GROOMZILLA, czyli faceci ze ślubną obsesją (Chcą wesela bardziej niż my!)

Wybierają przyszłej małżonce wiązankę ślubną, przesłuchują kapelę weselną, projektują zaproszenia – to nie żart!
GROOMZILLA, czyli faceci ze ślubną obsesją (Chcą wesela bardziej niż my!)
12.03.2013

Jeszcze kilka lat temu mężczyźni, którzy przygotowywali się do zmiany swojego stanu cywilnego, zwykli żartować, że trzeba im tylko powiedzieć gdzie i o której odbywa się ich ślub, a na pewno się tam zjawią. Dzisiaj ich zaangażowanie w sprawy wesela jest o wiele poważniejsze i – co ciekawe – większość z nich przeżywa ceremonię bardziej intensywnie od swoich partnerek!

Tak przynajmniej wynika z najnowszych badań, przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii przez firmę Austin Reed. – Co drugi Pan Młody przyznał, że miał ostateczny głos w sprawie daty ślubu. 56 proc. mężczyzn wybrało również miejsce ceremonii – wylicza The Daily Mail.

Poza tym jeden na 20. facetów aktywnie uczestniczy w wybieraniu wiązanki ślubnej dla swojej partnerki, a także kwiatów, które zdobią kościół i samochód. Panowie nie stronią również przed innymi żmudnymi czynnościami, takimi jak przesłuchiwanie kapel weselnych, projektowanie zaproszeń ślubnych, dobieranie garnituru dla świadka, a nawet… kupowanie eleganckich strojów dla mamy i taty.

- Co trzeci Pan Młody z ogromnym zaangażowaniem targuje się także z właścicielami lokali, kwiaciarni oraz z dostawcami, aby wynegocjować od nich najlepszą cenę – dodaje serwis.

Co Wy na to? Podoba Wam się, że współcześni mężczyźni coraz poważniej traktują przygotowania do ceremonii?

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2013 17:30
we wspolczesnym swiecie malo kto bierze slub
odpowiedz
Kasia (Ocena: 5) 12.03.2013 09:49
tytuł sugerował ze zostało odkryte nowe zaburzenie psychiczne a wy opisujecie w tym "artykule" normalne zachowania Pana Młodego przed ślubem. To normalne że facet tez przeżywa ten dzień, ze chce się jak najlepiej przygotowac no i pomóc we wszystkich tych sprawach związanych ze ślubem. nie ma tu nic nadzwyczajnego!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2013 07:01
co myślicie na temat ślubów humanistycznych?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2013 06:52
groomzilla ahahahahahah
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo