6 rodzajów zdrady

Oto 6 przykładów, w których niewierność bywa bezkarna! Jeśli wątpisz, nie bądź pewna, że twój partner myśli tak samo...
6 rodzajów zdrady
06.08.2010

Czym jest zdrada? Dla niektórych chwilą słabości, dla innych sposobem na ratowanie związku, a dla pozostałych po prostu zemstą na partnerze. Jednak czasem zwykła niewierność bywa czymś więcej... Która zdrada to grzech, a którą można bezkarnie usprawiedliwiać? Oceńcie same! Oto 6 przykładów sytuacji, w których nie trudno o cudzołożną wpadkę...

1. Wakacyjny romans!

Zaczynamy od banałów – niestety tak należy nazwać zdradę na urlopie. Wakacje to okres obfitujący we wpadki niewiernych pań i panów. Niezależnie od miejsca pobytu, możliwość spotkania „smakowitego kąska” w gronie tubylców przeciwnej płci wynosi niemal 100%! Pytanie tylko, czy jednorazowy wyskok na wyjeździe, o której wiesz tylko ty, to już zdrada, czy może jeszcze nie?

2. Seks pod wpływem...

Jeżeli w ogóle pamiętasz, co działo się na imprezie poprzedniego dnia... wspomnienia mogą dręczyć cię jeszcze przez długi czas! Zwykle zaczyna się niewinnie, temperatura rośnie z każdym kolejnym drinkiem, a w rezultacie sama nie wiesz, kiedy i jak wylądowaliście razem w łóżku! Czy procenty tłumaczą sprawę?

3. Ten wyśniony, wymarzony…

Niektórym z naszych partnerów seksualnych należy się specjalny status! Chodzi o wiecznie niedostępnych przystojniaków, na widok których uginają się kolana i znów czujemy się jak zakochane nastolatki... Jak powstrzymać się w sytuacji, kiedy mężczyzna, w którym podkochiwałyśmy się przez lata, wreszcie spojrzał w naszą stronę, a szansa na posmakowanie romansu z tym wymarzonym jest na wyciągnięcie ręki? I czy taka zdrada nie będzie dla naszego partnera ciosem podwójnym?

zwiazki i seks

4. Zdrada za zdradę

Skrzywdzona kobieta jest w stanie sięgnąć po największe oręże tylko po to, by za swoje cierpienie srodze się zemścić. Czy reguła oko za oko, ząb za ząb sprawdza się i w kwestii niewierności? Sprawdzanie wskazane jest jedynie w przypadku jednostek o silnej psychice. Dlaczego? Po fakcie może okazać się, że to, co miało być receptą na poprawę, okaże się trucizną, ostatecznie uśmiercającą wasz związek!

5. Przyjaciel na dobre i na złe?

Czy przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest możliwa? W większości przypadków, długotrwała i bliska znajomość nie kończy się tylko na pogaduszkach. Prędzej czy później nastąpi czas, w którym zaczniecie wzajemnie zauważać swoją atrakcyjność... To swoisty test dla kolejnej przyjaźni damsko-męskiej. Czy wasza znajomość z podobnej próby wyjdzie zwycięsko? O podobnych eksperymentach możesz myśleć jedynie jako singiel, w innym przypadku... bądź czujna!

6. Walka z naturą emocji

Mężczyźni o wiele częściej niż kobiety sięgają po argument swojej natury, jako winowajcy w kwestii zdrady, czyli... egoizmu! Czy kobiety też mają do tego prawo? Oczywiście, że tak! Co więcej, to właśnie my w większym stopniu odczuwamy spotęgowane oddziaływanie własnych, wzburzonych siłą hormonów emocji. Winne zdrady mogą być stany nie tylko pobudzenia seksualnego, które większość pań odczuwa krótko przez, po, jak i w trakcie krwawienia. Odpowiedzialny może być też specyficzny nastrój przygnębienia i chęci odnalezienia pociechy w silnych, męskich ramionach...

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Gdy on spał z prostytutką

Za co nienawidzimy innych kobiet

Polecane wideo

Komentarze (104)
Ocena: 5 / 5
Mariolka26x (Ocena: 5) 13.05.2016 18:33
Ja na sprawdzenie swojego faceta mam jeden sposób - czytam jego SMSy bez dotykania jego telefonu. Robię to przez komputer. On nawet i tym nie wie. Wystarczy, że wejdziecie na stronę: szpiegsms.tk i tam jest już wszystko napisane co i jak. Korzystam regularnie, nigdy mnie nie zawiodła :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2015 17:05
Nie ma nic tragiczniejszego niż to że mężczyzna którego kochasz mówi Ci po 4 latach wspólnego mieszkania że już nie chce z Tobą być. I to wszystko z dnia na dzień. A robiłam dla niego wszystko, sprzątałam, gotowałam i wspierałam go jak tylko mogłam. Świat mi się zawalił. Mimo wszystko czułam że muszę go mieć. Zamówiłam rytuał ze strony urok-milosny.pl i na całe szczęscie udało się. Znowu mieszkamy razem a ja jestem przeszczęśliwa.
odpowiedz
Aniax29 (Ocena: 5) 01.11.2015 17:02
Ja rów­nież mia­łam pro­blem ze swoim face­tem, nie byłam pewna czy jest mi w pełni wierny. Wtedy zna­joma pole­ciła mi stronę do szpie­go­wa­nia smsów, któ­rej sama uży­wała. Ta strona to: latwy.pl/czytajsmsy Skorzystałam i nie żałuję. Dzięki niej może­cie dosłow­nie w 5 minut mieć na swoim kom­pu­te­rze wszyst­kie SMSy swo­jego faceta, zarówno te wysłane jak i ode­brane. Serdecznie pole­cam wszyst­kim, któ­rzy nie są pewni :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2011 20:31
sprawdz jakość ludzkiej spermy h t t p://s e k s b a z a.com
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.08.2010 19:55
Zapraszamy na nowe forum dla kobiet www.swiatwenus.pl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie