Pierwsza miłosna pomoc. Jak najszybciej się odkochać?

Jeśli masz złamane serce, jak najprędzej wprowadź w życie te porady.
Pierwsza miłosna pomoc. Jak najszybciej się odkochać?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/camilleyolaine/)
23.10.2022

Życie ze złamanym sercem nie należy do łatwych. Gdy zakochałyśmy się na zabój, a nasz związek nie przetrwał niestety próby czasu lub gdy jest to miłość nieodwzajemniona, borykamy się ze smutkiem i wielkim żalem. Marzymy o tym, aby przez całe dnie nie myśleć o osobie, jaką obdarzyłyśmy uczuciem, ale jak na złość wciąż mamy przed oczami jej postać. Wciąż słyszymy jej głos. Najgorsze, jeśli często ją spotykamy... To rzecz przykra i trudna do zniesienia. Jak w końcu przejść do nowego życiowego etapu i jak najszybciej się odkochać? 

Zobacz także: Sneating. Na czym polega ten niebezpieczny trend w randkowaniu?

Najszybsze sposoby na odkochanie się 

Dystansujemy się

Najgorsze dla leczenia złamanego serca jest narażanie się na ciągły kontakt z osobą, w jakiej nieszczęśliwie się zakochałyśmy. Często traci się wówczas zdrowy rozsądek. Zamiast pogodzić się z sytuacją i zacząć żyć na nowo, ciągle robimy wszystko, aby nasz obiekt westchnień zwrócił na nas uwagę. Łudzimy się, że może w końcu sytuacja ulegnie zmianie na naszą korzyść. Koniec z tym! Dla naszego dobra koniecznie powinnyśmy się zdystansować i przez jakiś czas nie narażać się na kontakt z nim. 

Zdejmujemy klapki z oczu

W błyskawicznym odkochaniu się z pewnością pomoże nam przygotowanie listy największych wad byłego lub niedoszłego partnera. Przestańmy go wciąż idealizować! Spójrzmy na niego w końcu chłodniejszym okiem. Przypomnijmy sobie jego najbardziej irytujące zachowania, czy wypowiedzi. Na pewno jest masa rzeczy, jakimi kiedyś nas zdenerwował bądź takich, jakich w nim nie do końca lubiłyśmy. Gdy zaczniemy nakierowywać myśli na jego negatywne cechy, niezdrowy miłosny czar na pewno pryśnie

Czas na nowe emocje i wrażenia

Spędzanie całych dni w samotności i ciągłe rozpamiętywanie gorzkich przeżyć nie przyniesie nam nic dobrego. Dajmy sobie czas na przepłakanie i przemyślenie naszej miłosnej historii, ale postarajmy się jak najszybciej wypełnić swoje myśli nowymi doznaniami. Spotykajmy się z ludźmi, uczmy się nowych rzeczy, wyjedźmy w jakieś przyjemne i dotychczas nieodkryte miejsce choćby na weekend. Szybko poczujemy się znacznie lepiej. 

Zobacz także: Kiedy najlepiej zacząć randkować po rozstaniu? Lepiej nie przegapić tego terminu...

Polecane wideo

To najbardziej viralowe ubrania tej jesieni. Gwarantują efekt wow!
To najbardziej viralowe ubrania tej jesieni. Gwarantują efekt wow! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Pogromca internetu (Ocena: 5) 25.10.2022 06:12
O czemu ta strona jest 18+? I znowu oceny nie da się zmieniç glupki
odpowiedz

Polecane dla Ciebie