Siedem cech DOBREJ ŻONY

Warunki, które powinnaś spełniać, aby on się z tobą ożenił!
Siedem cech DOBREJ ŻONY
09.05.2013

Po licznych historiach zasłyszanych od rodziny i kolegów, twój mężczyzna może obawiać się, że po ślubie zmienisz się na niekorzyść. Zaczniesz zrzędzić, ograniczać jego wolność, kontrolować każdy krok...

Jak zatem utwierdzić partnera w przekonaniu, że jesteś materiałem na żonę doskonałą? To proste - wystarczy, że wcielisz w życie kilka rad, przygotowanych przez redaktorów serwisu facet.wp.pl.

Według panów idealna małżonka jest przede wszystkim wyrozumiała – nie osądza i nie krytykuje każdego kroku swojego męża, a przy tym potrafi wybaczyć mu popełniane błędy. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, niektóre sytuacje po prostu wymagają stosownego komentarza. Ważne jednak, by nie wywoływać niepotrzebnych awantur z błahych powodów.

carrie bradshaw

Serce swojego partnera podbijesz również lojalnością oraz rozsądkiem, który pomoże wam przetrwać nawet najtrudniejsze chwile.

W budowaniu trwałego małżeństwa bardzo ważne jest też pielęgnowanie przyjaźni między wami, gdyż seksualny pociąg zdecydowanie nie wystarcza w tej kwestii. Ten zresztą też jest konieczny, by unikać ewentualnych zdrad – a zdaniem facetów idealna żona obowiązkowo powinna być wierna swojemu mężowi.

Ostatnią pozycją na liście cech perfekcyjnej żony są zdolności kulinarne. Mężczyźni po prostu lubią dobrze zjeść, a mając w domu prywatnego master chefa, będą go wielbić pod niebiosa!

Choć mówi się, że ideały nie istnieją, to można do nich dążyć. W końcu każda kobieta chciałaby czuć, że jej facet jest z nią szczęśliwy. Może warto się trochę postarać, by dożyć późnej starości u boku ukochanego mężczyzny?

Polecane wideo

Komentarze (51)

Ocena: 5 / 5
amelia... (Ocena: 5) 29.05.2013 16:21
co do amelii to tez odradzam chyba ze chcecie miec nerwy zszargane proste zamowienie realizuja miesiac mi sie udlo ze zalatwilam wszystko na czas ale wiecej od nich nic nie zamawiam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2013 14:09
Napisz komenodnośnie planowania ślubów to odradzam korzystanie z usług firmy amelia wedding - mają w ofercie faktycznie ładne zaproszenia itp, strona wygląda profesjonalnie. jednak dostałam tylko połowę mojej przesyłki bez słowa przeprosin czy wyjaśnienia! Napisałam do nich i od około dwóch miesięcy czekam na resztę przesyłki - ciągle obiecują, że wyślą za parę dni i tak w kółko. Amelia Wedding - nie polecam!!!tarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2013 14:13
artykul z wp...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2013 14:29
to jest portal dla kobiet więc porady są dla kobiet nie facetów
odpowiedz
aga (Ocena: 5) 10.05.2013 00:06
wszyscy piszą tylko o tym jaka powinna być idealna kobieta, żona, co powinna robić... jak się ubierać jak się nie ubierać, co mówić i czego nie mówić. A co z facetami? Tylko my mamy sie starać. Najlepiej całe zycie usługiwać jak królowi i do tego jeszcze codziennie ciągnąć...
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie