Aplikacja randkowa, która walczy z ghostingiem. Koniec z traceniem czasu na kogoś, kto zaraz zniknie

Twórcy apki zapowiadają zero tolerancji dla takich użytkowników.
Aplikacja randkowa, która walczy z ghostingiem. Koniec z traceniem czasu na kogoś, kto zaraz zniknie
Fot. iStock
24.01.2022

Osoby, które szukają miłości przez aplikacje randkowe są w stanie wymienić wiele korzyści tego rozwiązania. Najbardziej przemawia do nich fakt, że mogą przebierać w potencjalnych kandydatach bez wychodzenia z domu, a jeśli rozmowa z “matchem” się nie klei, można po prostu skasować parę i przejść do następnej osoby.

Zobacz również: Myślała, że ją zghostował, ale odpisał jej po... 8 latach. Miał „genialną” wymówkę

Ale aplikacje randkowe mają też swoje minusy, które zniechęcają wiele osób do szukania miłości przez Internet i sprawiają, że czują się rozczarowane, a nawet oszukane. Jednym z najgorszych zjawisk spopularyzowanych przez tego typu apki jest tzw. ghosting, czyli sztuka internetowego znikania. Ghosting ma miejsce wtedy, gdy poznajesz kogoś, zaczynacie ze sobą rozmawiać albo się spotykać, wydaje ci się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku... aż do momentu, gdy ten ktoś nagle znika bez słowa. Po prostu rozpływa się w powietrzu, bez najmniejszego wyjaśnienia. Już nigdy potem nie dostajesz od niego żadnego znaku życia, jak gdyby nigdy nie istniał.

Jedna z aplikacji randkowych właśnie zapowiedziała walkę z ghostingiem. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu użytkownicy wreszcie przestaną marnować czas na osoby, które zaraz znikną.

Aplikacja randkowa Snack zapowiada walkę z ghostingiem

Walkę z ghostingiem zapowiedzieli twórcy aplikacji randkowej o nazwie Snack. Mówi się o niej, że jest idealnym połączeniem Tindera i TikToka. Apka cieszy się olbrzymią popularnością zwłaszcza wśród użytkowników z generacji Z.

Jak będzie wyglądało zwalczanie znikających randkowiczów? Aplikacja będzie rzadziej wyświetlać profile userów, którzy pozwalają sobie na ghosting.

Single będą zgłaszani, kiedy będą zbyt często znikać bez słowa wyjaśnienia. Zatem im częściej “ghostujesz”, tym mniej widoczny będzie twój profil

- wyjaśniali twórcy aplikacji Snack.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez snack | video dating app (@getsnackapp)

To innowacyjne rozwiązanie to kolejna funkcja mająca na celu zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników podczas korzystania z aplikacji randkowych. Wcześniej przedstawiciele Bumble wprowadzili walkę z body-shamingiem, a także z rasizmem oraz homo- i transfobią. Z kolei aplikacja Badoo zablokowała możliwość robienia zrzutów ekranu.

Co sądzicie o takiej walce z ghostingiem? Czy kiedykolwiek padliście ofiarą tego zjawiska?

Zobacz również: TikTokerka opisała najgorszą randkę w historii. „Byłam stuprocentowo przekonana, że zginę”

Polecane wideo

Jest na 12 aplikacjach randkowych i była już na 400 randkach. Mimo to wciąż jest sama
Jest na 12 aplikacjach randkowych i była już na 400 randkach. Mimo to wciąż jest sama - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.01.2022 12:01
No i dobrze. Ludzie szukają partnera/partnerki a trafiają na palanta/kretynkę, co sobie ich kosztem ego podnosi.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie