Gotowy na małżeństwo?

Panowie bardzo długo zwlekają z podjęciem decyzji o ślubie. Kiedy są gotowi?
Gotowy na małżeństwo?
04.05.2012

"Zaręczyny", "małżeństwo", "obrączka", "żona"... już sam dźwięk tych słów wywołuje u wielu mężczyzn stany lękowe i nieodpartą chęć ucieczki gdzie pieprz rośnie. Nie ma więc co się dziwić, że większość panów decyzję o ożenku odkłada na... później.

Według ankiety przeprowadzonej przez serwis askmen.com zdecydowane grono facetów twierdzi, że ślub powinno się brać dopiero po ukończeniu 28 lat. Jedna piąta panów uważa nawet, że warto poczekać z tak ważnym krokiem do 35 roku życia.

Co ciekawe, wśród mężczyzn nie brakuje również zwolenników stawania na ślubnym kobiercu dopiero po czterdziestce! Ciekawe co na to ich partnerki?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Ślub w maju - piękna pogoda, ale to podobno przynosi pecha. O co chodzi?

Przesądni ostrzegają - to może skończyć się szybką śmiercią!

Czy WYCHODZENIE ZA MĄŻ ma sens? Przeczytaj, jak on się zmienia po ślubie!

Facet przed ślubem i mąż to ten sam człowiek?

Polecane wideo

Komentarze (51)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2012 15:37
pff, ja tam moge wziac slub, ale nie musze, tu mi wiek nie przeszkadza, mamy pod 27 lat i jestesmy razem od 6.slub nam zwisa, a na dzieci o wiele za wczesnie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2012 22:13
I tu przydałoby się prawo starożytności, mówiące o tym, dobry wiek na ślub dla kobiety to 18 lat a dla mężczyzny 35:) Wiadomo, że to starożytność, a miłość może być w każdym wieku, ale coś w tym jest, co odzwierciedla naturę ludzką:) Wiele młodych kobiet jest gotowych na ślub i wielu mężczyzn w średnim wieku dopiero dorasta do takiej decyzji. Jak się tacy dobiorą to też nie jest źle)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2012 18:11
ja jestem ze swoim od ponad 7 lat. Jest nam cudownie. On pierwszy zaczął mówić o ślubie już po roku od naszego związku.Ja jednak jeszcze nie chciałam. W ogóle powiedziałam, że nie chcę brać ślubu.Miałam zły wzór małżeństwa moich rodziców i chciałam tego uniknąć. Teraz jednak zmieniłam zdanie i bardzo tego pragnę, ale on już za często o ślubie nie wspomina tylko o tym że zawsze chce byśmy byli razem. Oboje mamy po 25 lat.Nie chcę pierwsza o tym mówić, bo nie chcę by wyszło na to że go zmuszam.Chciałabym aby mi się oświadczył tak sam z siebie. Patrząc teraz bardzo żałuję, bo może bylibyśmy już po ślubie.Gdybym nie powiedziała mu paru słów, muszę przyznać że trochę przykrych, nasze życie potoczyłoby się zupełnie inaczej. Ale nadal bardzo się kochamy. Więc dziewczyny, jeśli chłopak się wam oświadczy to nawet jeśli macie 20 lat, ale jeśli jesteście świadome tego czym jest małżeństwo, jesteście na nie gotowe to nie wahajcie się!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2012 13:17
shinybox.pl/?ref=8212132 - po rejestracji, kosmetyki znanych, zagranicznych marek zupełnie ZA DARMO!! NOWOŚĆ W POLSCE!! ;) korzystajcie póki można
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2012 16:29
Taaa... Super, tylko, że dzieci rodzić po 30 jest już trochę niebezpiecznie... Tak! Promujmy samotne matki i połsieroty, bo panowie są dupy i nie potrafią się zebrać do kupy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie