Nawyki, które mogą popsuć Twoje miłośne relacje

Wyeliminuj je jak najszybciej!
Nawyki, które mogą popsuć Twoje miłośne relacje
Fot. pexels
26.01.2022

Istnieje kilka złych nawyków, które naprawdę potrafią złamać każdy związek. I choć mówi się, że prawdziwa miłość przetrwa wszystko, w rzeczywistości… sytuacja nie zawsze maluje się tak kolorowo i optymistycznie. Czy wiesz, czego lepiej nie robić przy partnerze? Listę przyzwyczajeń, których dla dobra relacji warto pozbyć się w tym roku przedstawiamy poniżej.

Przeczytaj też: „Chcę z nią spędzić resztę życia”. 12 najbardziej pożądanych cech przyszłej żony

Co może popsuć miłośną relację?

Palenie papierosów

Jeśli i ty i twój partner jesteście palaczami, pół biedy. Jeśli jednak tylko ty puszczasz dymek… drugiej osobie na pewno to przeszkadza. Raz, że może przesiąknąć dymem, dwa… całuje „popielniczkę”.

Picie dużych ilości alkoholu

Jeśli raz na ruski rok zdarzy ci się przegiąć, może skończyć się na cichych dniach. Jeśli jednak regularnie będziesz potrzebować eskorty do domu czy trzymania włosów nad miską, gwarantujemy, że w końcu ktoś powie ci „dość”.

Zrzucanie winy na innych

Jeśli nie będziesz umiała wziąć odpowiedzialności za swoje czyny, druga strona weźmie cię za niedojrzałą osobę. I teraz zastanów się… kto chce budować przyszłość z „dzieckiem”?

Ciągłe narzekanie

Jeśli bez przerwy będziesz na nie, a wszystko dookoła będziesz opisywać jako beznadziejne, w końcu ktoś podziękuje ci za wspólnie spędzony czas. Pamiętaj – zła energia nigdy nie jest sexy.

Wydawanie dużych sum

Jeśli raz na jakiś czas nagrodzisz się i kupisz sobie drogą torebkę czy naszyjnik – okej. Jeśli jednak co miesiąc będziesz wydawać wszystko, co zarobiłaś na mało istotne historie… partner będzie ci się bał zaufać i dzielić z tobą domowy budżet. A gdy doprowadzisz jeszcze do sytuacji, w której przez drogie zakupy będzie musiał cię utrzymywać… cóż, to prosta droga do zerwania.

Dodałabyś coś do tej listy?

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 24.01. - 30.01.
Horoskop tygodniowy 24.01. - 30.01. - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 4.3 / 5
tttt (Ocena: 5) 04.04.2022 10:11
trzeba probować. Jeśli coś na Ciebie źle zadziałało to nie znaczy ,ze ten drugi środek będzie taki sam. Sama równiez kiepsko reagowałam na Stimeę ale już Libido therapy okazało się bardzo fajne Nie miałam bóli głowy i co najwazniejsze rzeczywiście w moim przypadku poprawiało poziom libido :)
odpowiedz
martine (Ocena: 5) 04.04.2022 09:50
Własnie sie nad tym libido therapy zastanawiam ale nie wiem już w sume czy kupowac czy nie poniewaz miałam kiepskie doświadczenia ze stimeą ( miało byc tak pięknie i miała działac ale niestety ale nie działałała :((
odpowiedz
Lotto (Ocena: 5) 01.04.2022 07:54
U nas problemem okazała się rutyna. Doszło do tego,ze nie tylko mojej zonie nie chciało się uprawiać seksu ale również sam nie miałem na to zbytniej ochoty ( szczególnie jak widziałem jak zonka sobie leży pode mną i nic jej sie nie chce, nawet rękami mnie nie obejmie). Wolałem się czasami dla rozładowania napięcia masturbować pod prysznicem Na dłuzszą metę tak jednak żyć się nie da bo jednak brak seksu oddala od siebie dwie osoby. Co na pomogło? A wyjazd we dwoje na wakacje, mniej stresu. Więcej eksperymentów Żona rówież zaczeła brać tabletki libido therapy ( poleciła jej je pani doktor).
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 25.03.2022 19:42
cos jest nie tak :DDDDDDDDDDDDDDD
odpowiedz
lara (Ocena: 5) 31.01.2022 21:14
My się w małżeństwie często kłóciliśmy o sprzątanie, ale teraz jak jest zmywarka, irobot to nam przeszło. Mąz nie ma też problemów by śmieci wyrzucić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie