Kobiety o tych imionach idealizują partnerów. Dlaczego?

Traktują ich zbyt poważnie, przez co potem raz po raz spotykają się z rozczarowaniami.
Kobiety o tych imionach idealizują partnerów. Dlaczego?
Fot. Unsplash.com (Kadarius Seegars)
11.09.2022

Zarówno mężczyznom, jak i kobietom zdarza się wysyłać sprzeczne sygnały z różnych powodów. Problem pojawia się, kiedy druga strona nie „filtruje” wypowiedzianych słów właściwie. W taki sposób żart może zostać odebrany jako deklaracja. Zazwyczaj to kobiety szybciej „robią sobie nadzieję” na poważny związek i idealizują partnerów. Potem spotykają je rozczarowania. Z czego to wynika? Istotną rolę może odgrywać… imię.

Zobacz także: Szybki QUIZ, dzięki któremu dowiesz się, co on do Ciebie czuje ♥

Kobiety o tych imionach idealizują swoich partnerów

Justyna

Justyna już po pierwszej randce potrafi fantazjować o małżeństwie. To, czy mężczyzna zrobił na niej dobre wrażenie, schodzi na drugi plan. Na pierwszym jest ich wspólna przyszłość. Kobiety o tym imieniu już na początku znajomości liczą na romantyczny związek.

Daria

Daria często decyduje się na relacje z mężczyznami, którzy zmieniają kobiety jak rękawiczki. Udaje, że jej to nie przeszkadza, ale skrycie planuje wspólną przyszłość, w której on się zmienia, a ona staje się dla niego „tą jedyną”. Niestety, Daria karmi się złudzeniami, dopóki nie zaangażuje się na poważnie i nie spotka jej rozczarowanie.

Wiktoria

Wiktoria często żyje w wyidealizowanym świecie. Przypisuje swojemu partnerowi wiele pozytywnych cech, które w rzeczywistości go nie opisują. Kiedy jej mężczyzna raz po raz zawodzi, sama go usprawiedliwia. Robi tak do momentu, aż nie będzie za późno. Wystarczy jednak „Kocham Cię” z jego ust, aby wybaczyła mu wszystko.

Zobacz także: Jak przyciągać do siebie miłość? Przewodnik Manifestacji Randkowej

Polecane wideo

Te jesienne torebki za chwilę staną się bestsellerem. Sprawdź, jakie modele wybierać
Te jesienne torebki za chwilę staną się bestsellerem. Sprawdź, jakie modele wybierać - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 15.09.2022 21:02
ja p[ierodle
odpowiedz
😊 (Ocena: 5) 12.09.2022 21:36
Wiktoria Grycan
odpowiedz

Polecane dla Ciebie