Jemu już nie zależy? Po tym poznasz, że dusi się w związku

Czy to oznacza, że przestałaś być dla niego najważniejsza?
Jemu już nie zależy? Po tym poznasz, że dusi się w związku
Fot. Unsplash.com (Olga Solodilova)
19.08.2022

Kiedy się zakochujemy, druga osoba i jej szczęście staje się dla nas priorytetem. Zdarza się jednak, że z czasem pomiędzy dwiema osobami coś zaczyna się wypalać. Wtedy pojawia się pytanie, czy walczyć o relację, czy odpuścić? Po czym poznać, że twojemu facetowi już nie zależy? Te sygnały powinny dać ci do myślenia.

Sygnały, że jemu już nie zależy na związku

Nie zależy mu na twoim szczęściu

Na początku związku zabierał cię na randki, kupował kwiaty i czekoladki, a teraz nawet nie pamięta o twoich urodzinach? Wcześniej się starał, a teraz … nawet nie próbuje.

Zobacz także: Zmysłowa bielizna, w której zakochały się kobiety. Różni się od tego, co już dobrze znasz

Stał się obojętny

Już nawet nie chodzi o to, że on się nie stara. Teraz trzeba zawalczyć o relację, a jemu się nie chce. Brakuje mu zapału, aby wspólnie szukać rozwiązań waszych problemów. Nie chce mu się rozmawiać ani na lekkie tematy, ani o was.

Przestał o ciebie dbać

Sam nie proponuje spotkań, a kiedy ty to zrobisz, on zapomina bądź się spóźnia? Koledzy stali się ważniejsi i to spotkaniem z nimi argumentuje to, że dla ciebie nie ma już czasu? To znak, że dla niego przestałaś być najważniejsza.

Myśli tylko o sobie

Możesz czuć się rozczarowana jego zachowaniem. Przestał dbać o ciebie, a skupia się tylko na sobie. Coś tu jest nie tak. Przestał pytać o twoje samopoczucie i plany? Wasza relacja i ty zeszłyście dla niego na drugi plan, a co jest na pierwszym? On sam.

Znalazł sobie inne cele

Zauważyłaś, że cię zbywa, a na pytania odpowiada zdawkowo? Spędzacie czas razem, a tak naprawdę osobno. Stałaś się tylko ładnym dodatkiem do jego życia, a nie priorytetem? To chyba pora, aby pomyśleć o rozstaniu. Jeśli nie zależy mu na twoim szczęściu, to czy zależy mu na tobie?

Zobacz także: Zamówiła przez Internet zjawiskową suknię, a w paczce dostała… (Trudno w to uwierzyć)

Polecane wideo

Zmysłowe makijaże idealna na randki
Zmysłowe makijaże idealna na randki - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
maria (Ocena: 5) 18.10.2022 22:08
seks jest bardzo ważny, ale trzeba pamiętać o zabezpieczeniu - dla kobiet polecam diafragmę Caya jako mechaniczne zabezpieczenie
odpowiedz
Z (Ocena: 5) 21.08.2022 07:17
To może warto się zastanowić dlaczego do tego doszło? Jeśli przez długi czas w związku jesteś ciągle na bocznym torze to nic dziwnego, że w końcu przestaje zależeć.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie