Jak działa intrygujące prawo miłosnego przyciągania?

Czym jest ta niezwykła teoria?
Jak działa intrygujące prawo miłosnego przyciągania?
Fot. Unsplash/Instagram.com (https://www.instagram.com/junybreeze/)
15.10.2022

Prawo miłosnego przyciągania to intrygująca teoria zgodnie z którą możemy kształtować rzeczywistość, jak tylko mamy ochotę. Nasze myśli mogą bowiem mieć działanie zbliżone do magnesu. Jeżeli tylko będziemy w stanie skierować je w odpowiednim kierunku i nadać im sprawczą moc, może okazać się, że lada moment odnajdziemy wielkie spełnienie w miłości. Nie zadzieje się to jednak od razu. Jeśli marzymy o tym, aby prawo miłosnego przyciągania dawało pożądane rezultaty, musimy zacząć się w nim trenować. 

Zobacz także: „Ciągle mam wrażenie, że ktoś mnie obserwuje i śledzi”. Skąd się bierze paranoja?

Prawo miłosnego przyciągania: najważniejsze zasady

Wdrożenie się w prawo miłosnego przyciągania wymaga cierpliwości i sporego wysiłku. Manifestowanie swoich pragnień to przed wszystkim praca nad swoją psychiką. Musimy odrzucić od siebie jakiekolwiek negatywne myśli na swój temat i zacząć skutecznie walczyć z kompleksami. Powinnyśmy nie tylko w pełni się zaakceptować, ale i bardzo polubić, a do tego poczuć się doskonale w swoim ciele. Nareszcie uwierzmy w siebie. Pamiętajmy o tym, że wielka pewność potrafi zdziałać prawdziwe cuda. 

Poza tym skupiajmy się wyłącznie na dobrych rzeczach. Czerpmy wielką radość z każdego przeżytego dnia. Jednym słowem, stańmy się optymistkami. Dzięki temu znacznie zwiększymy częstotliwość naszych intencjonalnych myśli. Zaczniemy też emanować niezwykłą, pełną magnetyzmu energią. Ludzie zaczną postrzegać nas zupełnie inaczej. 

Kolejny krok to częste wizualizowanie scenariusza, jaki uważamy za wymarzony. Codziennie z najdrobniejszymi szczegółami przywołujmy obrazy tego, jak ma wyglądać nasze życie i partner. Owa wizja na dobre musi utrwalić się w umyśle. Gdy tylko przestaniemy wątpić w siebie, jak i w to, że los jest w stanie zapewnić nam miłosną pomyślność, zapewne zaczniemy przyciągać do siebie szczęście

Zobacz także: Syndrom Atlasa: Gdy ciągle chcesz być niezastąpiona...

Polecane wideo

Topowy street style z Paryża. Zainspiruj się genialnymi lookami Francuzek
Topowy street style z Paryża. Zainspiruj się genialnymi lookami Francuzek - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
marysia (Ocena: 5) 18.10.2022 22:13
dla mnie ważny jest seks, ale pamiętam o zabezpieczeniu zawsze, używam błony dopochwowej Caya
odpowiedz

Polecane dla Ciebie