Jak znaleźć bogatego męża? Oto co musisz potrafić!

Powstała specjalna szkoła, w której młode kobiety uczą się, jak oczarować miliardera.
Jak znaleźć bogatego męża? Oto co musisz potrafić!
04.08.2011

Pomysłów na różne kursy i warsztaty doszkalające jest naprawdę wiele. Ludzie prześcigają się w kolejnych dziwacznych koncepcjach, które mają przyciągnąć rzesze klientów. Prekursorem w wymyślaniu niecodziennych przedsięwzięć są oczywiście Chiny. To tutaj również powstał pierwszy na świecie kurs dla młodych kobiet poszukujących bogatego męża.

Działający w Pekinie ośrodek szkoleniowy, Centrum Edukacji Moralnej dla Kobiet oferuje bardzo różnorodny wachlarz zajęć. W programie znajdują się między innymi: nauka profesjonalnego makijażu, kurs parzenia herbaty oraz odczytywania mowy ciała. W znalezieniu wpływowego męża ma także pomóc opanowanie sztuki konwersacji. Poza tym, uczestniczki zajęć uczą się odczytywać osobowość i intencje mężczyzny na podstawie jego zachowania. A wszystko po to, aby mogły dowieść swej elegancji oraz zaprezentować przed wybrankiem znajomość zasad towarzyskiego savoir vivre'u.

Jak podaje portal Sfora.pl, od rozpoczęcia działalności w sierpniu 2010, ośrodek wyszkolił już blisko 3 tys. pań szukających dobrej partii na życie. Większość z nich pochodzi z klasy średniej. Co ciekawe, przedstawiciele szkoły twierdzą, że w ciągu kilku ostatnich miesięcy 30 absolwentek kursu wyszło szczęśliwie za mąż!

Jak Wam się podoba ten pomysł? Chciałybyście zapisać się na taki kurs?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Gdzie najbardziej lubimy się kochać? (W sypialni, kuchni, a może w łazience?)

Co jest na szczycie toplisty miejsc najlepszych do uprawiania seksu?

Seks analny, prezerwatywy, stosunek przerywany - tego zakazują wiernym księża!

Seks analny, stosunek przerywany i zabawy erotyczne - to tylko niektóre formy współżycia, które są zakazane przez religię.

Polecane wideo

Komentarze (33)
Ocena: 5 / 5
kiss4u (Ocena: 5) 06.04.2013 15:56
można dać anons na www.bogatego.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.08.2011 22:49
trzeba byc inteligentną i bystra osobą,nawet niekoniecznie ładną,wierzcie mi :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.08.2011 17:23
GALERIANKI - LEWEL 2
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2011 21:51
A jak lub gdzie znaleźć tę cudną sukienkę ze zdjęcia?? A na kurs może i bym się zapisała, ale nie dla jakiegoś milionera, ot po prostu mogłabym się nauczyć nowych, fajnych i być może przydatnych rzeczy ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2011 10:57
czemu nie? :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie