Happy Nappy Bride, czyli pieluchy dla panny młodej – rozwiązują problem toaletowy!

Rozłożysta suknia ślubna nie musi być przeszkodą w skorzystaniu z toalety.
Happy Nappy Bride, czyli pieluchy dla panny młodej – rozwiązują problem toaletowy!
21.06.2012

Suknia ślubna – każda dziewczyna wyobraża ją sobie już od najmłodszych lat, marząc najczęściej o rozłożystej, koronkowej kreacji, przypominającej strój księżniczki. Niektóre panny młode realizują swoje pragnienia z dzieciństwa i w dorosłym życiu decydują się właśnie na taką suknię, lekceważąc przy tym fakt, że skomplikowany krój utrudnia korzystanie z toalety podczas wesela.

Amerykańscy producenci postanowili jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich przyszłych żon i specjalnie z myślą o nich opracowali… ślubne pieluchy. - Jak wyliczyli znawcy tematu założenie lub zdjęcie pewnych sukien ślubnych jest skomplikowane i czasochłonne - zajmuje nawet 20 minut (…) Nie mówiąc już o tym, że niektórych sukienek nie da się nawet założyć czy zdjąć samemu, jest przy nich niezbędna pomoc asystentki. Aby zmniejszyć stres i dyskomfort panny młodej, wymyślono dla niej pieluchy – czytamy na kobieta.wp.pl.

O ile produkt jest już dostępny w większości amerykańskich butików ślubnych, o tyle w Polsce przyjdzie nam jeszcze sporo na niego poczekać.

Co sądzicie o tym pomyśle? Potrafiłybyście skorzystać ze ślubnej pieluchy bez obawy, że przecieknie, zaplami suknię lub zacznie nieprzyjemnie pachnieć?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Jak go przekonać do ślubu?

Zwykle to kobiecie bardziej zależy na małżeństwie niż mężczyźnie. Jak to zmienić i sprawiać, aby twój partner zapragnął się z tobą ożenić?

Gamofobia, czyli paniczny STRACH przed ŚLUBEM. Ty też się boisz powiedzieć TAK?

Niektórzy boją się małżeństwa, bo do niego nie dorośli, inni natomiast odczuwają paniczny lęk przed zmianą stanu cywilnego.

Komentarze (37)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2012 14:28
Głupota jakich mało. Ja miałam wielką suknię ślubną, ale od czego się ma druhnę - przyjaciółkę? Nie tylko do ustawianych zdjęć, ale jest ona przede wszystkim od tego, aby pomagać młodej! Nie zapominajcie, że suknie ślubna to nie kombinezon i najprostszym rozwiązaniem jest wzięcie jej do góry, a nie ściąganie całości!! Pieluchy są przesadą!! Nie ma nawet możliwości by nie wydzielała zapachu nawet, gdy panna młoda pare razy zrobi w nią siku a nie mówiąc już o kale... A poza tym niezłą minę musi mieć młoda podczas krojenia tortu, tańca gdy się załatwia hehehe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2012 09:11
Problemu nie będzie jak się kupi normalną sukienkę, a nie falbaniastą bezę :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2012 15:47
głupi pomysł. Nawet ludzie w szpitalach, którzy nie używają na co dzień takiego wynalazku jak pieluchy mają problemy z załatwieniem się, bo mają blokadę. Mimo, że leżą połamani to mają ogromne problemy z załatwieniem się w pieluchę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2012 00:48
To jakiś kiepski żart. W życiu nie założyłabym pieluchy na ślub. W ogóle nie założyłabym pieluchy!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2012 20:52
Zacznijmy od tego, że dopiero zaczęłabym czuć dyskomfort, gdybym miała siusiać na weselu w pieluchę... Nie. Nawet sobie tego wyobrazić nie potrafię.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo