Czym się można zatruć na weselu? ŚLUBNE MENU bywa bardzo niebezpieczne!

Dla własnego bezpieczeństwa lepiej unikaj tych potraw.
Czym się można zatruć na weselu? ŚLUBNE MENU bywa bardzo niebezpieczne!
30.06.2012

Wiosna i lato to tradycyjnie sezon ślubów. Zachęceni doskonałą pogodą narzeczeni często wybierają wakacyjne miesiące, by przysiąc sobie miłość przed ołtarzem. Jeśli i ty w najbliższych tygodniach wybierasz się na rodzinne wesele, koniecznie sprawdź… czego na nim nie jeść. O zatrucie na takiej uroczystości jest bowiem dużo łatwiej, niż mogłabyś się spodziewać!

- Na weselnym przyjęciu w wielu potrawach może czyhać na nas zabójcza salmonella lub gronkowiec. Najbardziej ryzykowne jest spożywanie potraw z surowych jaj i mięsa oraz przetworów mlecznych – ostrzega Fakt.pl.

Dla własnego bezpieczeństwa unikaj zatem tatara, kotleta de volaille, flaków, sałatek z majonezem oraz ciast z kremem. - Takie potrawy nieprawidłowo przygotowywane, lub przechowywane, mogą spowodować, że weselnicy zamiast na poprawiny, trafią następnego dnia do szpitala – dodaje serwis.

Zdarzyło Wam się kiedyś wrócić z wesela z zatruciem pokarmowym?

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Jak go przekonać do ślubu?

Zwykle to kobiecie bardziej zależy na małżeństwie niż mężczyźnie. Jak to zmienić i sprawiać, aby twój partner zapragnął się z tobą ożenić?

Co musicie ustalić przed ślubem?

Zanim powiecie sobie sakramentalne TAK, upewnijcie się, że porozumieliście się w sprawie podziału pieniędzy, mieszkania, domowych obowiązków czy kontaktów z rodzicami.

 

Komentarze (33)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2012 09:11
autor się wysilił z tym artykułem, zdjęcie większe od treści ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2012 14:23
Hehe, ja również byłam na weselu na którym każdy wymiotował łącznie z młodymi!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2012 17:30
Tata mi opowiadał jak kiedyś na weselu w rodzinie, gdy jeszcze z mamą byli w narzeczeństwie, było takie zatrucie pokarmowe , że wszyscy goście uciekali w krzaki, bo wytrzymać nie mogli w kolejce do ubikacji. :D Autentyk.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2012 23:07
artykul wyssany z palca... Jestem kucharzem i nigdy sie z tym nie zgodze!!!!! Czy ludzie nie maja o czym pisac? Kazda potrawa zle przechowywana moze spowodowac negatywne skutki ale spokojnie nie zyjemy w sredniowieczu i kazdy lokal weselny ma lodowki!!!! wiec jesli pewne osoby nie sa w temacie to po jaka cholere sie wypowiadaja!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2012 23:40
ja sie dzis zatrulam kaszanka z grilla...masakra chyba wezwe pogotowie :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo