Kłopotliwa wylewność, część 1.

Kobiety nadmiernie zaangażowane wprawiają mężczyzn w zakłopotanie. W kontaktach z facetami popłaca otwartość i niezależność. Jeśli zastosujesz się do kilku prostych zasad, nie tylko zdobędziesz to, do czego dążysz, ale nie utracisz przy tym szacunku do samej siebie.
Kłopotliwa wylewność, część 1.
03.06.2008

Nie musisz zachowywać się jak policjantka na służbie, żeby zyskać w oczach mężczyzny. Możesz być miła i uprzejma, ale zawsze konkretna. Tak naprawdę mężczyźni są do siebie bardzo podobni i wbrew pozorom niezwykle prosto skonstruowani. Jeżeli posiądziesz odpowiednią wiedzę na temat ich psychiki i właściwie ją wykorzystasz, możesz ułatwić sobie obcowanie z facetami, a przy tym poprawić swój stosunek do siebie. Dziś przedstawiamy zasadę podwójnego O: Obojętność i Opanowanie.

Obojętność:

To magiczne słowo jest kluczem do sukcesu. Nie od dziś wiadomo, że mężczyzn interesuje tylko to, czego mieć nie mogą. Dlatego, nawet jeśli oddałabyś wiele za czas spędzony w jego towarzystwie, nie okazuj tego zanadto. Pamiętaj, że świat nie kręci się wokół niego, tylko wokół ciebie. Jeśli facet poczuje, że ma cię w garści, straci zainteresowanie. To tak samo, jak ty przestajesz szaleć na punkcie nowej torebki, z którą już kilka razy się pokazałaś. Nie jest już taka niesamowita, jak wtedy, gdy dotknęłaś jej w sklepie po raz pierwszy.

Opanowanie:

Coś ci nie pasuje w jego zachowaniu? OK, ale nie rób natychmiast karczemnej awantury. Poczekaj, aż temperatura spadnie i w rzeczowy sposób przedstaw swoje zdanie. Wyraź je bez zbędnych emocji. Zobaczysz, że facet będzie zdziwiony, jak bardzo różnisz się od jego poprzednich kobiet – nerwowych, zrzędliwych i zatruwających życie.

Trzy kolejne zasady już za tydzień. Koniecznie przeczytajcie!

Polecane wideo

Komentarze (69)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2009 17:36
[quote="Gosc"][email protected]@...ł@two powiedzieć, @le to nie [email protected] proste [email protected] ci [email protected]ży [email protected] NIM<3 Alutka_xd[/quote] no własnie ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2009 17:36
[quote="Gosc"]to jest prawda ale ...tak postepowac to dopiero sztuka[/quote] Nio własnie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2009 14:45
[email protected]@...ł@two powiedzieć, @le to nie [email protected] proste [email protected] ci [email protected]ży [email protected] NIM<3 Alutka_xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2008 15:02
A mój chłopak powiedział kiedyś, że imponuje mu mój spokój :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2008 22:02
zgadzam się.. łatwo się mówi ale opanować emocje nie jest tak łato
odpowiedz

Polecane dla Ciebie