Jakie kobiety faceci wybierają na swoje żony? (Podpowiedź: Niekoniecznie ładne, ale zaradne i...)

Oto cechy, jakie powinna mieć idealna kandydatka na żonę.
Jakie kobiety faceci wybierają na swoje żony? (Podpowiedź: Niekoniecznie ładne, ale zaradne i...)
27.02.2012

My, kobiety, potrafimy latami czekać na swojego księcia z bajki, wytrwale wypatrywać tego Jedynego. Zupełnie inaczej mężczyźni, którzy są zdecydowanie mniej cierpliwi.

Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez amerykański portal Match.com, co trzeci mężczyzna gotowy jest poślubić kogoś, kogo wcale nie kocha. Okazuje się, że dla facetów miłość i małżeństwo nie muszą iść w parze.

Przy wyborze życiowej partnerki panowie kierują się po prostu zwykłym pragmatyzmem. Chcą żony, która będzie opiekowała się nimi i domem; kobiety, z którą będą mogli spędzić miło czas po pracy.

Atrakcyjność seksualna nie jest dla nich głównym kryterium. Wielu mężczyzn potrafiłoby zaakceptować nawet niezbyt urodziwą partnerkę, byleby tylko zapewnić sobie towarzystwo na lata – informuje The Daily Mail.

Co myślicie o takim postępowaniu? Czy można takich mężczyzn w jakikolwiek sposób usprawiedliwić?

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Takich kobiet mężczyźni NIE LUBIĄ!

Sprawdź, czy przypadkiem do nich nie należysz!

Mężczyźni są jak zwierzęta - podświadomie wyczuwają, że kobieta ma dni płodne!

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak to się dzieje, że w niektóre dni jak magnes przyciągasz męskie spojrzenia?

Komentarze (77)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.03.2012 19:59
MALO MNIE TO OBCHODZI!!!!!!!!!!!!! JESLI CHCA ZARADNA I PRACOWITA TO ZNACZY ZE SZUKAJA SLUZACEJ ZEBY W DOMU WSZYSTKO BYLO ZROBIONE A NA BOKU ZNAJDA SOBIE LADNA KOCHANKE.......SMIECHU WARTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO MY KOBIETY DECYDUJEMY O WYBORZE MEZA A NIE FACECI I WUBORZE ZONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IM SIE WYDAJE ZE ONI DOKONUJA WYBORU NOI TUTAJ BARDZO SIE MYLA!!!!!!!!!!!!
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 29.02.2012 00:26
Proszę Was o pomoc ! Mój problem może wydać się śmieszny ,ale ja nie wiem co robić. Cztery lata temu poznałam pewnego chłopaka. Ktoś nas ze sobą chciał "złączyć". Nie spodobałam mu się ,co doskonale rozumiałam. Miałam wtedy osiemnaście lat , nadwagę ,byłam zakompleksiona. A on przystojny,wysportowany. Rok później chciał się ze mną umówić. Nie byłam "pączkiem" ,zmieniłam się lecz on nic o tym nie wiedział. Teraz mam 22 lata. A on nadal pyta moich rodziców czy jestem wolna. Wiem, że moja historia brzmi jak opowieść dziecka. Nigdy nie miałam chłopaka i nie wiem czy on się ze mnie nie nabija. Praktycznie od trzech lat wypytuje o mnie.... Ignoruje jego wszystkie "sygnały". Ja nie mam wysokiej samooceny. Mam z nim wspólnych znajomych ,zawsze ktoś da mi znać ,ze on o mnie pamięta. Ja nie wiem czy to jest litość ,czy zabawa... Dziękuje za odpowiedzi. Będzie mi miło jeżeli kogoś rozbawiłam "swoją historią" :)
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2012 14:09
ja uwazam,że kobiety bardzo czesto postepuja w ten sam sposob...a własciwie nawt czesciej niz faceci:) wilka miłosc i romantyzm jest domena nastolatek...Dojrzała kobieta mysli raczej przyszłosciowo, dostrzega w mezczyznie potencjał do bycia "gopodarzem domu" w szerokim znaczeniu tego słowa, tzn mam tutaj na mysli mozliwosc zaspokojenia przez faceta potzreb rodziny zarówno tych emocjonalnych, jak i materialnych. Mężczyzni natomiast, według mnie, czesciej zwracaja uwage na wyglaad i ogolna prezencje kobiety, chca moc pochwalic sie przed innymi swoja zdobycza :) Oczywiscie robia to instynktownie, chca, aby kobieta była ozdoba u ich boku...oczywiscie oczywiscie oczekuja tez od kobiety zrozumienia, bardziej lubia byc podziwiani i wysłachani niz słuchac innych....taka to nasz dziwna natura:) Karolina
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2012 07:11
towarzystwo rozumiane jako to ze nikt nie chce umrzec samotnie .. ale my i tym wzorcem sie kierujemy jakby nie patrzec .. nie bedziemy wybierac super ciacha z ktorym nie mozna nawet 5 min normalnie pogadac ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.02.2012 21:42
ten artkuł to dowód na to że autorka kieruję sie stereotypami . Nie wszyscy są tacy sami
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo