Odjazdowe pomysły na wieczór panieński

Ostatnią imprezę przed ślubem powinnaś pamiętać do końca życia!
Odjazdowe pomysły na wieczór panieński
09.07.2011

O wieczorach kawalerskich krążą mity. Podobno normą jest zapraszanie erotycznych tancerek i rozrabianie w męskim gronie. W końcu to ostatnia noc wolności. Są również panowie, którzy dwuznacznych wyskoków podczas wieczoru kawalerskiego nie uznają za zdradę. Cóż, jak mówi Wikipedia, wieczór kawalerski i panieński w założeniu „mają być ostatnią okazją do zażycia przyjemności niedostępnych po ślubie”. Warto zatem postarać się, żeby z tego wyjątkowego wieczoru wycisnąć 100 procent! W jaki sposób? Sprawdź nasze podpowiedzi (a wcześniej zajrzyj do osobnego tekstu, z którego dowiesz się, jak w ogóle zabrać się za organizację panieńskiego).

Wielkie poszukiwania

Wejście do lokalu i impreza przez całą noc byłoby zbyt proste. O wiele ciekawsze jest poszukiwanie klubu, w którym na przyszłą pannę młodą czekają roześmiane koleżanki. Ten pomysł wymaga wcześniejszych przygotowań. Chodzi o to, że panna młoda musi „zaliczyć” kilka punktów, zanim otrzyma wskazówkę, jak dotrzeć do prawidłowego miejsca. Powinna towarzyszyć jej jedna, góra dwie koleżanki, które najpierw zaprowadzają ją do wybranego lokalu. Tam musi uzyskać np. podpowiedź od barmana i wywiązać się z zadania. Takich klubów, w których czekają wskazówki, nie powinno być zbyt dużo. Warto za to pomyśleć o ciekawych zadaniach (np. zdobycie wizytówki od ochroniarza, wypicie najdroższego drinka) – wszystko w zamian za podpowiedź. Dobrze byłoby, gdyby jedna z uczestniczek wieczoru po drodze robiła zdjęcia poszukującej prawidłowego klubu pannie młodej. Dobra zabawa i wspomnienia gwarantowane.

Imprezowanie na plaży

To świetny pomysł, jeśli ślub odbywa się latem albo wczesną jesienią. Zabawa na plaży na pewno wszystkim dziewczynom zapadnie głęboko w pamięć. Z zasady wieczór panieński powinien odbyć się bez udziału mężczyzn... Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przyłączyli się do was boscy nieznajomi. Taką możliwość daje właśnie imprezowanie na plaży. Najlepiej jest ulokować się późnym wieczorem na głównej plaży (zabawa na odludziu może być nieco nudna i niebezpieczna), gdzie słychać muzykę dochodzącą z centrum i widać miasto tętniące życiem (Sopot, Krynica Morska, Mielno). Rozpalcie ognisko, przebierzcie się, weźcie drinki w dłonie i bawcie się jak najlepiej, tańcząc, rozmawiając, śmiejąc się i wspominając dawne czasy.

Zobacz także: Pomysły na wieczór panieński

wieczór panieński

Rajd w nieznane

A może by tak spakować walizkę, skrzyknąć najlepsze koleżanki i ruszyć przed siebie? Samochodem, pociągiem, autostopem – nieważne. Grunt to zdecydować się na weekendowy wyjazd w gronie przyjaciółek, które – tak jak ty – marzą o przygodzie, poznaniu nowych osób i po prostu o wyjątkowo długim wieczorze panieńskim. Najlepiej wyjechać na drugi koniec Polski i zmieniać lokale przez całą noc, imprezując w wyśmienitych nastrojach, nie przejmując się obowiązkami i odreagowując cały stres związany z przygotowaniem ślubu. Wcześniej jednak (chociażby ogólnie) zaplanujcie podróż i nocleg – dobrze byłoby rozeznać się w cenach i hotelach, żeby wiedzieć, gdzie możecie przenocować. A może w weekend odwiedzicie kilka miast? Ważne, żeby nie były położone zbyt daleko od siebie, bo wtedy większą część niekończącego się wieczoru panieńskiego spędzicie w podróży... Ale w końcu nawet w przedziale albo autobusie może być wesoło, prawda?

Jeżeli nadal zastanawiasz się, jak spędzić wieczór panieński, zaufaj profesjonalistom. W internecie nie brakuje serwisów oferujących usługi firm organizujących takie imprezy od A do Z. Za rozsądną kwotę można zamówić imprezę w klubie, tort, sesję zdjęciową oraz... czipendelsów. W końcu wieczór panieński bez nich nie jest taki sam! A ty, czy już wiesz, jaką sukienkę włożysz na ten wieczór?

Julia Wysocka

Zobacz także:

Jak wykorzystać okres narzeczeństwa?

Czasu, kiedy jesteście zaręczeni, nie wolno zmarnować. Sprawdź, jak nie zaprzepaścić tej szansy.

Ślub last minute

Sprawy związane z organizacją wesela i ślubu można załatwić nawet w miesiąc.

wieczór panieński

Panna młoda powinna mieć welon, dzięki czemu przystojni nieznajomi będą mieli punkt zaczepienia i pretekst do rozmowy z wami. Wspólna zabawa w męskim gronie tego wieczoru dobrze wam zrobi. Pamiętajcie tylko, żeby nie przesadzić. I nie zachowujcie się zbyt głośno, bo zainteresują się wami... służby porządkowe.

Zadania dla panny młodej

Wieczór panieński z powodzeniem można zorganizować w klubie, w gronie najlepszych koleżanek, podczas normalnej imprezy. Warto jednak zadbać o ciekawe gry i zabawy, które sprawią, że będziecie się śmiały do rozpuku. A przy okazji zrobi się również dość... interesująco. Pierwsza zabawa: przyszła panna młoda wypowiada zdania o sobie, a jej koleżanki muszą zgadnąć, czy to prawda, czy fałsz. Wygrywa dziewczyna z największą liczbą punktów. Nagroda zależy od inwencji pozostałych uczestniczek wieczoru. Druga zabawa: panna młoda odpowiada na pytania dotyczące jej związku i partnera, na które wcześniej odpowiedział przyszły pan młody. Policzcie, ile odpowiedzi było identycznych. Trzecia zabawa: dziewczyny piszą rady dla przyszłej panny młodej na karteczkach i wrzucają je do worka. Powinny być zabawne i najlepiej o zabarwieniu erotycznym. Czwarta zabawa: prawda albo wyzwanie. Przyszła panna młoda musi odpowiedzieć na odważne pytanie, a jeśli nie będzie chciała, zostanie jej przydzielone zadanie (np. poderwanie barmana, przyniesienie rolki papieru toaletowego z męskiej toalety, zamówienie piosenki u DJ-a itp.).

Panieńsko-kawalerski miks

Ciekawym pomysłem jest połączenie dwóch wieczorów w jeden, oczywiście nie od razu. Dziewczyny najpierw spotykają się we własnym gronie, a chłopaki w swoim. Warto pomyśleć tutaj o wszystkich zabawach i konkursach z oryginalnymi nagrodami, a także o torcie i tańcach. A np. po północy wszyscy spotykają się w klubie i bawią się do białego rana. To dobra okazja, żeby twoje koleżanki poznały się z kolegami twojego przyszłego męża... Bawcie się razem na całego, róbcie sobie zdjęcia, raczcie drinkami – niech to będzie niezapomniany wieczór. Może i nie odpoczniesz od ukochanego, ale... przynajmniej będziesz go miała na oku, gdy zbyt dużo wypije, a koledzy zaczną mieć na niego spory wpływ.

Polecane wideo

Komentarze (29)
Ocena: 5 / 5
Małgosia 29 (Ocena: 5) 20.11.2013 22:07
Świetnym pomysłem od niedawna spotykanym sa szarfy na wieczór panieński takie jak tu www.szarfy.com.pl Są fajnie bo ładnie wyglądają na sukience i wygląda się dobrze co w przypadku koszulek z napisami na panieński się nie sprawdza a przy tym na szarfie może być napisane imię przyszłej panny młodej i każda z uczestniczek może ją sobie zachować na pamiątkę :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2012 22:16
ja za to uważam, że limuzyna jest ok. fajna . znam fajną w krakowie . lincoln town car. Mają pyszny szampan na powitanie. Na tej stronie znalazłam artico.com.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2011 16:26
Jezeli chcesz przezyc odjazdowa impreze w arabskim stylu Cafe Orienta zaprasza www.cafeoriental.pl Oraganizujemy wieczory panienski i kawalerskie i inne imprezy. Oferujemy zabawe do rana, pokazy tanca brzucha, swietna orientalna muzyke, dobre jedzenie przy shishy. Zapraszamy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2011 16:13
"Może i nie odpoczniesz od ukochanego, ale... przynajmniej będziesz go miała na oku, gdy zbyt dużo wypije, a koledzy zaczną mieć na niego spory wpływ." - jak zwykle biedny misio ma zero własnego zdania i musi być pilnowany. To zakrawa na damski szowinizm.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2011 16:12
"Może i nie odpoczniesz od ukochanego, ale... przynajmniej będziesz go miała na oku, gdy zbyt dużo wypije, a koledzy zaczną mieć na niego spory wpływ." - jak zwykle biedny misio ma zero własnego zdania i musi być pilnowany. To zakrawa na męski szowinizm.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie