Koniec z rutyną w związku. To najlepsze sposoby na jej przełamanie!

Co zrobić, żeby znów między Wami zaiskrzyło?
Koniec z rutyną w związku. To najlepsze sposoby na jej przełamanie!
Fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin597923288012863649)
20.11.2022

Początki związków zawsze należą do bardzo emocjonujących. Nie możemy się sobą nacieszyć. Wciąż robimy szalone, ekscytujące rzeczy. Wręcz nie możemy się od siebie oderwać i nasycić swoim towarzystwem. Idealny, szalenie romantyczny etap, kiedy ma się przysłowiowe motyle w brzuchu i gdy dostrzega się w obiekcie swoich westchnień wyłącznie same zalety, nie trwa niestety wiecznie. Po czasie do życia większości par niepostrzeżenie wkrada się rutyna. 

Zobacz także: Kiedy najlepiej zacząć randkować po rozstaniu? Lepiej nie przegapić tego terminu...

Żegnaj rutyno! 

Gasnące emocje w związku bardzo często nas niepokoją. Żałujemy, że nie jest już tak jak dawniej. Nie warto jednak powracać wciąż myślami do bajecznych chwil z początku relacji, tylko wziąć sprawy w swoje ręce i popracować nad relacją. Rutynę w związku naprawdę da się przełamać. Mnóstwo wieloletnich par jest zdania, że relacja nieustannie może mieć w sobie wiele świeżości i na nowo rozkwitać. Oto najlepsze sposoby na to, aby naszego związku nie zjadła monotonia

Wspólne cele i marzenia

Związek na pewno odżyje na nowo, jeśli obierzecie sobie wspólny cel i gdy będą łączyły Was wspólne marzenia. Lepiej jednak, żeby nie była to rzecz przyziemna, jak budowa domu, czy kupno mieszkania. Niech ów cel ma w sobie konkretną dozę pasji.

Na plus działają zawsze na przykład plany podróżnicze. Nakręcanie się na wojaż do tropikalnej krainy lub na tajemniczą, bardzo daleką Północ, czy organizowanie wyprawy motocyklowej to na pewno strzał w dziesiątkę. To rzeczy, z jakimi łączy się spontaniczność i świetna zabawa. Dzięki nim pojawią się nowe tematy rozmów, a potem nowe wspaniałe wspomnienia. Znów zaczniecie przypominać sobie, dlaczego się w sobie zakochaliście. 

Niespodzianki

Zacznijcie się wzajemnie zaskakiwać. Odchodzenie od schematów zachowań i przyzwyczajeń działa bardzo ożywczo na relację. Nie chodźcie wciąż do tej samej restauracji, a w niedzielę na spacer tą samą trasą - wypróbujcie nowe miejsca i smaki. Wszelkie nowinki i ich wspólne przeżywanie da Wam mnóstwo frajdy.

Weekendowy wyjazd niespodzianka, nowy erotyczny scenariusz miłosnej gry, nowa optymistyczna postawa wobec rzeczy, jaka przez długi czas nie pasowała nam w partnerze, a tak naprawdę nie jest taka zła, potrafią dodać relacji mnóstwo pozytywnych wibracji. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które nie widzą nic złego w zerwaniu przez SMS. Łamanie serc to ich specjalność

Polecane wideo

To najbardziej viralowe ubrania tej jesieni. Gwarantują efekt wow!
To najbardziej viralowe ubrania tej jesieni. Gwarantują efekt wow! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie