100/50: Błyskawiczny test, który powinna wykonać każda osoba w związku

Na czym polega?
100/50: Błyskawiczny test, który powinna wykonać każda osoba w związku
Fot. pexels
18.09.2023

Im dłużej jesteśmy razem, tym lepiej się poznajemy, a przywiązanie staje się coraz silniejsze. Mamy okazję się „dotrzeć” - poznać swoje dobre oraz złe strony, popracować nad komunikacją i sztuką kompromisu.

Zobacz również: Czerwona flaga, której nie wolno ignorować. Bądź czujna

Jeśli rzeczywiście jesteśmy sobie pisani, to tylko utwierdzimy się w tym przekonaniu. Problem pojawia się wtedy, gdy mijają kolejne miesiące i niby jest nam razem dobrze, ale gdzieś z tyłu głowy wciąż powraca myśl, że czegoś tu brakuje.

To idealny moment na wykonanie testu 100/50 - czytamy na „Your Tango”.

Na czym polega test dla par 100/50?

Publicystka portalu twierdzi, że opracowała prostą, a przy tym niezwykle skuteczną metodę na poradzenie sobie z przesileniem w związku. Sama znalazła się w takiej sytuacji po 6 miesiącach znajomości z byłym już chłopakiem.

Wydawał się idealny. Był słodki, otwarty, zaangażowany. Wspierał mnie i troszczył się, ale też łatwo spoczywał na laurach i zmieniał plany w ostatniej sekundzie. Między nami nie było żadnych poważnych problemów, a jednak coś mi nie pasowało. Po pół roku odważyłam się zapytać, jakie ma wobec mnie plany i do czego to wszystko zmierza. To była nasza ostatnia rozmowa

- wtedy jeszcze nie do końca rozumiała, dlaczego ich drogi się rozeszły.

Dopiero po jakimś czasie odważyła się przeanalizować zakończony związek i doszła do zaskakujących wniosków.

Jeśli nie jestem w 100 procentach zadowolona z relacji przez przynajmniej 50 procent wspólnie spędzonego czasu, to znaczy, że powinniśmy się rozstać. Związek zawsze wymaga pracy, ale niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć

- twierdzi autorka testu 100/50, który jej zdaniem powinna wykonać każda zajęta osoba.

Młoda kobieta dopiero w tym momencie zdała sobie sprawę, że tak naprawdę nie była do końca szczęśliwa ze swoim eks. Mężczyzna, który od czasu do czasu potrafi nas rozbawić albo na jego widok odczuwamy dreszcze podniecenia, to wciąż za mało. Pozytywne odczucia muszą stanowić fundament związku, a nie tylko mało znaczący dodatek.

Ona doszła do wniosku, że były partner, choć na pierwszy rzut oka nie sprawiał większych problemów, to jednak nie okazał się spełnieniem marzeń.

Zobacz również: Związki typu „lukewarm” to już prawdziwa plaga. Sprawdź, czy i Ty tkwisz w podobnym

Polecane wideo

Horoskop miłosny na WRZESIEŃ
Horoskop miłosny na WRZESIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.10.2023 21:00
NB Chcę opowiedzieć światu o wspaniałym człowieku, doktorze Agbazarze z AGBAZARA TEMPLE, który wniósł radość do mojego małżeństwa po 2 latach rozwodu z mężem i czwórką dzieci. Zrobiłam wszystko, aby przywrócić ich do mojego życia, ponieważ bardzo ich kocham tak bardzo, że w zeszłym miesiącu przyjaciel przedstawił mnie rzucającemu zaklęcia, który zrobił wszystko duchowo i sprowadził je z powrotem w ciągu 48 godzin, teraz jesteśmy razem i szczęśliwi jeszcze bardziej niż wcześniej. Możesz skontaktować się z tym wspaniałym rzucającym zaklęcia, aby rozwiązać własne problemy w związku, za pośrednictwem poczty elektronicznej, tak jak ja to zrobiłem na: WHATSAPP ( agbazara @ gmail . com ) LUB zadzwoń pod numer: WHATSAPP ( +234 810 410 2662 )
odpowiedz
Ewa (Ocena: 5) 22.09.2023 13:14
Uwielbiam seks, kochamy się także podczas mojego okresu, bo używam specjalnego kubeczka menstruacyjnego Beppy Cup, przeznaczonego właśnie m.in. do seksu
odpowiedz
Nikka (Ocena: 5) 22.09.2023 10:39
Nie wszystkie :) Bo niektóre są oryginalne, niektóre nie są. Sama pisałam właśnie o sex elixir, a to jest oryginalna hiszpańska mucha, swoje kosztuje zresztą Najlepiej jest zamawiać na ich stronie (wtedy masz pewność, ze kupujesz oryginał). http://sexelixir.eu/ Akualnie jest to najmocniejszy afrodyzjak jaki możesz sobie kupić. Nie będę Cię tutaj namawiała na pewno na kupno, jednak moim zdaniem warto jest wypróbować. u nas się sprawdziło
odpowiedz
lotmi (Ocena: 5) 22.09.2023 10:27
A te hiszpańskie muchy to działają?
odpowiedz
Nikka (Ocena: 5) 22.09.2023 08:27
A właśnie mam inne podejście do całej sprawy. Jestem zdania,ze jeśli dba się o związek i o seks to może być on jeszcze lepszy niż na początku związku. Na początku nie znamy się, nie wiemy jakie są nasze potrzeby.Potem powoli to odkrywamy. I jeśli chodzi o mnie i o mojego faceta to mam wrażenie, ze seks u nas jest o wiele lepszy niż na początku Lepiej się znamy i dokładnie wiemy co jest podniecające. Poza tym ciągle odkrywamy jakieś nowe zabawki, jakieś nowe doznania. Polecam na przykład żele intymne (jak libi gel). Oraz sex elixir ( hiszpańska mucha).
odpowiedz

Polecane dla Ciebie