Nasz związek niszczy rutyna...

Jak zakochać się na nowo w swoim partnerze?
Nasz związek niszczy rutyna...
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
25.06.2022

W długoletnich związkach nierzadko dochodzi do pewnego zobojętnienia partnerów wobec siebie. Wraz z upływem czasu wielkie ekscytujące uczucia ulegają po prostu znacznemu stonowaniu. To rzecz naturalna, ot nieuniknione koleje losu. Fascynacja przeradza się w bliskość. Z rozrzewnieniem wspominamy wówczas jednak początki relacji. Elektryzujący dreszcz, jaki wstrząsał nami za każdym razem, gdy partner ledwie muskał naszą dłoń to niestety już mglista przeszłość.

Co zrobić, aby wiele z tych wspaniałych emocji wróciło? Jak zakochać się w sobie na nowo?

Zobacz także: Słodki drań. Dlaczego kobiety mają taką słabość do niegrzecznych chłopców?

Koniec z zabijającą pożądanie rutyną

Najlepszym sposobem na powrót do emocjonujących i pełnych romantyzmu początków związku to pożegnanie rutyny. Jeśli spędzacie z partnerem tygodniowe, czy weekendowe popołudnia i wieczory zawsze według tego samego schematu i żadne w Was nie wykazuje inicjatywy, aby włączyć do życiowego plany spontaniczność, to niestety nie będzie mogło być mowy o powrocie do intensywności przeżyć.

Od tej pory warto postawić na regularne małe niespodzianki i przyjemne zwroty akcji. Zacznij zaskakiwać partnera całkiem nowymi zwyczajami. Romantyczna, wystawna kolacja przy świecach nie w sobotni wieczór, a w trakcie tygodnia? Proszę bardzo. Weekendowa wycieczka niespodzianka za miasto i spędzenie nocy w pokoju z niewyobrażalnie pięknym widokiem, kiedy on miał pewność, że zasiądziecie z miską popcornu przed telewizorem? Jak najbardziej! 

Stawiajcie na całkiem nowe doświadczenia. Jeszcze bardziej scali to Wasz związek, ale jednocześnie poczujecie się, jakbyście odkrywali się na nowo. Niech relacja znów zacznie być niezapomnianą przygodą. Miejcie jak najwięcej powodów do śmiechu. Twórzcie nowe wspaniałe wspomnienia, zamiast wciąż powracać myślami do chwil już przeżytych. Jeśli doda się do tego podkręcenie atmosfery w sypialni i postawienie na jakąś zmysłową innowację, sukces gwarantowany. 

Zobacz także: Związkowe niepokoje. Kocham partnera, ale intryguje mnie kolega z pracy...

Polecane wideo

Trendy w sukniach ślubnych. Jaką kreację wybrać na ten szczególny dzień?
Trendy w sukniach ślubnych. Jaką kreację wybrać na ten szczególny dzień? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
daga (Ocena: 5) 07.07.2022 15:11
Pamiętajmy o bezpiecznym seksie. Dla kobiet polecam diafragmę dopochwowa Caya
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.06.2022 17:57
warto poczytać o kobiecych sprawach na portalu Naturalna Płodność
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.06.2022 19:25
Bzdura. Kompletne bzdury. Jeden wieczor czy nawet kilka z nowymi wrazeniami, nic nie zmieni, tylko na chwile. Jak w zwiazek wkrada sie rutyna, tzn ze ludzie o siebie nie dbaja nawzajem, czyli nie kochaja.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie