Dostałam za mały pierścionek zaręczynowy

„Nie wiedziałam, jak zareagować”.
Dostałam za mały pierścionek zaręczynowy
Fot. Unsplash (Jessica Delp)
17.05.2022

Już od jakiegoś czasu myślałam o zaręczynach i przeczuwałam, że to się może wydarzyć lada moment. Adam chodził zdenerwowany, zestresowany, jakiś taki przestraszony może nawet. Jak w środku tygodnia poszedł do fryzjera, to już wiedziałam co się święci, bo on zawsze umawiał się na strzyżenie na sobotę. Moje przeczucia były dobre, oświadczył mi się w moje urodziny, 12 maja.

Zabrał mnie na romantyczną kolację do naszej ulubionej restauracji. Nie był w stanie praktycznie nic przełknąć, tak się stresował. W końcu uklęknął przede mną i zapytał, czy za niego wyjdę. Od razu się zgodziłam. Wyjął pierścionek z pudełka i wtedy okazało się, że jest na mnie za mały. Wszedł mi do połowy palca, dalej nie chciał. Nie wiedziałam, jak zareagować. Adam zrobił się czerwony, ja starałam się jakoś rozładować atmosferę. Schowałam pierścionek ponownie do pudełka i włożyłam do torebki. Powiedziałam, że powiększymy go u jubilera, ale nastrój jakoś siadł. Oboje nie potrafiliśmy już tak w pełni cieszyć się chwilą.

Zobacz także: Kiedy powiedzieć mu o tym, że mam dziecko?

Trochę mi smutno, że tak romantyczna chwila została zepsuta przez za mały pierścionek. Miałam ochotę zapytać, jak Adam pobierał miarę, ale już nie chciałam go dobijać. To i tak był dla niego ogromny stres.

Nie pochwaliłam się też w social mediach zaręczynami, bo jakie zdjęcie miałam wstawić? Pierścionka w pudełku? Trudno, nie to jest najważniejsze. Jestem zaręczona, choć pierścionka nie mam.

B.

Polecane wideo

Kosmiczna „wielka piątka”. To właśnie te planety decydują o tym, jaką osobą jesteś
Kosmiczna „wielka piątka”. To właśnie te planety decydują o tym, jaką osobą jesteś - zdjęcie 1
Komentarze (25)
Ocena: 3.96 / 5
Gargamelka (Ocena: 1) 23.05.2022 19:51
Przepraszam, ale nie rozumiem o co chodzi z tym tekstem. Facet się postarał nawet do fryzjera poszedł...widać pierwszy raz się oświadczał nie miał doświadczenia w kwestii pierścionka. Następnym razem pójdzie mu już lepiej. Po takiej reakcji życzę mu żeby miał drugi raz.
odpowiedz
Elżbieta (Ocena: 5) 22.05.2022 00:00
A ja wcale nie dostałam. I żyję.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.05.2022 12:08
O jej na fejsa zdjęcia nie mogła wstawić o boze
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.05.2022 19:59
I co w tym takiego ? Ja dostałam za duży pierścionek, poszliśmy do jubilera, okazało się, że nie można zmniejszyć ani zwiększyć, więc kupił drugi taki sam, a ten oddał. Oczywiście było trochę smutno, że to nie ten sam, ale zupełnie nie zepsuło to chwili, a już z pewnością nie odczuwałam potrzeby mówienia o tym całemu światu. Gdyby się oświadczył nawet bez pierścionka to bym przyjęła, bo pierścionek to tylko symbol, dla mnie zdecydowanie ważniejszy był sam moment oświadczyn.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.05.2022 09:02
serio ???????????
odpowiedz

Polecane dla Ciebie