Jak stworzyć związek na zawsze? Są na to sposoby

Fundamentem każdej zdrowej relacji jest rozmowa.
Jak stworzyć związek na zawsze? Są na to sposoby
Fot. Unsplash.com (Morgan Sessions)
12.09.2022

Jesteś po uszy zakochana w swoim chłopaku i uważasz, że to „ten jedyny”, zdarza wam się jednak mieć różnice zdań, które prowadzą do awantur? Jeśli na tym etapie nic z tym nie zrobicie, związek może się nawet rozpaść. Co zrobić, aby relacja przetrwała jak najdłużej i dawała wam szczęście? Są na to sposoby.

Zobacz także: Jak przyciągać do siebie miłość? Przewodnik Manifestacji Randkowej

Jak stworzyć związek na zawsze?

Szczera rozmowa

Różnice zdań, kłótnie i nieporozumienia zdarzają się w każdej relacji. Najważniejsze jest, aby umieć ze sobą szczerze rozmawiać i wypracowywać kompromisy. Pamiętaj, że kompromis to nie tylko przekonanie partner do własnego zdania, ale także pójście na ustępstwa i zrozumienie jego punktu widzenia. A może tym razem to on ma rację? Nie przekonasz się o tym, jeśli go nie wysłuchasz.

Zaufanie

Twój partner chce się spotkać ze swoimi znajomymi, a w tobie od razu budzi się zazdrość? Nie jest to dobre dla waszej relacji. Pamiętaj, że zdrowy związek opiera się także na zaufaniu. Nie odcinaj go od przyjaciół. Ty chcesz się z nim spotkać, a on nie ma czasu? Daj mu przestrzeń. Kiedy się za tobą stęskni, sam zaproponuje spotkanie. Ważne jest, aby tego chciał.

Chemia

Kiedy dwie osoby się spotykają, czynnikiem, który decyduje o tym, na jakie tory chcą wprowadzić znajomość, jest wzajemny pociąg, czyli chemia. Nie bez powodu mówi się o tzw. „motylach w brzuchu”. To uczucie szczególnie często towarzyszy nam na początkowym etapie rozwoju relacji. Pojawiające się podniecenie, kiedy myślimy o drugiej osobie, świadczy o tym, że z pewnością się nam podoba. Co prawda, w poważnym związku nie jest to najważniejsze, jednak trudno o niego, kiedy partner nie pociąga nas seksualnie.

Empatia i wyrozumiałość

Empatia polega na umiejętności wczucia się w emocje innej osoby. Empatyczna osoba potrafi się postawić w sytuacji innego człowieka i stara się nie oceniać go zbyt pochopnie. Jeśli cechujesz się empatią będzie ci łatwiej zbudować związek. Dzięki temu nawet w trudnych chwilach będziesz potrafiła właściwie dobierać słowa. Sprawi to, że twój parter będzie czuł się zrozumiany, a nie oceniany. Pamiętaj, że jeśli druga osoba nie chce rozmawiać, warto to uszanować i dać jej czas. Zapewne musi się uspokoić i wszystko przemyśleć.

Zobacz także: Szybki QUIZ, dzięki któremu dowiesz się, co on do Ciebie czuje ♥

Polecane wideo

Anna Lewandowska obchodzi dzisiaj urodziny. Przez ostatnie lata przeszła ogromną metamorfozę
Anna Lewandowska obchodzi dzisiaj urodziny. Przez ostatnie lata przeszła ogromną metamorfozę - zdjęcie 1
Komentarze (62)
Ocena: 4.92 / 5
gość (Ocena: 5) 06.03.2023 10:12
Witam , a jak ktoś do związku wchodzi brudnymi butami i próbuje rozwalić związek to jak ratować ?
odpowiedz
Ohhhh Ahhhhh (Ocena: 5) 23.02.2023 22:25
Chcę ktoś taki seks plissss? 👉👌👉👌👉👌👉👌👉👌👉👌👉👌🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍆
zobacz odpowiedzi (3)
Zosix (Ocena: 5) 23.02.2023 22:02
Siemka
odpowiedz
Jestem bardzo miła 😈 (Ocena: 5) 10.02.2023 20:03
Cześć wszystkim! Czy ktoś może chce ze mną porozmawiać? Proszę 😟
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 21.01.2023 12:17
Budujecie w tym
odpowiedz

Polecane dla Ciebie