Sekretny kod miłosnych sms-ów

Przyjrzyj się SMS-om, które śle ci twój ukochany i sprawdź, z jakim typem flirciarza masz do czynienia!
Sekretny kod miłosnych sms-ów
25.09.2010

Czytanie listów miłosnych nie polega już na analizie romantycznych metafor, czy interpretacji charakteru pisma ukochanego… Dziś pod lupę warto wziąć SMS-y! To, jak formułuje je twój ukochany nie jest bez znaczenia! Dokładna analiza niewinnych wiadomości tekstowych może przynieść ciekawe wnioski na temat jego charakteru. Sprawdź, jakim typem flirciarza jest twój adorator! Być może to ten jedyny?

Skąpiec

Najtrudniejszym przypadkiem SMS-owego flirciarza jest skąpiec. Po czym go poznać? Jego SMS-y pisane są według prastarych zasad maksymalnego oszczędzania miejsca na kolejne słowa. Dziwaczne skróty, unikanie znaków interpunkcyjnych i kolejne wyrazy, zaczynane wielką literą bez oddzielającej ich spacji. Do tego charakterystyczna metoda potwierdzenia odebrania twojej wiadomości – puszczenie sygnału… Choć skąpiec w rzeczywistości może być idealnym kandydatem na życiowego partnera, komunikacja z nim będzie wymagać od ciebie sporej dawki cierpliwości!

Pedant

Taki typ flirciarza to prawdziwa rzadkość! Wśród panów nieczęsto bowiem zdarzają się pedanci, tym bardziej, że podczas SMS-owania nie trudno o emocje… A jednak! Jeśli otrzymywane przez ciebie wiadomości są wprost nienaganne pod względem interpunkcji, gramatyki i bogactwa słownictwa. Cóż, pozostaje tylko współczuć bądź zazdrościć! Co może oznaczać pedantyczne podejście do SMS-ów? Ideologiczne dbanie o język polski, a wraz z nim pasję, specyficzne zainteresowania, nadmierną motywacji bądź perfekcjonizm! Jeśli sama nie możesz się nim pochwalić, zaprzyjaźnij się ze słownikami mowy ojczystej! Życzymy wytrwałości!

 

tajemnice flirtowania

Smarkacz

W każdym z nich jest coś z dziecka… Jednak bywa i tak, że nadmierny poziom niedojrzałości staje się irytującym problemem! Jak rozpoznać prawdziwego dzieciucha, bawiącego się w mężczyznę, zanim wpakujemy się w rolę niańki? Ostrzeżeniem mogą być emotikony! Uśmieszki, zabawne czcionki i rozbrajające minki… Miło jest spotkać kogoś spontanicznego i z poczuciem humoru. Jednak tak zwane „buźki” często stanowią symptom nieśmiałości i ukrywania tchórzostwa. Na szczęście, o ile emotikony nie są potwierdzeniem kompletnej niedojrzałości, jako przejaw ukrywania uczuć – bywają uleczalne!

Pragmatyk – woli zadzwonić

Kolejny charakterystyczny typ SMS-owego flirciarza, to jego odmiana w dość… ułomnej formie. Dla niego, w życiu najważniejszy jest pragmatyzm! W otrzymywanych SMS-ach na próżno szukasz ckliwych aluzji i interpunkcyjnych całusów? Masz do czynienia z iście konkretną osobą. Niestety możesz pożegnać się z wizją uroczych wyznań, przesyłanych przez ukochanego ot, tak. Jedyną perspektywą jakichkolwiek kontaktów będą połączenia telefoniczne i krótkie komunikaty w stylu: „O 20:00, pod pomnikiem. Nie spóźnij się. Pa.”

Romantyk

Sms-owy marzyciel i uczuciowiec to pragnienie każdej dziewczyny. Do czasu! Na początku romantyczne wierszyki będą przyprawiać cię o zawroty głowy w stylu Amelii! Niestety wraz z kolejnymi fazami waszego związku, zachwycające wersy i ckliwe wyznania będą coraz mniej atrakcyjne… W finale mogą przerodzić się w istny koszmar! Bądź czujna i sentymentalnemu poecie nie pozwól przeistoczyć się w wiecznie narzekającego… młodego Wertera!

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Gdy on flirtuje z inną na twoich oczach!

O czym myślisz po rozstaniu? 5 etapów!

Polecane wideo

Komentarze (66)
Ocena: 4.94 / 5
gość (Ocena: 1) 28.07.2019 23:44
Z tego "genialnego"tekstu wynika, że jakie by facet smsy nie pisał , zawsze będzie źle. Jeśli nie będzie pisał, również niedobrze.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2011 20:30
sprawdz jakość ludzkiej spermy h t t p://s e k s b a z a.com
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.03.2011 17:01
głupi artykul
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.03.2011 14:34
Ja tam bym wolę konkrety i by mi w ogóle nie przeszkadzało jakby facet dzwonił lub ewentualnie pisał "o 20 pod pomnikiem". Przynajmniej bym wiedziała, że jest zdecydowany a nie owija słodkimi sms-ami i na umówienie się na spotkanie trzeba by wymienić po 20 smsów z aluzjami zanim dojdziemy do tego, że właśnie o tej 20 mamy się spotkać...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2011 15:53
No właśnie .W dzisiejszym świecie każdy używa emotikonek. Co za bzdura z tym smarkaczem., Teraz, kiedy nie użyjemy w SMS-ie choćby jednej emotikony, to żeby adresat naszej wioadomości odczytał ją w tym samym kontekście, musi nas bardzo dobrze znać. Emotikony pomagają odczytać kontekst SMS-a.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie