Polka jest idealnym materiałem na żonę: Tak twierdzi większość Niemców!

Jesteśmy rozchwytywane za granicą!
Polka jest idealnym materiałem na żonę: Tak twierdzi większość Niemców!
01.11.2011

Dziewczyny, które mają problemy ze znalezieniem męża w naszym kraju powinny jak najszybciej udać się za naszą zachodnią granicę. Jak się bowiem okazuje, w Niemczech Polki robią istną furorę. Tamtejsi mężczyźni nie mogą oprzeć się naszym wdziękom.

Nie powinien dziwić więc fakt, że co dziesiąta żona-cudzoziemka w Niemczech to właśnie Polka. Jak zauważa Sfora.pl, nasi zachodni sąsiedzi uwielbiają słowiańską urodę, podoba im się również nasz gorący temperament. W rankingu na najbardziej pożądane żony-cudzoziemki pokonują nas jedynie Rosjanki i Turczynki.

Co ciekawe, polscy mężczyźni nie mają już tak dużych szans u naszych zachodnich sąsiadek. Niemiecki kobiety bardzo rzadko decydują się na ślub z Polakiem.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Ślubne zdjęcia mogą być kreatywne! (15 FOT - śmieszne czy żenujące?)

Tradycyjne zdjęcia odchodzą do lamusa...

Poślubny efekt JO-JO: Im więcej zrzucisz przed, tym więcej przytyjesz po!

Chuda Panna Młoda to zwiastun grubej żony za kilka tygodni!

Polecane wideo

Komentarze (119)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.10.2017 07:52
PANI GEPARDZIA NIEMEICKA BEDZIĘ STARTOWAĆ NA KRÓLOWĄ ! CZEKA MIĘ DUŻO PRACY I JESZCZE MUSZĘ ZDOBYĆ WIĘKSZĄ WIEDZĘ I JĄ POSIĄŚĆ ! PRZY OKAZJI RODZINKA MIĘ ODWIEDZI ! TAK JESTEM KOTEM GEPARDEM PANIĄ NIEMIECKĄ IDĘ W DOBRĄ STRONĘ PANI GEPRDZIA OTWORZY SIĘ NA LUDZI I NA ŚWIAT MIAŁAM PECHA W ŻYCIU I TYLE KLAP ŻE SIĘ ZAMKNEŁAM NA LUDZI I NA ŚWIAT ALE PRZECIEŻ ŻYCIE TOCZY SIĘ DALEJ WIĘC ZAPROSZĘ RODZINĘ ! ŻEBY NIE BYŁO ŻE PANI GEPRDZIA ZAMKNEŁA SIĘ NA LUDZI I ŚWIAT !
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.10.2017 07:45
ten turek jest nienormalny ! jego firmą dyryguje zzonkusia katolicka ! I ON TEJ JEDZY NA TO POZWALA !JA PANI GEPRDZIA CHĘTNIE TAKĄ JEDZĘ BYM USTAWIŁA DO PIONU I TO MOCNO ! PANI GEPRDZIA UWILBIA LAFIRYNDY KATOLICKIE USTWIAĆ DO PIONU JUŻ DWIE USTAWIŁAM MOCNO !
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.04.2017 14:41
Fysz dla kici rybka miau miau co za zapach rybki dla pani gepard łapkami złapie rybkę i z chrupie do buzi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.04.2017 14:38
Ide na fysz ja kicia mulatka niemiecka najmłodsza kicia ? Kocham fysz rybkę jest dobra na urodę a jak pachnie co za zapach rybki ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.04.2017 14:34
Ja kicia mam urlop długi i odpoczywam ja najmłodsza pani niemiecka jedząc i pijac wodę bo trochę jestem przeziebiona ? I zimno mi za godz zjem mandarynke owoca ,potem ciasteczko potem zjem rybkę ? A potem wypije sok
odpowiedz

Polecane dla Ciebie