Miłosne pogotowie. Czego lepiej nie robić po rozstaniu?

To zachowanie, które nie pozwalają nam przejść do kolejnego życiowego etapu.
Miłosne pogotowie. Czego lepiej nie robić po rozstaniu?
Fot. pexels (Tatiele Alves)
12.08.2023

Rozstanie to rzecz bolesna, którą mnóstwo osób przeżywa przez bardzo długi czas. Niestety niełatwo poradzić sobie z przykrymi uczuciami, które wywołało. Wiele z nas nie pomaga sobie w leczeniu miłosnych ran pewnymi toksycznymi nawykami. Jakie zachowania najbardziej nam szkodzą i nie pozwalają przejść do kolejnego życiowego etapu? Oto rzeczy, których lepiej nie robić po rozstaniu. 

Zobacz także: Męska zdrada. Oto, co najczęściej prowadzi mężczyzn do niewierności

Jak poradzić sobie z rozstaniem? Lepiej nie rób tych rzeczy

Wspominanie pięknych chwil i przeglądanie wspólnych zdjęć 

Mnóstwo osób, które nie potrafią poradzić sobie ze stratą ukochanej osoby, żyje przeszłością. Spędzają czas, nieustannie wspominając cudowne, romantyczne chwile. Ciągle łapią się na tym, że wpatrują się w zdjęcia byłego partnera. Pamiętajmy, że podobne zachowanie nie ulży nam w cierpieniu, ale jeszcze bardziej je spotęguje, wywołując żal i tęsknotę. Wolne chwile warto wypełnić innymi aktywnościami, które pomogą nam odciąć się od smutku. Po rozstaniu znajdźmy nowe hobby, spędzajmy dużo czas z bliskimi. Jeśli nie chcemy wyrzucać pamiątek, czy fotografii przypominających nam o niedawno zakończonym związku, oddajmy je komuś na przechowanie. Wrócimy do nich, kiedy nareszcie uporamy się ze stratą i poczujemy się silniejsze psychicznie. 

Wypytywanie o byłego partnera lub utrzymywanie z nim kontaktu

Kolejnym toksycznym zachowaniem, przez które złamane serce goi się bardzo długo, jest utrzymywanie kontaktu z byłym partnerem lub ciągłe wypytywanie się o szczegóły jego życia przyjaciół. To najgorsze, co możemy dla siebie zrobić. Wiąże się to z powracającym uczuciem smutku, jak i ze wzmożoną irytacją, zwłaszcza jeśli były partner rozpoczął już nowe życie u boku kogoś innego. Dla własnego dobra powstrzymajmy się więc od ciekawości. 

Zobacz także: Mnóstwo par popełnia ten błąd na początku związku. Potem bardzo trudno go naprawić

Polecane wideo

Wakacyjna garderoba Włoszek. Koniecznie zabierz te obłędne rzeczy na urlop
Wakacyjna garderoba Włoszek. Koniecznie zabierz te obłędne rzeczy na urlop - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.11.2023 15:05
cześć, Chcę szybko podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami. kilka dni temu znalazłam w Internecie świetnego rzucającego zaklęcia, doktora White'a, kiedy desperacko potrzebowałam mojego byłego chłopaka po 3 tygodniach zerwania. Zostawił mnie dla innej kobiety. To wydarzyło się tak szybko, że nie miałem nic do powiedzenia w tej sytuacji. Zostawił mnie po 3 latach bez żadnego wyjaśnienia. Kontaktuję się z doktorem Whitem poprzez jego kontakt, a on powiedział mi, co muszę zrobić, zanim będzie mógł mi pomóc, i zrobiłem tak, jak mi powiedział, po tym, jak postępowałem zgodnie z jego instrukcjami, rzucił zaklęcie miłosne, które pomogło nam wrócić do siebie, i powiedział mi, że skontaktuje się ze mną w ciągu 48 godzin, dokładnie 48 godzin później mój chłopak znowu zaczął do mnie pisać i czuł się okropnie z powodu tego, przez co mnie przeszedł. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz o tym wie. Zamieszkaliśmy razem, był dla mnie bardziej otwarty niż wcześniej i zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż wcześniej. Odkąd doktor White mi pomógł, mój partner jest bardzo stabilny, wierny i bliższy mi niż wcześniej. Gorąco polecam doktora White'a każdemu, kto potrzebuje pomocy. 1) Zaklęcia miłosne 2) Utracone zaklęcia miłosne 3) Zaklęcia rozwodowe 4) Zaklęcia małżeńskie 5) Zaklęcie wiążące. 6) Zaklęcia zrywające 7) Wypędź byłego kochanka 8.) Chcesz awansować w swoim biurze/zaklęciu na loterii 9) chcesz zadowolić swojego kochanka Skontaktuj się z tym wspaniałym człowiekiem, jeśli masz jakiś problem, aby uzyskać trwałe rozwiązanie... WhatsApp: +2349037186593
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.08.2023 10:58
Przede wszystkim nie robić tego co Paulina Petarda Smaszcz...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.08.2023 07:47
Ostatnie poruchanie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie