Ten rodzaj eks to najcięższy bagaż emocjonalny. Mnóstwo kobiet nie może o nich zapomnieć

Czy Twój były partner należy do tego grona?
Ten rodzaj eks to najcięższy bagaż emocjonalny. Mnóstwo kobiet nie może o nich zapomnieć
Fot. Unsplash (Peter Conlan)
10.08.2023

Mnóstwo z nas ma na swoim koncie bardzo emocjonujące związki, które zakończyły się bolesnymi rozstaniami. Wolałybyśmy o nich zapomnieć, jak najszybciej się da. Niestety pomimo upływającego czasu miłosne rany wcale do końca się nie zabliźniają. Co jakiś czas rozpamiętujemy, co nas spotkało, nie potrafiąc wyrzucić swojego byłego partnera z pamięci. Który rodzaj eks można uznać za najcięższy bagaż emocjonalny? 

Zobacz także: Zastanawiasz się, czy Twój związek dobrze rokuje? Jeśli zauważysz ten znak, lepiej szybko go zakończ

Zmarnowana szansa na związek bliski ideałowi

Za jeden z najgorszych rodzajów eks można uznać tak zwany „chodzący ideał”. Zazwyczaj najdłużej nie potrafimy poradzić sobie właśnie z rozstaniami, które następowały po bardzo udanych związkach z mężczyznami ocierającymi się o perfekcję w wielu dziedzinach. Byli jedyni w swoim rodzaju, działali na nas jak nikt przedtem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że spotkanie kogoś podobnego graniczy niemalże z cudem. Nieprzeciętnie przystojni, błyskotliwi, zabawni, empatyczni, kreatywni, inspirujący, czarujący. Długo można by wymieniać ich zalety. Byłyśmy zakochane bez pamięci, szczęśliwe jak nigdy dotąd. Jakieś okrutne zrządzenie losu nieźle namieszało jednak w naszym życiu miłosnym i ów ideał zniknął nieoczekiwanie z pola widzenia.   

Żałujemy więc i cierpimy. Nie potrafimy się otrząsnąć. Nieustannie analizujemy swoje zachowanie. Ciągle wyliczamy błędy, które popełniłyśmy. Prowadzimy rozważania w stylu „co by było gdyby.” W rezultacie nic nam to nie daje. Jedynie pogarszamy swój stan, zwłaszcza jeśli nie ma szansy na naprawienie relacji. Tak, zdecydowanie łatwej uprać się z rozstaniem z kimś, kto miał mnóstwo wad. Z podobnym zdarzeniem można sobie jednak poradzić. Trzeba dać sobie więcej czasu. „Chodzących ideałów” jest znacznie więcej niż sądzimy. 

Zobacz także: Gdy w końcu chcesz wyleczyć się z miłości... Najlepsze sposoby, dzięki którym rozpoczniesz nowe życie

Polecane wideo

Sportowe buty, na które panuje teraz szał. Pasują do wszystkich stylizacji i nie wyjdą z mody przez długie miesiące
Sportowe buty, na które panuje teraz szał. Pasują do wszystkich stylizacji i nie wyjdą z mody przez długie miesiące - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.11.2023 15:10
cześć, Chcę szybko podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami. kilka dni temu znalazłam w Internecie świetnego rzucającego zaklęcia, doktora White'a, kiedy desperacko potrzebowałam mojego byłego chłopaka po 3 tygodniach zerwania. Zostawił mnie dla innej kobiety. To wydarzyło się tak szybko, że nie miałem nic do powiedzenia w tej sytuacji. Zostawił mnie po 3 latach bez żadnego wyjaśnienia. Kontaktuję się z doktorem Whitem poprzez jego kontakt, a on powiedział mi, co muszę zrobić, zanim będzie mógł mi pomóc, i zrobiłem tak, jak mi powiedział, po tym, jak postępowałem zgodnie z jego instrukcjami, rzucił zaklęcie miłosne, które pomogło nam wrócić do siebie, i powiedział mi, że skontaktuje się ze mną w ciągu 48 godzin, dokładnie 48 godzin później mój chłopak znowu zaczął do mnie pisać i czuł się okropnie z powodu tego, przez co mnie przeszedł. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz o tym wie. Zamieszkaliśmy razem, był dla mnie bardziej otwarty niż wcześniej i zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż wcześniej. Odkąd doktor White mi pomógł, mój partner jest bardzo stabilny, wierny i bliższy mi niż wcześniej. Gorąco polecam doktora White'a każdemu, kto potrzebuje pomocy.. 1) Zaklęcia miłosne 2) Utracone zaklęcia miłosne 3) Zaklęcia rozwodowe 4) Zaklęcia małżeńskie 5) Zaklęcie wiążące. 6) Zaklęcia zrywające 7) Wypędź byłego kochanka 8.) Chcesz awansować w swoim biurze/zaklęciu na loterii 9) chcesz zadowolić swojego kochanka Skontaktuj się z tym wspaniałym człowiekiem, jeśli masz jakiś problem, aby uzyskać trwałe rozwiązanie WhatsApp: +2349037186593
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.08.2023 07:37
Przechodzone pudła.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.08.2023 08:44
Niestety nie jest. W obecnych czasach w Polsce jest mnóstwo singielek bo fajnych kobiet jest znacznie więcej niż fajnych facetów.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie