Słodki drań. Dlaczego kobiety mają taką słabość do niegrzecznych chłopców?

Dlaczego bad boy'e mają aż takie powodzenie?
Słodki drań. Dlaczego kobiety mają taką słabość do niegrzecznych chłopców?
Fot. Unsplash
16.06.2022

Tak zwani „bad boy'e” w sferze popkultury, jak i w codziennym życiu cieszą się nieprawdopodobnym powodzeniem. Kobiety mają do nich szczególną słabość i wręcz lgną do nich, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że życie z mężczyzną o podobnym typie osobowości niestety nie jest usłane różami. 

Zobacz także: Czerwcowi mężczyźni: Jakim partnerem jest Rak? Czy łatwo zdobyć jego serce?

Być jak James Dean

Atrakcyjny buntownik, którego zachowanie i styl może przywodzić na myśl legendy kina, takie jak James Dean, czy Marlon Brando, budzi w wielkiej liczbie kobiet gorące uczucia. Dlaczego tak się dzieje? Z jakiego powodu mężczyznom, na których często nie można polegać, czy jacy mają tendencje do ranienia bliskich im osób, zawsze wszystko uchodzi na sucho i dostają od losu kolejne dziesiąte, czy piętnaste szanse?

W słodkich draniach zawsze pociąga płeć przeciwną działanie poza wszelkimi normami. W końcu odrywanie się od schematów, wielka niezależność i chadzanie wyłącznie swoimi ścieżkami ma w sobie coś nadzwyczaj intrygującego.

Mężczyzna w typie słodkiego drania to jednak często zagubiony wieczny chłopiec, który pod buntowniczą maską twardziela skrywa mnóstwo dziecięcych uczuć. Kobiety, które pociąga, nierzadko przyjmują wobec niego matczyną postawę. Dając mu wsparcie emocjonalne i oferując mnóstwo ciepłych, opiekuńczych uczuć, podświadomie wierzą, że w końcu przyjdzie czas na wielką emocjonalną przemianę ich partnera. Mają nadzieje na to, że słodki drań w końcu doceni wszystkie ich starania i przestanie się buntować. Słodcy dranie mają w sobie mnóstwo z typu osobowości Piotrusia Pana i jakiekolwiek ich metamorfozy to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia... 

Zobacz także: Związkowe niepokoje. Kocham partnera, ale intryguje mnie kolega z pracy...

Polecane wideo

Stylowe stroje kąpielowe, w których będziesz wyglądać genialnie
Stylowe stroje kąpielowe, w których będziesz wyglądać genialnie - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 3.8 / 5
ania (Ocena: 5) 20.06.2022 12:23
zgadzamy sie bo mój mąż wie
odpowiedz
mama (Ocena: 5) 20.06.2022 12:23
tak jest
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.06.2022 10:57
Spotykałam się z takim typem i faktycznie była między nami chemia, a seks był cudowny, ale szukałam poważnej relacji, a on chyba sam nie wiedział czego chciał. Postanowiłam to zakończyć, wtedy on już wiedział, że jednak chce ze mną być, a ja już dobrze wiedziałam, że związek z nim nie ma sensu. Tacy faceci fajni są do romansów i do niczego więcej.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 16.06.2022 07:56
Szmulice zawsze ciągnie do szmula.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.06.2022 05:23
nie znoszę takich - facet ma być miły, mądry i emocjonalnie inteligentny. nie cierpię typów 'tajemniczych' albo takich z którymi nie da się zaprzyjaźnić. i łażących własnymi ścieżkami. to są ludzie skupieni wylącznie na sobie - wiec dlaczego ja bym się miala nimi interesować? :P :D chyba przemawia przeze mnie starość :D
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie