Po czym poznać, że on chce odejść?

Są sposoby, żeby poznać, czy twój facet chce dać nogę. Sprawdź, czy przypadkiem ukochany nie wysyła ci właśnie takich sygnałów.
Po czym poznać, że on chce odejść?
08.12.2010

Mężczyźni bywają tchórzliwi. Dlatego bardzo często zamiast zerwać z kobietą, robią wszystko, żeby to ona odeszła. Większość dziewczyn zwykle orientuje się, że w ich związku coś jest nie tak. Uważaj jednak, bo czasem możesz przespać sygnały, które wysyła ci twój partner. Jeśli będziesz czujna, z całą pewnością zauważysz, że on chce czmychnąć. I choć pewnie żadna z nas nie chciałaby się domyślać, że ich związek się kończy, czasem lepiej pewne sprawy uciąć wcześniej.

Przestał się starać

Kiedyś był czuły, męski, zawsze starannie ogolony, schludnie ubrany i pachnący. Wysyłaliście sobie czułe SMS-y, słodkie e-maile, on kupował ci kwiaty, a ty codziennie robiłaś się dla niego na bóstwo. W końcu czar prysł. Nie zależy mu na niczym, wygląda niedbale, nie ma mowy o czułości z jego strony czy drobnych niespodziankach. Zapomina o ważnych datach, zaniedbuje cię, zachowuje się jakby miał wszystko „gdzieś”. Uwaga! Wygląda na to, że nie zależy mu już na waszym związku i będzie mu wszystko jedno, czy się rozstaniecie.

Nie chce się kochać

Konfrontacja tego, co było na początku z tym, jak teraz wygląda twój związek, to najlepszy sprawdzian stanu uczuć. Dlatego nie ma zmiłuj – jeśli w pierwszych miesiącach wasz seks był obłędny i dosłownie nie wychodziliście z łóżka, a teraz on odwraca się do ciebie plecami albo zasłania się zmęczeniem, to znak, że coś jest nie tak. W osobnym tekście poznasz najpopularniejsze wymówki od seksu. Pamiętaj, że życie erotyczne zwykle jest odzwierciedleniem całego związku. Facet, który nie chce się kochać ze swoją kobietą lub – co gorsza – odmawia jej, jest już jedną nogą poza związkiem. Albo ją zdradza. Chcesz mieć pewność, czy on naprawdę czeka na rozstanie? Zaproponuj wprowadzenie do waszej sypialni erotycznych gadżetów albo seks poza domem. Jeżeli się na to nie zgodzi (nieważne z jakiego powodu), lepiej odejdź, zanim on zrobi to pierwszy.

Nie dotrzymuje słowa

Mieliście imprezę rodzinną, a on po prostu na nią nie przyszedł, wymyślając żałosną wymówkę. Obiecał, że zrobi za ciebie coś ważnego, a nie wywiązał się z zadania. Miał pomóc tobie lub bliskiej ci osobie, a wystawił was do wiatru... Jeżeli taka sytuacja miała miejsca kilka razy, uważaj, bo najprawdopodobniej on chce wziąć nogi za pas. Niesłowność to jeden z niezawodnych sygnałów świadczących o jego planach zwinięcia żagli. Na mężczyźnie każda kobieta musi polegać jak na Zawiszy. A nie może polegać, gdy jemu nie zależy na związku. Jest jeszcze gorzej, kiedy on nie dotrzymuje słowa i nie czuje się winny. Facet, który chce odejść, może nawet próbować wzbudzić w tobie wyrzuty sumienia, że się go... czepiasz. Damy ci dobrą radę: szkoda zdrowia dla takiego towarzysza życia.

rozstanie po kilku latach

Wszczyna kłótnie

I nie umie się pogodzić. Jeżeli żyjesz z mężczyzną, który jest zaczepny, złośliwy, nie potrafi pójść na ugodę, a po kłótni nie przeszkadzają mu tzw. ciche dni, możesz być pewna, że z waszego związku już nic nie będzie. Gdy między dwojgiem ludzi pojawia się uczucie, oboje muszą nauczyć się trudnej sztuki kompromisu, żeby być ze sobą. Jeśli facet nie potrafi pójść na kompromis i nie ma mowy, żeby po kłótni pierwszy wyciągnął rękę, najchętniej zwinąłby żagle. Po mężczyznach naprawdę łatwo można poznać, czy im zależy. Partner kwestionujący każde twoje zdanie i wszczynający częste awantury powinien być singlem.

Ma coraz więcej sekretów

Nagle zaczęło mu przeszkadzać, że znacie swoje internetowe hasła. Ma pustą skrzynkę wiadomości w komórce. Często rozmawia przez telefon i denerwuje się, gdy pytasz z kim. Nie zwierza ci się, nie pyta o radę, nie szuka wsparcia i pomocy. Stał się zamknięty w sobie. Zmienił się. Kochana, być może on cię nie zdradza, ale z dużym prawdopodobieństwem chce odejść. To typowy tchórz, który z tobą nie zerwie, ale zrobi wszystko, żebyś go znienawidziła. Dlatego zamiast się męczyć, lepiej spakuj jego rzeczy i... adieu!

Julia Wysocka

Zobacz także:

Jak mężczyzna przeżywa rozstanie?

Co czuje facet, gdy związek się kończy?

Siedem zwiastunów rozstania

Po czym poznać, że wasz związek chyli się ku końcowi.

rozstanie

Koledzy stali się ważniejsi

Nie wraca po pracy do domu, ma dla ciebie bardzo mało czasu, bo czekają na niego kumple, nagle przestał ci mówić, co u nich słychać i obraża się na każde gorzkie słowo wypowiedziane pod ich adresem. Mamy złą wiadomość -k oledzy stają się ważniejsi, jeśli facetowi przestaje zależeć i na związku, i na dotychczasowej partnerce. Bo gdy mężczyzna, nawet największy hulaka, się zakochuje, absolutnie wszystko idzie w odstawkę. Zauroczony facet po prostu nie czuje potrzeby, żeby spędzać czas z kolegami przy piwie. Woli dzielić go z ukochaną. Ale kiedy pierwsze miejsce w jego życiu znowu zaczynają zajmować koledzy, może to oznaczać, że on ma ważniejsze sprawy na głowie niż brnięcie w związek. A z osobnego tekstu dowiesz się, jakie są tajemnice męskiej przyjaźni.

Nie chce rozmawiać o przyszłości

Kiedyś wasze rozmowy o ślubie czy dzieciach może i nie były do końca poważne, ale miały swój urok. Z czasem uczyniliście kolejne istotne kroki: zaręczyliście się albo zamieszkaliście razem. Planowanie przyszłości jest naturalną konsekwencją stałego związku dwojga kochających się ludzi. Mężczyzna, który unika takich rozmów oraz deklaracji jak ognia, nie myśli o związku poważnie. Albo przestał myśleć. Żeby go sprawdzić, sama zacznij rozmowę o tym, co z wami będzie. Wykręcanie się od odpowiedzi, zasłanianie się zbyt młodym wiekiem czy chęcią zarobienia pieniędzy, albo w ogóle zbagatelizowanie takiej dyskusji wyraźnie świadczy o tym, że ten facet jest już na wylocie.

Nie po drodze mu do waszego domu

Wspólne mieszkanie jest wspaniałe, jeśli w związku wszystko gra. Robi się znacznie gorzej, gdy zaczynają się problemy i zwątpienie w to, co łączy kobietę i mężczyznę. Mężczyzna, który wraca z pracy do domu kilka godzin, nie wróży niczego dobrego. Jeśli on ma setki pomysłów na to, jak i gdzie spędzić wieczór, byle tylko nie siedzieć w domu (w którym ty jesteś), raczej nie jest zaangażowany w wasz związek. Zakochany facet kocha swój dom i chętnie do niego wraca, bo wie, że czeka na niego wybranka!

Polecane wideo

Komentarze (114)

Ocena: 5 / 5
smutna (Ocena: 5) 29.09.2017 17:39
Wszystkie punkty sie zgazdają tylko ze mnie maz zdradzal z przyjciela żoną
odpowiedz
Anonimowa (Ocena: 5) 28.02.2017 14:40
No proszę... Każdy punkt się zgadza. Zerwałam kilka dni temu z chłopakiem, a zaczęło się od milczenia, ignorowania, potem kumple i koleżanki stały się ważniejsze, zero dzwonienia, kontaktowania się, totalna olewka... Po zerwaniu totalne milczenie i odczucie jakby tylko na to czekał...
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 02.03.2016 00:37
Byłam w związku 7 lat, i dokładnie od 2 lat zaczął się tak samo zachowywać, odchodził i wracał, twierdził ze robi interesy o których nie mogę wiedzieć, nie miał juz dla mnie tyle czasu, czułam że mnie olewa, odeszłam od niego na dobre mimo tego za bardzo go jeszcze kocham.On nawet nie zawalczył o to . Dotarło do mnie że chciał wolnosci.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2015 23:50
a co jeśli to właśnie kobieta wysyła facetowi podobne sygnały...?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.09.2015 17:47
po 2 latach stwierdzil ze do niego nie pasuje, byl to dla mnie straszny cios nie spodziewałam sie tego... Nie mogłam sie pozbierac... nie miałam do kogo sie przytulic... nie potrafiłam normalnie funkcjonowac!!! Lzy pomagały tylko na chwile... Nie wytrzymywałam tego dluzej... samotnosc mnie dobijała... Jestem osoba bardzo wrazliwa i nie dawałam rady psychicznie Miałam ochote sie zabic i wiecej nie cierpiec!!! Zamówiłam wtedy urok miłosny u polecanego tutaj perun72@interia.pl – był to strzał w dziesiątkę. Ukochany wrócił i znowu jesteśmy ze sobą ogromnie szczęśliwi. Obiecuje że już nigdy mnie nie zostawi. Mam nadzieję że tak będzie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie