Znaki zodiaku przed ołtarzem

Sprawdź, jak najprawdopodobniej będzie wyglądał scenariusz Twojego wesela!
Znaki zodiaku przed ołtarzem
01.10.2011

Mogłoby się wydawać, że ilu jest ludzi, tyle pomysłów na organizowanie ślubu i przyjęcia weselnego. Okazuje się jednak, że każdy znak zodiaku ma swoje preferencje odnośnie tego, jak powinien wyglądać ten wyjątkowy dzień.

Baran

Baran jest pierwszym znakiem zodiaku, więc w jego charakterze leży też chęć bycia wszędzie i we wszystkim wodzirejem. Uwielbiasz spontaniczność, szczerość i masz ogromną siłę przebicia – taki również będzie twój ślub. Nie zamierzasz rozkładać wszystkiego na czynniki pierwsze i planować wesela z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Lepiej zdać się na żywioł! Jeśli wybranek serca zaproponowałby ci szybki ślub w Las Vegas, prawdopodobnie byłabyś wniebowzięta i nie zastanawiała się nad decyzją ani chwili.

Na twoim własnym weselu obce będą ci jakiekolwiek stresy. Najważniejsza jest w końcu dobra zabawa. Prawdopodobnie będziesz pić wódkę z każdym gościem, tańczyć do upadłego z rodziną i przyjaciółmi, a dobry humor nie opuści cię aż do końca imprezy. Powinnaś jednak uważać, bo przez swój wybuchowy i dominujący charakter możesz pokłócić się ze świeżo poślubionym małżonkiem.

Twoimi szczęśliwymi kwiatami są fiołki, dlatego nie zapomnij wpiąć ich do ślubnego bukietu.

ślub

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt nie potrafią dłużej koncentrować się na jednym zagadnieniu i szybko zmieniają zainteresowania. Z tego względu nawet w dniu własnego ślubu możesz być roztrzepana i nieuważna. Bardzo możliwe, że spóźnisz się do kościoła na przysięgę lub oblejesz się czymś na przyjęciu weselnym. Mimo to goście będą zachwyceni zabawą, bo jesteś bardzo towarzyska i bezproblemowa. Stworzysz niezapomnianą, rodzinną atmosferę, a twoje poczucie humoru rozbawi do łez niejednego znajomego.

Ponieważ jesteś nadzwyczaj błyskotliwa i lubisz intelektualne konwersacje, możliwe że rodzinie ze strony Pana Młodego wydasz się odrobinę zarozumiała. Zyskasz jednak przy bliższym poznaniu.

Twoimi szczęśliwymi kwiatami są tulipany i storczyki, nie zapomnij więc wpiąć ich w swój ślubny bukiet.

ślub

Byk

Nie od dziś wiadomo, że Byki kochają luksus, piękno i wygodę. Na te trzy rzeczy będą zatem zwracać szczególną uwagę podczas organizacji swojego ślubu. Jeśli jesteś Bykiem, na weselu prawdopodobnie zaserwujesz gościom wykwintne, ale tradycyjne potrawy, ponieważ nie lubisz kulinarnych eksperymentów. Przed ślubem zapewne dasz się we znaki swojej druhnie - godzinami będziecie chodzić po sklepach w poszukiwaniu idealnej sukni ślubnej.

Podczas swojego wesela nie będziesz stronić od picia i zabawy z gośćmi, jednak najmniejsze niedociągnięcie nie ujdzie twojej uwadze. Dążenie do perfekcji sprawi, że w dniu ślubu będziesz nieco spięta, jednak o twojej wykwintnej uroczystości goście weselni będą wspominać jeszcze przez długie lata.

Twoimi szczęśliwymi kwiatami są słoneczniki, więc najprawdopodobniej to właśnie z nich skomponujesz bukiet ślubny.

ślub

Strzelec

Strzelce kochają wolność i nie znoszą rutyny. Właśnie z tego względu podczas organizacji własnego ślubu postawisz przede wszystkim na… spontaniczność. Po co planować wesele z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, ważne żeby dobrze się na nim bawić! Ponieważ jesteś osobą bardzo bezpośrednią i optymistyczną, nie będziesz przejmować się tym, że ksiądz na kazaniu mówi od rzeczy, a któraś z kuzynek założyła suknię w odcieniu podobnym do twojej.

Gości weselnych zaskoczysz w tym wyjątkowym dniu wielokrotnie. Jak? Najpierw przyjedziesz do kościoła szalonym, sportowym samochodem, a potem wysiądziesz z niego w nietypowej sukience, np. takiej z krótkim przodem i długim trenem. Na weselu będziesz tańczyć do upadłego, a twój optymizm będzie zaraźliwy. Dzięki tobie niepostrzeżenie na parkiet wyjdą nawet sędziwe ciotki i schorowane babcie.

Twoimi szczęśliwymi kwiatami są maki, więc na pewno nie zabraknie ich w Twoim bukiecie ślubnym.

ślub

Rak

Raki są niezwykle wrażliwe, nieśmiałe i lękliwe, zatem niewykluczone, że przed ślubem ogarnie cię paraliżująca trema przed składaniem przysięgi w obecności kilkuset gości. Możliwe również, że w kościele wzruszenie odbierze ci głos, a łzy szczęścia poleją się strumieniami. Ponieważ na co dzień unikasz konfrontacji z innymi ludźmi, przyjmowanie życzeń od rodziny i znajomych Pana Młodego, może być dla ciebie nieco krępujące.

Twoje wesele będzie najprawdopodobniej wielopokoleniowym spotkaniem całej rodziny, znajomych i sąsiadów, ponieważ jesteś osobą niezwykle ciepłą i rodzinną. Chcesz, aby wszyscy najbliżsi towarzyszyli ci w wyjątkowym dla ciebie dniu, jednak równocześnie zlot tylu osób cię przeraża i przytłacza. Najszczęśliwsza będziesz z tego względu już po ślubie, kiedy wreszcie przestaniesz być w centrum zainteresowania innych.

Twoimi szczęśliwymi kwiatami są konwalie, dlatego swój bukiet ślubny przyozdobisz właśnie nimi.

ślub

Lew

Osoby spod znaku Lwa są władcze, pewne siebie i przebojowe. Trema w dniu ślubu będzie ci zatem zupełnie obca. Im bardziej będziesz w centrum zainteresowania, tym lepiej! Uwielbiasz przepych, dlatego twoja suknia ślubna będzie zjawiskowa i… prawdopodobnie bardzo droga. Do kościoła przyjedziesz luksusowym samochodem, żeby zazdrościły ci tego wszystkie znajome.

Ze względu na to, że masz ogromną wiarę w siebie i we własne siły, nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych. Zaproszenie na ślub prezesa czy burmistrza? Czemu nie! W końcu tobie się nie odmawia. Na temat twojego wesela jeszcze wiele lat później wśród rodziny i przyjaciół będą krążyć legendy.

Twoimi szczęśliwymi kwiatami są róże, dlatego nie wyobrażasz sobie swojego ślubnego bukietu bez tych właśnie roślin.

ślub

Panna

Panny to najbardziej zorganizowane, uporządkowane i dążące do perfekcji znaki zodiaku. Ta twoja dbałość o szczegóły może jednak innych wyprowadzić z równowagi. Fryzjerka będzie miała bowiem dość wymyślania dla ciebie po raz setny idealnego uczesania, a właścicielka salonu ślubnego zamknie przed tobą drzwi na cztery spusty, kiedy pojawisz się z żądaniem kolejnych poprawek swojej sukni.

Wesele zaczniesz prawdopodobnie planować z ogromnym wyprzedzeniem, żeby wszystko zapiąć na ostatni guzik. Mimo to, podczas gdy zaproszeni goście będą zachwyceni twoją dbałością o detale i pogratulują ci idealnej uroczystości, ty wspominać będziesz tylko odcień obrusów, który miał być inny, niż zamawiałaś. Dzień ślubu będzie zatem dla ciebie dniem stresu.

Twoim szczęśliwym kwiatem jest bez, więc to właśnie tę roślinę powinnaś wpiąć w swój ślubny bukiet.

ślub

Waga

Osoby spod znaku wagi są eleganckie, wyrafinowane i obdarzone świetnym gustem. Twoje poczucie estetyki sprawi zatem, że całą swoją uwagę skupisz na dekoracjach kościoła i sali weselnej oraz na wyglądzie sukni i fryzury. Zdecydowanie – będzie na co popatrzeć! Zaproszeni goście będą zachwyceni tym, jak olśniewająco się prezentujesz, a niektórzy z nich mogą być nawet twoim widokiem onieśmieleni.

Twoje wesele odbędzie się zapewne w najlepszym lokalu w mieście, a sesja fotograficzna i pierwszy taniec zostaną obmyślone w najdrobniejszych szczegółach. Nie zabraknie również drobnych upominków dla wszystkich gości, bo jako Panna Młoda masz gest!

Twoje szczęśliwe kwiaty to goździki, dlatego nie zabraknie ich w dekoracjach i bukiecie ślubnym.

ślub

Skorpion

Skorpiony są wnikliwe, analityczne i nieustępliwe. Nic zatem dziwnego, że zawarcie małżeństwa będzie dla ciebie bardzo ważne. W końcu to decyzja na całe życie! Twoja zaborczość skupi się jednak głównie na partnerze, a nie na oprawie całej uroczystości. Nie będziesz zatem tracić energii na dobieranie dekoracji do zastawy stołowej, czy ćwiczenie z instruktorem pierwszego tańca. Liczyć się będzie przede wszystkim to, że zmieniasz stan cywilny.

Twoje wesele będzie uroczystością niezwykle tradycyjną, bez zbędnych ekstrawagancji. Na liczne szaleństwa pozwolisz sobie za to podczas nocy poślubnej. Kto jak kto, ale skorpiony potrafią być przecież namiętne!

Twoimi szczęśliwymi kwiatami są bzy, więc nie zapomnij wpiąć ich do ślubnego bukietu.

ślub

Koziorożec

Podejście do życia Koziorożców jest bardzo realistyczne. Zazwyczaj wiesz czego chcesz i uparcie dążysz do celu. Twoja wytrwałość, konsekwencja i mocne stąpanie po ziemi sprawią, że w dniu ślubu wszystko będzie zapięte na ostatni guzik. Poza tym jesteś niezwykle przywiązana do tradycji, dlatego taki też będzie twój ślub.

Do ołtarza będziesz kroczyć w dostojnej białej sukni z welonem, a z przyszłym mężem wymienisz tradycyjne złote obrączki bez zbędnych zdobień. Twoje wesele minie bez niespodzianek, bo zadbasz o najmniejszy szczegół. Goście weselni, znając twój perfekcjonizm, będą zachowywać się niezwykle poprawnie. Zaszaleją z tobą dopiero na poprawinach!

Twoimi szczęśliwymi kwiatami są stokrotki, więc nie zapomnij wpiąć ich do swojego ślubnego bukietu.

ślub

Wodnik

Wodniki nie lubią utartych schematów i ustalonych reguł. Z tego względu twoje wesele będzie najprawdopodobniej przypominać szaloną imprezę, a nie podniosą uroczystość. Gdybyś tylko mogła, wzięłabyś ślub podczas lotu balonem albo na pokładzie statku, istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że przeszkodzi ci w tym… małżonek i twoja rodzina.

Mimo to nie zabraknie na twoim ślubie ekstrawaganckich detali, głównie w twoim wyglądzie. Założysz najprawdopodobniej suknię w szalonym kolorze, a Pana Młodego przystroisz w cylinder. Poza tym zamiast tradycyjnego, wiejskiego stołu zaserwujesz zaskoczonym gościom sushi albo dania z ośmiornicy.

Twoimi szczęśliwymi kwiatami są nasturcje, więc z pewnością nie zabraknie ich w twoim ślubnym bukiecie.

ślub

Ryby

Osoby spod znaku Ryb są obdarzone niezwykle twórczą wyobraźnią i ogromnymi pokładami romantyzmu. Swoją uczuciowość będziesz zatem bardzo chętnie eksponować na własnym ślubie. Nie zabraknie na nim czułych gestów, romantycznej, zwiewnej sukni i wyciskającego łzy wszystkich gości – pierwszego tańca.

Druhna będzie jednak miała na twoim weselu sporo pracy, ponieważ masz skłonność do ciągłego zmieniania zdania. Poza tym stres związany z uroczystością prawdopodobnie chętnie zażegnasz alkoholem, ale wyniknie z tego więcej korzyści, niż minusów. Twój dokonały humor udzieli się bowiem zaproszonym gościom, a świetną zabawę będą wspominać jeszcze przez długie lata.

Twoimi szczęśliwymi kwiatami są jaśmin lub róża, dlatego nie zapomnij wpiąć ich do ślubnego bukietu.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Wesele na 80 osób za 20 tysięcy

Dziennikarka Papilota zorganizowała fantastyczne wesele dla rodziny i znajomych za 20 tysięcy złotych. W tekście zdradza swoje sekrety!

Ślubna sesja zdjęciowa KROK po KROKU (Jak? Gdzie? Za ile?)

Gdy emocje związane ze ślubem i weselem opadną, fotografie przywołają miłe wspomnienia. Warto dobrze zaplanować sesję, żeby jej potem nie żałować.

Polecane wideo

Komentarze (92)
Ocena: 5 / 5
Piper93 (Ocena: 5) 01.12.2015 21:44
Wow uwielbiam bzy maja taki głęboki zapach!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2011 13:01
Polecam ! ! ! www.youtube.com/watch?v=gTf9anwzFz4&feature=youtu.be
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.11.2011 21:42
Nie przeraża mnie i nie przytłacza zlot rodziny i innych znajomych.Nie jestem nie śmiała i lękliwa...bzdury.....i bukiet ślubny na pewno nie będzie z konwalii :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2011 17:21
Ten co to pisał te bzy może sobie sam wsadzić.........-SKORPION
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2011 22:16
ja ci dam maki fuj
odpowiedz

Polecane dla Ciebie