Terminowe małżeństwa na próbę (Po 2 latach można się rozstać bez żadnych konsekwencji!)

Idealne rozwiązanie dla wszystkich niezdecydowany!
Terminowe małżeństwa na próbę (Po 2 latach można się rozstać bez żadnych konsekwencji!)
04.10.2011

Liczba ślubów od lat drastycznie spada, a rozwodów mimo to jest coraz więcej. Decyzja o stałym, sformalizowanym związku to na świecie coraz większa rzadkość. Wolimy niezobowiązujący układ, bo zdaniem wielu do miłości nie potrzebny jest żaden papierek. Może i nie, ale z papierkiem szanse na przetrwanie relacji damsko-męskiej są zdecydowanie większe.

Jednak przyrzekanie o wierności i oddaniu do końca życia niektórym nie chce przejść przez usta. Sposób na to znalazły podobno władze stolicy Meksyku, które już niedługo do porządku prawnego chcą wprowadzić możliwość zawierania małżeństw terminowych. Minimalny czas trwania to 2 lata.

Pomyślicie, że jeśli ktoś z góry zakłada, że opuści żonę w określonym terminie, to nie bierze tego na poważnie. Jednak wydaje się, że to całkiem niezły sposób na wszystkich niezdecydowanych, który nie wchodzą w związek małżeński z obawy przed tym, że nie dadzą rady. Przysięga z datą ważności może ich zmobilizować.

Przez okres trwania tej niezwykłej umowy małżonkowie mają czas na zastanowienie, czy widzą się w stałym związku. Jeśli dojdą do wniosku, że nie, wtedy małżeństwo wygasa. Jeśli tak, wtedy wystarczy poprosić o jego przedłużenie na zawsze. W przepisach zadbano jednak o zmniejszenie konsekwencji rozpadu związku.

W umowie określa się pod czyją opiekę trafią dzieci narodzone w czasie trwania małżeństwa, a także jak będzie wyglądał podział majątku. Skąd w ogóle pomysł na próbne śluby? W Meksyku rozwodzi się już co drugie małżeństwo. Zazwyczaj właśnie w okresie dwóch pierwszych lat.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Hotelowe pokoje dla nowożeńców - idealne na noc poślubną! (ZDJĘCIA)

Hotele oferują świeżo upieczonym małżonkom pokoje w różnych stylach, począwszy od słodkich, różowych sypialni, aż po wyuzdane pomieszczenia pełne seks-gadżetów.

Znaki zodiaku przed ołtarzem

Sprawdź, jak najprawdopodobniej będzie wyglądał scenariusz Twojego wesela!

Polecane wideo

Komentarze (27)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2015 19:28
Rozstałam się z miłością mojego życia po 7 latach….. Czułam się tak tragicznie że jest to wręcz nie do opisania… trzeba to przeżyć… Koleżanka dała mi namiary na pewnego rytualistę (strona o ile pamiętam to urok-milosny.pl) nigdy nie wierzyłam w magię, ale byłam zdesperowana i postanowiłam spróbować. I jak się okazało było warto. Wrócił do mnie po 6 tygodniach od zamówienia uroku. Teraz znowu czuję szczęście.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2012 19:34
Fmxf0r icbrayxwonmk
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2012 19:54
dZ5S5S dnqxlkkteury
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2012 10:08
Alright alright alright that's exactly what I nedeed!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2012 11:37
Bardzo dobry pomysł w sam raz dla mnie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie