknia. A jednak coraz częściej panie stające przed ołtarzem (szczególnie te młode) wybierają niesztampowe rozwiązania.

Starsze dziewczyny są bardziej przywiązane do tradycji i mają mniej nieco odwagi, ale te, które stają na ślubnym kobiercu przed ukończeniem 25 roku życia pozwalają sobie na odrobinę szaleństwa w wyborze sukni. Coraz popularniejsze stają się kreacje różowe, niebieskie i czerwone

Co ma największy wpływ na wybór koloru sukni ślubnej? Panny młode często odpowiadają, że za tę decyzję odpowiedzialne były… ich matki!

- To żadna rewelacja, że matki mają duży wpływ na córki – mówi Karen Haller, która przeprowadziła badania na ten temat – Często prosimy o radę osoby, które znają nas lepiej, niż my znamy siebie. Na opinii mamy możemy polegać bardziej, niż na naszych instynktach. 

Ale i intuicja może być dobrym doradcą. Niektóre kobiety decydują się na odrzucenie bieli ze względu na świadomość tonacji swojej skóry, do której może on nie pasować. Poza warunkami fizycznymi czasem za wybór koloru sukni ślubnej odpowiedzialne są wspomnienia i skojarzenia, które niosą ze sobą poszczególne barwy. 

A Wy odważyłybyście się stanąć przed ołtarzem w sukni o innym kolorze niż biały?

Polecane wideo

Komentarze (38)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2013 14:07
odnośnie planowania ślubów to odradzam korzystanie z usług firmy amelia wedding - mają w ofercie faktycznie ładne zaproszenia itp, strona wygląda profesjonalnie. jednak dostałam tylko połowę mojej przesyłki bez słowa przeprosin czy wyjaśnienia! Napisałam do nich i od około dwóch miesięcy czekam na resztę przesyłki - ciągle obiecują, że wyślą za parę dni i tak w kółko. Amelia Wedding - nie polecam!!!
zobacz odpowiedzi (1)
MałaM. (Ocena: 5) 11.05.2013 11:31
A ja za to chcę krótką, do kolan sukienkę, kolorowe buty i dodatki. Kocham kolory, na codzień maluję się mega kolorowo. Nie wyobrażam sobie ślubu tylko w bieli, i długiej kiecce. To nie pasuje do mojego stylu ;)
zobacz odpowiedzi (1)
MONIKA (Ocena: 5) 10.05.2013 22:04
Mój ślub był rok temu. Suknie biała z kilku warstw tiulu. Teraz wybrałabym delikatne koronki w kolorze waniliowym... i wydaje mi się dziewczyny, że jeśli można by powtarzać ten dzień, to wiele rzeczy wybrałybyśmy zupełnie innych. W tym suknię. Oby nie męża :) Pozdrawiam Panny Młode :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2013 21:36
A ja miałam białą z podszewką, składającą się z kolorowych tiuli- wyglądała rewelacyjnie i oryginalnie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2013 21:02
Po pierwsze nie ciężko, a trudno. Po drugie komuś, kto troszkę nie orientuje się w historii tego typu ubiorów rzeczywiście może być trudno. Tradycyjnie suknie ślubne wcale białe nie były, jest to raczej kalka z sukni balowych. Poza tym- komiczniejsze jest chyba udawanie "dziewicy", jak się ma ponad 25-30 lat i nakłada białą suknię.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie